Dwustronne ramię poprzeczne Rock Solid

Dwustronne ramię poprzeczne Rock Solid


tools

Dwustronne ramię poprzeczne Rock Solid

Połącz z 4-głowicową poprzeczką krzyżową Rock Solid, aby stworzyć konfigurację umożliwiającą łatwą regulację wysokości kamery. Zamontuj bezpośrednio na statywie, aby ułatwić konfigurację ujęcia.

399,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

Dwustronne ramię poprzeczne Rock Solid

rstaa2-rock-solid-tether-tools-crossbar-side-arm-main-3.jpg

Połącz ramię boczne poprzeczki Rock Solid z 2 głowicami za pomocą 4-ramiennego poprzecznego statywu Rock Solid, aby utworzyć konfigurację "T" z uwięzi, umożliwiającą łatwą regulację wysokości kamery.

Konstrukcja Tether "T" pozwala komputerowi pozostać na stałej wysokości, zamocowany na stelażu poprzecznym Rock Solid , a ramię boczne Rock Solid Cross zapewnia zmienne na wysokość rozwiązanie, które jest idealne dla fotografów step i repeat.

Poprzeczne ramię poprzeczki Rock Solid z 2 głowicami mocuje się bezpiecznie do 4-głowicowej poprzeczki krzyżowej Rock Solid za pomocą gwintów 3/8 "na końcu i posiada radełkowane płytki do szybkiego i łatwego montażu. Podwójne zapadkowe pokrętła zapadkowe utrzymują ramię bezpiecznie na optymalnej wysokości dla obiektu.

Idealny do robienia zdjęć seryjnych i powtarzania, po prostu dostosuj pionowy pasek do odpowiednich poziomów, gdy obiekty wchodzą i wychodzą z ramki. Ramię zapewnia 24 "pionowy ruch obejmujący prawie każdą sytuację.

Konstrukcja "Tether" T jest szybka i łatwa w użyciu, a jej skonfigurowanie zajmuje kilka minut. Arm magazynuje kompaktowo przy użyciu specjalnie zaprojektowanej torby podróżnej dla łatwego transportu i przechowywania.

Aby utworzyć pokazaną konfigurację "Tether" T, potrzebna jest również statyw krzyżowy Rock Solid. Wszystkie pozostałe przedmioty na zdjęciu są również sprzedawane osobno.


Specyfikacja produktu:

  • Ramię ma gwint 2 - 3/8 ", co zapewnia wszechstronność i elastyczność podczas montażu różnych akcesoriów, w tym poprzecznego statywu Rock Solid
  • Udźwig: 18 funtów (8,16 kg). Waga musi być zrównoważona, aby zapewnić stabilność na stojaku.
  • Długość: 23,5 "
  • Wymiary: 2,5 "x3,5" x 23,5 "
  • Bezodblaskowe czarne wykończenie, ze srebrnymi, radełkowanymi płytkami blokującymi

Sugerowane zastosowania:

  • Dodaj 4-głowicową poprzeczkę krzyżową Rock Solid, aby stworzyć konfigurację "T" z Tether, która zapewnia zmienną wysokość dla fotografów stepowych i portretowych
  • Idealny dla fotografów, którzy chcą zrobić krok i powtórzyć wydarzenie, szkolnych fotografów portretowych i fotografów sportowców, którzy szukają skalowalnego rozwiązania do obsługi stacji roboczej na miejscu