Manipulator Whip 30cm do Follow Focusa

Manipulator Whip 30cm do Follow Focusa

Manipulator Whip 30cm do Follow Focusa

270,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

Nowy oryginalny elastyczny manipulator do Follow Focus - a.

  • Długość: 30cm.

Opis

Czym jest Follow focus Whip 

Prezentowany Follow Focus Whip  to kolejny z komponentów systemu Follow Focus, jego przeznaczenie to stworzenie możliwości operowania obiektywem i kontrolowania ostrości w przypadku sytuacji w zachodzi potrzeba obsługi obiektywu z większej odległości. Dzięki swej budowie oferowana przedłużka daje możliwość współpracy w dużą liczbą dostępnych na rynku systemów od ręcznego regulowania ostrości.

 Szeroki zakres wykorzystania

Jedną z cech wyróżnających przedłużkę Follow Focus Whip jest jej uniwersalność. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie i zastosowaniu uniwersalnej końcówki możliwe jest wykorzystanie prezentowanej przedłużki z ogromną większością dostęnych aktualnie systemów ręcznnego regulowania ostrości.

Wygoda użytkownia

Istotnymi wyróżnikami przedłużki są jej długość i elastyczność. To właśnie te cechy wpływają bezpośrednio na komfort i łatwość filmowania nawet w sytuacji gdy osoba operująca kamerą nie ma możliwości znajdowania się blisko kamery bądź aparatu bądź gdy jest zmuszona obsługiwać obiektyw z trudnej i czy niewygodnej pozycji.