Beachtek DXA-HDV

Beachtek DXA-HDV

Dwukanałowy, aktywny XLR adapter

1 425,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

MOŻNA PODŁĄCZYĆ PRAKTYCZNIE KAŻDY MIKROFON DO KAMERY W JAKOŚCI AUDIO

 
BeachTek DXA-HDV to dwukanałowy, aktywny XLR adapter z wbudowanym przedwzmacniaczem dla podłączania zewnętrznych mikrofonów i innych urządzeń audio do każdej kamery HDV, który ma wbudowany mikrofon jack.Można go również stosować w innych urządzeniach do nagrywania dźwięku, który ma wejście MIC.

DXA-HDV - niskie szumy i szerokie pasmo dla przedwzmacniaczy dają fantastyczną jakość audio. To pozwala na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio w kamerze, który będzie zawsze zsynchronizowany z obrazem.

DXA-HDV jest bardzo łatwy w konfiguracji i użyciu. To pozwala na podłączenie szerokiej gamy urządzeń audio, w tym systemów bezprzewodowych, mikserów, kart dźwiękowych i profesjonalnych mikrofonów pojemnościowych, które wymagają 48 V zasilania phantomowego do pracy.

Kontrole poziomu pozwalają dostosować sygnały wyjściowe przesyłane do kamery, podczas gdy wskaźnik sygnału pozwala zapewnić optymalny poziom nagrywania.

Adapter montuje się od dołu do kamery za pomocą standardowej płytki,  może być również zamontowany do każdego standardowego statywu

Beachtek