Zhiyun-Tech Zoom&Focus Motor Max silnik sterowania ostrością

Zhiyun-Tech Zoom&Focus Motor Max silnik sterowania ostrością

500,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Zawsze w centrum uwagi

Kompatybilny z prawie wszystkimi aparatami i obiektywami na rynku, o zwiększonej mocy silnika, z wysoką precyzją ustawiania ostrości i zbliżania.


Szybki montaż

Dzięki nowemu systemowi szybkiej konfiguracji ZHIYUN Max może być bezpośrednio zainstalowany na płycie szybkiego montażu bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Użytkownicy mogą zamontować, zdemontować i wyważyć aparat i skonfigurować Max za jednym razem.

Podwójna kontrola sterowania: ze smartfona i gimbala Regulacja ostrości lub zbliżania za pomocą przycisków na pokrętle starowania gimbala lub aplikacji na smartfona. To oznacza pełne uwolnienie potencjału kreatywności użytkowników.

Max jest obsługiwany zarówno w CRANE 3 LAB jak i WEEBILL LAB. Użytkownicy mogą kontrolować Max poprzez pokrętło follow focus na WEEBILL LAB lub rocker zoom na CRANE 3 LAB.


Port typu C

Interfejs typu C zapewniający wyższą szybkość transmisji co umożłiwia śledzenie z zerowym opóźnieniem i jednoczasne sterowanie zoomem.


Pełna obsługa kreatywnych zdjęć

Mając na celu maksymalne wykorzystanie potencjału twórczego użytkowników, dzięki zwiększonej mocy silnika, Max zapewnia wysoką precyzję ogniskowania i zbliżąnia zarówno w modelach WEEBILL LAB jak i CRANE 3 LAB.

STA000092