Beachtek DXA-SLR PURE

Beachtek DXA-SLR PURE

Interfejs audio dla bezprzewodowych mikrofonów

1 425,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

 Idealny interfejs audio dla bezprzewodowych mikrofonów

 

Beachtek DXA-SLR PURE to dwukanałowy, pasywny adapter audio do podłączenia wzmocnianych sygnałów z bezprzewodowym mikrofonem lub mieszania dźwięku z dowolnego aparatu DSLR, który ma wbudowany mikrofon jack. Można go również stosować w każdej kamerze lub innym urządzeniu do nagrywania dźwięku, który ma wejście MIC.

Podłączanie urządzeń zewnętrznych nigdy nie było łatwiejsze. Posiada dwa złącza XLR Neutrik combo z wbudowanym gniazdem ¼ " do podłączeń symetrycznych lub niesymetrycznych.

DXA-SLR PURE wykorzystuje wyjątkowo niskie szumy oraz szerokie pasmo, balansując transformatory dla czystego dźwięku audio. To pozwala na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio w kamerze, który będzie zawsze zsynchronizowany z obrazem. Bezpośrednie nagrywanie dźwięku eliminuje potrzebę posiadania osobnego urządzenia do nagrywania dźwięku i synchronizacji dźwięku w edycji.

Wbudowany VU ułatwia weryfikacjię właściwego poziomu sygnału na pierwszy rzut oka, podczas gdy poziom kontroli pozwala na dostosowanie sygnału wyjściowego do optymalnego nagrywania. Jack pozwala na monitorowanie dźwięku z karty podczas nagrywania, lub aparatu podczas odtwarzania.

Urządzenie jest idealne do wzmocnionych sygnałów - nie jest przeznaczony do bezpośredniego podłączenia mikrofonów.

Adapter montuje się w dolnej części aparatu, a może być również zamontowany do każdego standardowego statywu.

Beachtek