Tether Tools Aero Drone LaunchPad

Tether Tools Aero Drone LaunchPad

Tetherdron1

Aero LaunchPad zapewnia entuzjastom dronów stabilną, przenośną platformę, idealną do zapewnienia czystych startów i idealną przestrzeń do pracy podczas prowadzenia listy kontrolnej przed lotem lub regulacji w podróży. Łatwo się przyczepia do praktycznie dowolnego statywu lub stojaka, jest wykonany w całości z aluminium T6 Aerospace i wyposażony jest w ochronną czarną walizkę.

1 149,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

Aero Drone LaunchPad
tetherdron3
tetherdron2
Aero LaunchPad zapewnia płaską i solidną powierzchnię startową dla dronów, chroniąc twój dron przed brudem i trawą podczas startu i lądowania. Prosty w konfiguracji, Aero LaunchPad ustawia w ciągu kilku sekund za pomocą dowolnego statywu lub stojaka.Wytrzymały stół roboczy odsuwa się od ziemi i znajduje się w wygodnej pozycji, aby sprawdzić akumulator, śmigła, antenę i kamerę. Przy starcie daje pewność, że brud i trawa nie zostaną zassane przez łożyska silnika, chroni wirniki przed uderzeniem trawy i kamyków, a także utrzymuje obiektyw w czystości, zapewniając krystalicznie czysty obraz wideo. Aero LaunchPad jest lekki, elegancki i nie ma sobie równych pod względem stabilności i trwałości.

Najnowocześniejsza konstrukcja i funkcjonalność Aero Series oferuje zintegrowane mocowanie na dowolnej głowicy statywu 1/4 "-20, stojaku 3/8", stojaku studyjnym 5/8 "lub przystawce montażowej typu Arca. Aero LaunchPad montuje się na dowolnym stojaku, trójnogu lub ramieniu w zaledwie kilka sekund, bez użycia dołączonego adaptera LAJO-4 .


Działa ze wszystkimi akcesoriami Aero


Aero LaunchPad jest kompatybilny z całą linią Aero Table Accessories . Dodaj Aero Hooks, aby powieszać przedmioty z boku stołu lub Aero Cup Holder, aby trzymać napój blisko siebie.


tetherdron4

Tether Tools LIFETIME WARRANTY


Zbudowaliśmy naszą reputację w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, które przekraczają oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i trwałości. Nasza dożywotnia gwarancja obejmuje ten konkretny produkt w przypadku każdej awarii spowodowanej wadami produkcyjnymi materiałów i wykonania przez cały okres użytkowania produktu. Normalne zużycie nie jest objęte naszą gwarancją.


Specyfikacja produktu:


  • Wszechstronna platforma robocza o wymiarach 18 "x 16" (45 cm x 40 cm)
  • Lekki na Niezwykle trwały - maksymalna ładowność 13,5 kg
  • Do dowolnego mocowania statywu 1/4 "-20 lub 3/8", 5/8 "lub przystawki w stylu Arca
  • Nie wymaga żadnych adapterów
  • Optymalnie zrównoważony, aby zapewnić stabilną powierzchnię
  • Czarne wykończenie
  • Zbudowany z lekkiego aluminium T6 Aerospace
  • Dostępna pełna linia akcesoriów do Tether Table
  • Dożywotnia gwarancja