Aparat Sony ILCE A7M2

Aparat Sony ILCE A7M2

Aparat Sony ILCE A7M2

Pełnoklatkowy, kompaktowy korpus α z 5-kierunkowym systemem stabilizacji obrazu

4 643,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

promo

Mały, lekki, jasny: doskonały stałoogniskowy obiektyw standardowy


Stałoogniskowy obiektyw 50 mm o dużej przysłonie to wspaniałe, niedrogie rozwiązanie, obowiązkowe dla każdego użytkownika aparatów pełnoklatkowych, który poważnie traktuje fotografię. Nowoczesna konstrukcja optyczna zapewnia wysoką jakość obrazu, a duży maksymalny otwór przysłony (F1.8) umożliwia uzyskanie wspaniałego efektu bokeh w tle. Przy pracy z korpusem APS-C z mocowaniem E otrzymujemy równie wysoką jakość dzięki ogniskowej ok. 75 mm.

promo5-kierunkowy system stabilizacji obrazuAparat α7 II kompensuje pięć rodzajów drgań, które mogą wystąpić przy fotografowaniu i filmowaniu z ręki. Zasadniczo rozszerza to dostępne środki wyrazu. Duża efektywność kompensacji — 4,5 stopnia przysłony — pozwala utrwalać odległe obiekty, uzyskać szczegółowe ujęcia z bardzo małej odległości czy rejestrować sceny nocne.

a7

Kompensacja pięciu rodzajów drgań korpusu kamery5-kierunkowy system stabilizacji obrazu pomaga uzyskać lepszy obraz przy korzystaniu z zoomu, fotografowaniu z minimalnej odległości i utrwalaniu scen nocnych. Uzyskiwana kompensacja pozwala wydłużyć czas migawki nawet o 4,5 stopnia.

Kompensacja pochylenia i odchyleniaAparat kompensuje niewielkie przechyły w górę/w dół i ruchy obrotowe wokół osi pionowej, często występujące przy dużych ogniskowych.

a7

a7

Kompensacja przemieszczeń poziomych i pionowychKompensacja drgań aparatu wzdłuż osi X i Y ułatwia wykonywanie makrofotografii i innych zdjęć wymagających dużego powiększenia obiektu.

Kompensacja przechylenia (przechył na lewo/na prawo)Korpus kompensuje przechyły na lewo/na prawo występujące przy długotrwałej ekspozycji. Takiej możliwości nie daje większość systemów wbudowanych w obiektyw.

a7

a7

Współpraca z szerokim wachlarzem obiektywówStabilny obraz przy pracy z ulubionymi obiektywami Do fotografowania i filmowania z ręki można teraz używać o wiele szerszej gamy obiektywów. Zastosowane w modelu α7 II mocowanie typu E cechuje się małą odległością między tylnym pierścieniem obiektywu a przetwornikiem obrazu. W praktyce oznacza to współpracę z różnorodnymi obiektywami.

Wydajny system Fast Hybrid AFPełnoklatkowy korpus z niezwykle szybkim systemem AF

Kiedy nadarzy się okazja do uwiecznienia ulotnej chwili, zawsze możesz polegać na nowoczesnym systemie automatyki ostrości Fast Hybrid AF.a7Dokładne działanie dzięki pokryciu dużej części kadru

Dokładne działanie dzięki pokryciu dużej części kadru Dzięki umieszczonemu w płaszczyźnie ogniskowej 117-polowemu czujnikowi AF opartemu na detekcji fazy system Fast Hybrid AF umożliwia śledzenie szybko poruszających się obiektów w niemal całym kadrze.

System AF stworzony do niezawodnej rejestracji obrazu

Zaawansowany system automatyki ostrości Fast Hybrid AF ustawia ostrość o 30% szybciej i pozwala robić ostre jak żyletka zdjęcia szybko poruszającym się obiektom.

5 kl./s z automatyką ostrości/ekspozycji

Kiedy fotografowany obiekt szybko się porusza, do wykonania ostrej, dobrze naświetlonej fotografii można użyć trybu zdjęć seryjnych z szybkością 5 kl./s, w którym działa automatyka ostrości i ekspozycji. Dodatkowym atutem będzie znacznie ulepszony algorytm i ciągłość wskazania AF.

a7

AF z detekcją fazyZ zalet automatyki ostrości opartej na detekcji fazy można korzystać również przy pracy z obiektywem z mocowaniem typu A zamontowanym na adapterze LA-EA3 (LA-EA1).

Przepis na pięknoAtrakcyjny wygląd obrazu nawet w rogach kadru to zasługa nowego, pełnoklatkowego przetwornika obrazu Exmor CMOS i procesora obrazu BIONZ X™.a7a7

Pełnoklatkowa matryca Sony. Pełno zalet.


Rozdzielczość 24,3 megapiksela, niski poziom szumów, bardzo szeroki zakres dynamiczny i subtelne przejścia tonalne

Szybki i dokładny procesor obrazu BIONZ X


Szybki procesor obrazu realizuje swoje zadania w czasie rzeczywistym i wiernie odwzorowuje faktury i szczegóły — tak jak widzi je nieuzbrojone oko.

a7

Nowy 14-bitowy format RAW bez kompresjiDostępne nowe opcje formatów zapewnią niezrównaną jakość i wybór niuansów tonalnych.

