ZooM PCF-4 torba na rejestrator F4

ZooM PCF-4 torba na rejestrator F4

450,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Jeśli nagrywasz za pomocą ZOOM F4 lub F8 i potrzebujesz łatwego sposobu przenoszenia go z innym sprzętem, futerał ochronny PCF-4 jest niezbędny dla Ciebie w terenie. Trwała i lekka, ta wodoodporna obudowa ochronna nadaje się do każdego środowiska wewnątrz i na zewnątrz. Oferuje dostęp do urządzenia z góry, z boku i od dołu, a także górną pokrywę z przezroczystym oknem, dzięki czemu można monitorować ekran rejestratora we wszystkich warunkach produkcyjnych.

Obudowa PCF-4 zawiera dwie oddzielne komory - jedną na rejestrator polowy, a drugą na małe akcesoria. Tuleje ochronne z rzepami z każdej strony ułatwiają dostęp do kabli wejściowych i wyjściowych urządzenia, chroniąc je przed deszczem, kurzem i innymi elementami. Aby upewnić się, że rejestrator znajduje się w obudowie, PCF-4 zawiera paski na rzepy, które mocują się na spodzie urządzenia.

Dwa zatrzaski po obu stronach futerału oraz wyściełany, regulowany pasek na ramię pozwalają dostosować obudowę do osobistych potrzeb użytkownika. Sam pasek jest zdejmowany, dzięki czemu można przełączać się między opcjami noszenia.
PCF-4 jest idealny dla filmowców, rejestratorów dźwięku lokalizacji i projektantów dźwięku, którzy wolą podróżować do miejsc o mniejszej masie i mniejszej liczbie elementów.Obejmuje:
  • Otwory boczne na wejście i ochronę kabla XLR / TRS
  • Zdejmowana, wodoodporna pokrywa z przezroczystym okienkiem monitoring wizualny oraz otwarcie intarsji dla osobistych notatek
  • Regulowany pasek i podkładka na ramię połączone z dwoma zatrzaskami haczyki na stronę dla niestandardowej pozycji transportowej
  • Dwie wewnętrzne komory do przechowywania rejestratora i jego akcesoria
  • Dostęp do panelu dolnego z tyłu jednostek F4 i F8 (Łączniki czasowe BNC, wymienna bateria AA) opakowanie i wejście kapsułki mic ZOOM)
Zoom
039413