Aparat cyfrowy Sony A7R II (ILCE7RM2) + 3 lata gwarancji + Cashback 900 zł

Sony A7R II Body (ILCE-7RM2B) + 3 lata gwarancji + CASHBACK 900zł

Promocja Cashback ważna od 18.10.2019 do 2.02.2020

7 985,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

1170x350-cashback_1.jpg

Aparat Sony ILCE A7KB z obiektywem 28-70f 3,5-5,6 O.S.S.

promoZapowiedź nowej jakości

Niezrównany przetwornik obrazu

Jakość obrazu znów idzie w górę. Aparat Sony α7R II jest wyposażony w pierwszy na świecie1 pełnoklatkowy, 42,4-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS wykonany w technologii BSI, który wyróżnia się nie tylko rozdzielczością, lecz także czułością (maksymalnie ISO 102 4003) i szybkością działania. System Fast Hybrid AF wykorzystuje umieszczone w płaszczyźnie ogniskowej, pokrywające rozległą strefę czujniki AF oparte na detekcji fazy, umożliwiając utrzymywanie ostrości na obiektach w niemal całym kadrze. 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu przeciwdziała utracie ostrości przy fotografowaniu i filmowaniu z ręki. Uzupełnieniem wysokiej rozdzielczości jest tryb nagrywania filmów 4K, w którym aparat odczytuje wszystkie piksele bez łączenia ich w grupy. W dodatku cały ten ogromny potencjał jest ukryty w korpusie o bardzo małych wymiarach.

Czytnik Kart Newell (1).jpgŚwiatowa nowość: pełnoklatkowa matryca w technologii BSI

Większa rozdzielczość, czułość i prędkość odczytu

42,4-megapikselowy przetwornik CMOS jest pierwszą na świecie pełnoklatkową matrycą obrazu wykonaną w technologii BSI. Cechuje go większa efektywność przechwytywania światła i powiększone obwody, które w połączeniu z miedzianymi ścieżkami transmisji sygnału zwiększają szybkość generacji danych wyjściowych około 3,5 raza. Mniejsze są natomiast szumy w obrazie, dzięki czemu poprawia się widoczność drobnych detali.Czytnik Kart Newell (1).jpg


sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Szybsze przetwarzanie, wierniejsze odwzorowanie

Procesor obrazu BIONZ X™ efektywnie i dokładnie przetwarza ogromne ilości danych z nowego, 42,4-megapikselowego przetwornika, czego efektem są wierniejsze odwzorowanie i bardziej naturalny wygląd obrazu oraz mniejszy poziom szumów.

Nowy 14-bitowy format RAW bez kompresji

Dostępne nowe opcje formatów zapewnią niezrównaną jakość i wybór niuansów tonalnych.sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Wyraźniejsze, żywsze obrazy

Jeszcze wyższa rozdzielczość dzięki zaawansowanym rozwiązaniom

Uzupełnieniem znakomitych parametrów korpusu α7R II jest cały szereg innowacyjnych rozwiązań i cech. Nowy przetwornik obrazu o imponującej rozdzielczości 42,4 megapiksela zapewnia wyjątkowo szczegółowe obrazy także dlatego, że nie zawiera optycznego filtra dolnoprzepustowego, który może obniżać rozdzielczość. Nowo opracowana migawka zmniejsza wibracje powodowane przez ruch kurtyny, zapobiegając tym samym zamazywaniu się obrazu. W uzyskaniu niezwykle wyrazistych ujęć z nowej matrycy pomaga także stale rozwijana rodzina obiektywów FE. Dzięki nim swoją wizję można ukazać z najróżniejszych perspektyw.

sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Dokładniejsze pokrycie kadru polami AF

399 pól AF pokrywa 45% powierzchni kadru — więcej7 niż w jakimkolwiek innym aparacie cyfrowym.

sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Szybsze działanie automatyki ostrości

Większa szybkość odczytu danych (uzyskana dzięki matrycy opartej na technologii BSI) oraz system Fast Hybrid AF przyspieszają działanie automatyki ostrości o 40%.

sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Większe możliwości wykonywania zdjęć seryjnych

Szybszy odczyt danych i zaawansowany algorytm zwiększają dokładność przewidywania ostrości i umożliwiają fotografowanie z szybkością 5 klatek na sekundę.


sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg


Szybki, hybrydowy system AF przy nagrywaniu filmów

Wyjątkowa dokładność i płynność nastawiania ostrości, jaką zapewnia ten system, idealnie spełnia wysokie wymagania związane z nagrywaniem obrazu filmowego 4K.

sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg


AF z detekcją fazy dla obiektywów z mocowaniem A

Z zalet automatyki ostrości opartej na detekcji fazy można korzystać również przy pracy z obiektywem z mocowaniem typu A zamontowanym8 na adapterze LA-EA3 (LA-EA19).

sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Zawsze pamiętaj o ostrości

Funkcja Eye AF (dostępna z AF-C) umożliwia szybkie automatyczne ustawianie ostrości z rozpoznawaniem oczu, a także pozwala śledzić oczy poruszającego się obiektu. Łatwe utrzymywanie optymalnej ostrości poruszającego się obiektu to przełom dla Twoich prac.
Wybierz preferowany sposób kadrowania

Nagrywanie filmów w odpowiednim ujęciu

Nagrywając materiał filmowy Full HD lub 4K, możesz wybrać format pełnoklatkowy lub Super 35 mm, zależnie od zamierzonego efektu twórczego. W obu przypadkach uzyskasz znakomity obraz aż po same brzegi kadru.
sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpgsdsdxxy-064g-gn4in_7.jpg

Format XAVC S o dużej przepływności

Format XAVC S umożliwia obecnie zapis obrazu 4K przy przepływności do 100 Mb/s, a obrazu Full HD przy 50 Mb/s. Filmując aparatem α7R II, można więc uzyskać bardzo szczegółowe przedstawienie ruchu.


sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpgPrawdziwy długodystansowiec

Wytrzymałość, finezja i niezawodność

α7R II to najbardziej wytrzymały i najtrwalszy ze wszystkich naszych aparatów α. Zaprojektowano go z myślą o aktywnym użytkowaniu w każdych warunkach, nawet przy pracy z dużymi obiektywami. Użytkownik ma do dyspozycji wiele zaawansowanych funkcji, które stanowią uzupełnienie wyjątkowej 42,4-megapikselowej matrycy.


Wyświetlacz prawdę Ci powie

Wyświetlacz XGA OLED z powłoką ZEISS T

Wizjer elektroniczny aparatu jest pokryty osłabiającą refleksy powłoką ZEISS T* i zapewnia największe na świecie powiększenie11: 0,78x. Pozwala dokładnie sprawdzać wpływ różnych ustawień i w pełni wykorzystywać wysoką rozdzielczość.
sdsdxxy-064g-gn4in_7.jpgsdsdxxy-064g-gn4in_7.jpgŁatwe archiwizowanie zdjęć w chmurze

Wszystkie Twoje wspomnienia w jednym miejscu

PlayMemories Online to oparty na koncepcji chmury serwis Sony ze zdjęciami i filmami. Pozwala archiwizować w chmurze zdjęcia wykonane aparatem i umożliwia dostęp do nich ze smartfonu lub innych urządzeń.Sony
001694
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
Full Frame
Mocowanie:
Sony E
Rozdzielczość obrazu:
42 megapixeli
Rozdzielczość video:
4K
Liczba efektywnych pikseli [mln]:
42

Zobacz także