Format XAVC S: profesjonalna jakość zapisu


Aby uzyskać najwyższą możliwą jakość i minimalny poziom zakłóceń, nagrania można dokonać w formacie XAVC S pozwalającym na zapis obrazu Full HD przy przepływności aż 50 Mb/s (60p/50p, 30p/25p, 24p).

a7

Wysoka jakość, duża funkcjonalnośćAparat α7 II jest wyposażony w zaawansowane funkcje, niezbędne w profesjonalnej produkcji filmowej.

a7

Profile obrazu

Skorygowane parametry i ustawienia można zapisać w profilu obrazu.

a7

Ustawienie gamma S-Log2

13-krotnie rozszerzony zakres dynamiki doskonale sprawdza się w postprodukcji.

a7

Kod czasowy / Bity użytkownika

Kod czasowy może się zwiększać stale lub tylko w czasie nagrywania. Dodatkowo istnieje możliwość osadzenia go w reprodukowanym „czystym” sygnale HDMI.

a7

Wyjście „czystego” sygnału HDMI

Film w formacie Full HD można przesyłać w czasie rzeczywistym na zewnętrzny monitor.

Niezwykła staranność wykonaniaUlepszenie, którego oczekiwali profesjonaliści

Elementy sterujące zoptymalizowano w taki sposób, by umożliwić szybką, intuicyjną obsługę podczas podglądu obrazu w wizjerze. Takie rozwiązanie zapewnia o wiele lepszą kontrolę nad ustawieniami.a7a7

Pełne wykorzystanie potencjału pełnoklatkowej matrycy obrazu


Obiektywy z mocowaniem typu E i typu A do matryc pełnoklatkowych


Sony systematycznie wzbogaca ofertę obiektywów z mocowaniem typu A i typu E przeznaczonych do korpusów z pełnoklatkową matrycą obrazu. Wyróżniają się one znakomitymi parametrami i pozwalają rozszerzać własne horyzonty fotograficzne.

Łatwe archiwizowanie zdjęć w chmurze


Wszystkie Twoje wspomnienia w jednym miejscu


PlayMemories Online to oparty na koncepcji chmury serwis Sony ze zdjęciami i filmami. Pozwala archiwizować w chmurze zdjęcia wykonane aparatem i umożliwia dostęp do nich ze smartfonu lub innych urządzeń.

* Uwaga: dostępność usług zależy od regionu.

a7

a7

Imaging Edge™ Remote, Viewer i Edit


Skorzystaj z aplikacji na komputer Imaging Edge. Użyj „Remote”, by kontrolować i monitorować nagrywanie w czasie rzeczywistym; „Viewer” umożliwi szybki podgląd, ocenę i wybranie zdjęć z biblioteki, a „Edit” pozwala na przekształcenie danych RAW na wysokiej jakości zdjęcia. Wykorzystaj w pełni pliki Sony RAW i skuteczniej zarządzaj swoim procesem produkcji.Dowiedz się więcej
a7

Capture One dla Sony

Capture One Express (dla Sony): oprogramowanie do edycji zdjęć RAW i zarządzania obrazami, z narzędziami edycyjnymi. Capture One Pro (dla Sony): więcej narzędzi do obróbki grafiki oraz funkcji fotografowania aparatem podłączonym do komputera.Dowiedz się więcej

promo

Dane techniczne i charakterystykaModel a7 II jest pierwszym na świecie1 korpusem z pełnoklatkową matrycą obrazu, w którym zastosowano 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu, kompensujący drgania przy pracy z szerokim wachlarzem obiektywów. Aparat łączy zaawansowane możliwości z intuicyjną obsługą. Jest wyposażony w system automatyki ostrości Fast Hybrid AF, który wyróżnia się bardzo szybkim działaniem, pokrywa dużą część kadru i wyjątkowo dokładnie utrzymuje ostrość na szybko poruszających się obiektach.

Pierwszy na świecie pełnoklatkowy korpus wyposażony w 5-kierunkowy system stabilizacji obrazu
Udoskonalony system Fast Hybrid AF: szybki i wydajny
24,3-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik obrazu Exmor® CMOS
Procesor obrazu BIONZ X™
Nagrywanie filmów Full HD w formacie XAVC S przy dużej przepływności: 50 Mb/s
Współpraca z obiektywami Obiektywy Sony z mocowaniem typu E
Typ przetwornika 35 mm
Typ przetwornika Pełnoklatkowy (35,8 x 23,9 mm) przetwornik obrazu Exmor™ CMOS
Liczba pikseli (efektywnie) 24,3 Mpix
Czułość ISO (zalecany wskaźnik ekspozycji) ISO 50–25 600
Czas pracy baterii / akumulatora (fotografie) Do 350 zdjęć
Typ wizjera Wizjer elektroniczny typu 0,5" (kolorowy)
Typ monitora Wyświetlacz LCD TFT 3,0"
3ccda3c3c060fc59fcc95547f89669b7?fmt=png-alpha&wid=249

13b4cea04d0be244d6f787e7ab49c176?fmt=png-alpha&wid=101
Sony
001389
Specyfikacja
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
Full Frame
Mocowanie:
Sony E
Rozmiar LCD [cale]:
3,0
Rodzaj nośnika:
Karty pamięci SDHC/SDXC
Karty pamięci SDHC/SDXC
Rozdzielczość obrazu:
12 megapixeli
Akumulator:
NP-FW50
Rozdzielczość video
4K
Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24