Aero Utility Tray with Arm

Aero Utility Tray with Arm

tetherramie1

Tether Tools Aero Utility Tray może być używany na każdym statywie lub statywie do obsługi takich przedmiotów, jak zewnętrzne baterie do laptopów lub do utrzymywania akumulatorów stroboskopowych, generatorów i kabli z ziemi.

799,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

Aero Utility Traytetherramie2

Tether Tools Aero Utility Tray to idealne wyposażenie studyjne i lokalizacyjne do zabezpieczania generatorów, akumulatorów, serwerów lub innego potrzebnego sprzętu na statywie lub podstawie oświetleniowej.

Tacka narzędziowa, wykonana z lekkiego aluminium lotniczego, zawiera opatentowaną prowadnicę LAJO-4 ProBracket do zintegrowanego montażu na dowolnej głowicy statywowej 1/4 "-20, stojaku 3/8", stojaku studyjnym 5/8 "lub przystawce montażowej w stylu Arca . Dołączone ramię montażowe ma długość 7 "(17,8 cm) i zawiera podwójny bolec, umożliwiający przymocowanie tacki użytkowej do dowolnego stroboskopu, platformy kamery, odbiorników lub innych urządzeń 5/8" (16 mm), 1/4 "-20 lub 3 / Sprzęt kompatybilny z 8 ".

Taca Aero Utility Tray ma wymiary 11,5 "(29 cm) x 8" (20 cm) i ma dwie uniesione krawędzie, aby zapobiec staczaniu się przedmiotów. Tacka narzędziowa jest kompatybilna z kilkoma innymi akcesoriami Aero, takimi jak Aero Hook , Aero Elbow i SecureStrap .

Taca narzędziowa może obsługiwać zewnętrzne baterie laptopa do zasilania komputera podczas długich sesji. Może również obsługiwać serwery, Mac Pro, zewnętrzną mysz, dyski twarde, mierniki światła, telefony, klucze i inne niezbędne narzędzia.

tetherramie3

tetherramie4

Przymocowana do dolnej części podstawy oświetleniowej, taca narzędziowa może służyć do utrzymywania pakietów stroboskopów stroboskopowych, generatorów i kabli z ziemi. Trzymając ciężki sprzęt, tacę narzędziową można ustawić nad podstawką i postępować w ten sam sposób, co worek z piaskiem, utrzymując statyw w bardziej stabilnym stanie.

Tacka Aero Utility łączy się z oprawką Rock Solid Master (sprzedawaną osobno) lub dowolnym zaciskiem z 16-calowym receptorem 5/8 ". Oprawa Rock Solid Master Clamp jest mocowana do dowolnego stojaka na światło lub środkowej kolumny statywu, aby utrzymać poziom Tacy użytkowej.

Aby uzyskać bardziej kompaktowe warunki podróżowania, wspornik LoPro-2 (sprzedawany oddzielnie) można w razie potrzeby zmienić.


tetherramie5

Tether Tools LIFETIME WARRANTY


Zbudowaliśmy naszą reputację w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, które przekraczają oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i trwałości. Nasza dożywotnia gwarancja obejmuje ten konkretny produkt w przypadku każdej awarii spowodowanej wadami produkcyjnymi materiałów i wykonania przez cały okres użytkowania produktu. Normalne zużycie nie jest objęte naszą gwarancją.

Wyprodukowano w USA

Strona producenta