NanLite PJ-FZ60-19 projector mount

1 590,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.plUCHWYT do projektora NANLITE PJ-FZ60-19

Projektor Uchwyt na Forza 60 i 60b LED Monolights z Nanlite jest idealnym akcesorium do sterowania wyjście Forza dla efektów teatralnych, oświetlenie włosów i selektywne oświetlenie obiektu, poprzez jego non-zakrzywione soczewki, które eliminują aberrację i minimalizują zniekształcenia, podczas renderowania ciasny rozsył wiązki 19 stopni. Zaawansowane funkcje obejmują wytrawione ściany wewnętrzne, aby zapobiec rozproszeniu krawędzi i frędzlom, oraz obudowę powlekaną nylonem, która umożliwia łatwą obsługę po wykonaniu zdjęcia.

Projektor ma wewnętrzne przesłony do kształtowania światła i zawiera uchwyt gobo z czterema gobo w rozmiarze B, ramkę żelową i etui. Opcjonalne akcesoria obejmują tęczówkę z 18 listkami.


Profesjonalnie wykonane szczegóły Firma

Nanlite dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić jakość światła emitowanego przez uchwyt do projektora Forza 60 / 60B. Wykorzystuje nie zakrzywione soczewki, aby wyeliminować aberrację i zminimalizować zniekształcenia, podczas gdy optyczne powlekanie metalicznej membrany zwiększa jasność i dokładność temperatury barwowej. Wreszcie wewnętrzne ściany obudowy są wytrawione, aby zmniejszyć rozproszenie krawędzi i frędzle.


Wyjątkowa trwałość i rozpraszanie ciepła

Obudowa uchwytu do projektora Forza 60 / 60B ogranicza absorpcję ciepła do minimum dzięki zastosowaniu metalu powlekanego nylonem. Użytkownicy mogą z łatwością obsługiwać projektor po użyciu, a nylonowa konstrukcja sprawia, że ​​urządzenie jest lekkie, ale nadal wystarczająco wytrzymałe do podróży.


Kontroluj, kształtuj i układaj swoje światło

W celu zapewnienia maksymalnej elastyczności w kształtowaniu i kontroli światła, uchwyt do projektora Forza 60 / 60B ma wewnętrzne przesłony i zawiera cztery gobo w rozmiarze B, ramkę gobo i ramkę żelową. Aby jeszcze bardziej kontrolować rozmiar i kształt światła, dostępna jest oddzielnie 18-listkowa przesłona.


Wytrzymały futerał ochronny

Każdy uchwyt do projektora Forza 60 / 60B jest dostarczany w specjalnie zbudowanym etui ochronnym stworzonym, aby sprostać trudom podróżowania do iz zestawu. Zapewnia bezpieczeństwo optyki, jednocześnie pozostawiając miejsce na dodatkowe akcesoria.


Kluczowe cechy

 • Rozprzestrzenianie wiązki 19 stopni
 • Efekty dramatyczne i teatralne
 • Idealne oświetlenie akcentujące, oświetlenie selektywne
 • Zawiera 4 uchwyty na gobo, żel i gobo
 • Opcjonalna przesłona z 18 listkami
 • Metalowa obudowa pokryta nylonem

W pudełku

 • Uchwyt projektora Nanlite do lamp monolitycznych LED Forza 60 i 60B
 • 4 x Gobo w rozmiarze B.
 • Uchwyt na gobo
 • Uchwyt filtra żelowego
 • Walizka
Nanlite
042528