Rock Solid VESA Studio Monitor Mount for Stands


Tetherdron1

Rock Solid VESA Studio Monitor Mount for Stands


Solidny uchwyt montażowy VESA Studio do stojaków mieści monitory o wadze do 80 funtów (35,5 kg) i może być montowany do zwykłych podstawek C i lekkich podstawek z użyciem standardowej szpilki dziecięcej o wymiarach 5/8 "(16 mm).

1 249,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

Mocny uchwyt VESA Studio do montażu na stojaku

tether

Solidny uchwyt montażowy VESA Studio do stojaków mieści monitory o wadze do 80 funtów (35,5 kg) i może być montowany do zwykłych podstawek C i lekkich podstawek z użyciem standardowej szpilki dziecięcej o wymiarach 5/8 "(16 mm). Zgodny z VESA uchwyt wykonany jest z aluminium lotniczego i wyposażony w podwójne bolce 5/8 "do montażu w orientacji pionowej lub poziomej. Zestaw montażowy VESA Studio Monitor Mount wyposażony jest również w podwójne, 5/8 "dodatkowe czujniki do dodawania kompatybilnych ramion, uchwytów i akcesoriów do górnej części uchwytu monitora VESA Studio. Wygodna technologia Tru Vu eliminuje ruchy i zwijanie monitora, a złącze blokujące pozwala na złożenie uchwytu monitora VESA Studio do łatwego i bezpiecznego transportu.


The Perfect Mount


Mocowanie stojaków VESA Studio Rock Stojak na stojaki zwiększa możliwości fotografów i kamerzystów dzięki uproszczonemu sposobowi montowania dużych monitorów i iMaków (wymagany adapter) na stanowiskach studyjnych z wykorzystaniem standardowej szpilki 5/8 "(16 mm) Baby Junior znajdującej się we wspólnej obsłudze studia sprzęt pozwalający na łatwą integrację z dowolną konfiguracją.


Łatwa i przenośna konfiguracja VESA Studio Monitor Mount jest zaprojektowana do pracy w studiu lub na uwięzi obrazu lub wideo, a także na forach edukacyjnych, pokazach graficznych targów i weselach / wydarzeniach, gdzie wymagane jest odtwarzanie wideo i pokazu slajdów. Idealny do zdjęć, trybu LiveView lub odtwarzania wideo HD / pokazu slajdów.


Uchwyt montażowy VESA Studio montuje się bezpośrednio na dowolnym dziecięcym bolcu 5/8 "(16 mm) Baby Junior, dzięki czemu jest łatwy w użyciu z dowolnym istniejącym stojakiem na rolkę, podstawą C, ramieniem lub zaciskiem. Użyj stojaka na rolkę, aby zmienić położenie monitorów, gdy zmieniają się kąt widzenia i warunki. Uchwyt montażowy VESA Studio Monitor wyposażony jest w dwa gniazda montażowe 5/8 "do łatwego obracania monitora z pionowej na poziomą w zależności od bieżących potrzeb.


W górnej części monitora VESA Studio Monitor Mount znajdują się również dwa dodatkowe uchwyty montażowe. Oba 5/8 "stadniny receptorów mają otwory na dole, aby pasowały do ​​większości ramion i akcesoriów 5/8" Baby i Junior Stud. Użyj tych receptorów, aby zamontować światła, kamery i inny sprzęt, używając ramienia przegubowego Tether Tools Master lub ramienia Master Flex .


Czy to pasuje do mojego monitora?

Aby ustalić, jaki rozmiar ma wzór otworu montażowego VESA, należy sprawdzić podręcznik użytkownika monitora / telewizora lub specyfikacje online dotyczące specyfikacji VESA do montażu ściennego. Wszystkie nasze mocowania mają konfigurację otworów 75 x 75 mm i 100 x 100 mm. Jeśli twój monitor / telewizor wymaga większego wzoru otworów, będziesz potrzebował płyty montażowej VESA Rock Solid .


tether

Czym jest VESA?


Odwiertów na plecach swoich płaskich monitorów follow standardów stworzonych przez V ideo E LEKTRONIKA S tandards A ssociation ( VESA ). Te wzory otworów odpowiadają pomiarom używanym przez wszystkich głównych producentów wyświetlaczy, takich jak Sony, Panasonic i LG. Pomiary wzorców VESA są ustandaryzowane, aby zagwarantować, że monitor płaskoekranowy prawidłowo przyłączy się do wspornika montażowego.tether


Narzędzia Tether LIFE GWARANCJA


Zbudowaliśmy naszą reputację w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, które przekraczają oczekiwania naszych klientów w zakresie jakości, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa i trwałości. Nasza dożywotnia gwarancja obejmuje ten konkretny produkt w przypadku każdej awarii spowodowanej wadami produkcyjnymi materiałów i wykonania przez cały okres użytkowania produktu. Normalne zużycie nie jest objęte naszą gwarancją.


Sugerowane zastosowania:


  • Zamontuj Duży monitor do odtwarzania zdjęć lub filmów dla klientów podczas sesji zdjęciowej
  • Monitory pól wideo
  • Powiązane sesje zdjęciowe
  • Proste konfiguracje fotobudek lub dodawanie świateł i parasoli do bardziej wyrafinowanej konfiguracji
  • Prezentacje klientów
  • Zamontuj monitor do prezentacji i warsztatów
  • Zamontuj monitor do pokazów slajdów na weselach i wydarzeniach

Zawartość zestawu:


  • Jeden (1) uchwyt do montażu stojaków VESA Rock Solid Solid
  • Cztery (4) śruby mocujące - główka Phillipsa