Uchwyt Peak Design Capture BINO Kit (Capture+adapter do lornetki)

Uchwyt Peak Design Capture BINO Kit (Capture+adapter do lornetki)

Zestaw zawiera: uchwyt Capture v2, adapter do lornetki z gwintem ¼ cala i gumową podkładką, klucz imbusowy 4 mm, woreczek z logo Peak Design, instrukcja obsługi

Nr.Kat:CBIN-1

289,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Capture BINO Kit

Kompletny zestaw zawierający innowacyjny uchwyt Peak design Capture oraz adapter do lornetki BINO.

Do czego służy adapter BINO?

Adapter BINO umożliwia podczepienie każdej lornetki z gwintem statywowym do statywu lub innowacyjnego uchwytu Peak Design Capture. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest noszenie lornetki przy pasku od spodni, plecaka czy torby. Zapewnia jednocześnie szybki dostęp do lornetki, gdy tylko jest potrzebna. Mocowanie statywowe typu ARCA pozwala na podłączenie do każdej głowicy statywowej w standardzie ARCA. Użytkownicy, którzy mają inny statyw mogą przykręcić adapter za pomocą standardowego gwintu ¼ cala i prowadzić wygodne, wielogodzinne obserwacje z lornetką na statywie.

78f2c1dc.jpg794fc994.jpg

Czym jest system Capture?

System Capture to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na noszenie aparatu, kamery lub lornetki na pasku od spodni, torby czy plecaka. To możliwość wielogodzinnego i bardzo wygodnego noszenia sprzętu z błyskawicznym dostępem gdy tylko jest potrzebny.

7698be6f.jpg

Zestaw adaptera Peak Design BINO oraz uchwytu Capture

Jakie zalety ma adapter BINO?

72181b1d.jpg

Komfort noszenia

Podłącz adapter BINO do uchwytu Peak Design Capture lub CapturePRO. To doskonały sposób na wielogodzinne wędrówki z lornetką, którą możesz użyć w dowolnej chwili. Wystarczy jedno kliknięcie by odczepić lornetkę z uchwytu a gdy tylko chcesz przypinasz ją z powrotem. Zyskujesz przy tym obie ręce wolne a lornetka nie obija się o ciało.

772db391.jpg

Wygodna obserwacja bez zmęczenia rąk

Jeśli zamierzasz dokonywać obserwacji przez dłuższy czas, wystarczy, że zamontujesz lornetkę na statywie. Adapter BINO pasuje do wszystkich statywów i głowic z mocowaniem typu ARCA.

Sprawdź czy Twój statyw jest kompatybilny z mocowaniem ARCA 

Jeśli Twój statyw nie posiada mocowania ARCA, możesz przykręcić adapter do śruby ¼ cala dostępnej w każdym statywie.

Najwyższa jakość wykonania

Adapter BINO został wykonany z odlewu aluminium. Zapewnia tym samym lekkość (waga 44 g.) i trwałość na długie lata. Jest odporny na warunki atmosferyczne. Zakończony jest śrubą z gwintem ¼ cala oraz miękką uszczelką, tak by nie uszkodzić lornetki.

742d0a85.jpg

Cechy produktu:

  • kompletny zestaw adapter + uchwyt Capture
  • ułatwia noszenie lornetki na pasku
  • waga adaptera tylko 44 g.
  • odporny na warunki atmosferyczne