Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Panasonic Lumix GX9H + 14-140mm czarny (DC-GX9HEG-K)
   Panasonic Lumix GX9H + 14-140mm czarny (DC-GX9HEG-K)
   Panasonic Lumix GX9H + 14-140mm czarny (DC-GX9HEG-K)

   Panasonic Lumix GX9H + 14-140mm czarny (DC-GX9HEG-K)

   5 799,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Naprawdę twórcze wizje to jego specjalność

    Z modelem GX9 Viviana Galletta, fotografka specjalizująca się w zdjęciach portretowych ze świata mody, może odkrywać pełne stylu ulice Los Angeles na własnych warunkach.Łącząc niewiarygodną jakość obrazu z imponująco kompaktową konstrukcją, GX9 daje Vivianie pełnię swobody, pozwalając jej oglądać miasto z unikatowej perspektywy przez odchylany wizjer. Matryca o rozdzielczości 20,3 megapiksela oraz podwójna stabilizacja obrazu gwarantują oszałamiającą jakość, natomiast wbudowane efekty artystyczne sprawiają, że Viviana może zmieniać swoje zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Obserwuj publikowane przez Vivianę zdjęcia najnowszej kolekcji wiosennej 2018 jednego z projektantów z Los Angeles, wykonane modelem LUMIX GX9.

    GX9_feature_eu_2-1-1_03.jpg


    Obraz jest wszystkim

    Model LUMIX GX9 wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 20,3 megapiksela bez filtra dolnoprzepustowego, dzięki czemu zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obrazu. Pozwala z oszałamiającą precyzją uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły stylizacji fotografowanych modeli albo inne detale, na których skupiasz się w swojej twórczości.

    GX9_feature_eu_2-1-2_01.jpg


    Wyjątkowe zdjęcia, z każdej perspektywy

    Dzięki odchylanemu wizjerowi elektronicznemu oraz ekranowi LCD możesz odkrywać jeszcze więcej oryginalnych perspektyw, znajdując własne, niepowtarzalne spojrzenie na świat: fotografuj łatwo i wygodnie pod każdym kątem!

    GX9_feature_eu_2-1-3_01.jpg


    Ostrość nawet w ruchu

    Dzięki podwójnej stabilizacji obrazu model LUMIX GX9 wykonuje idealnie ostre zdjęcia nawet w ruchu, co sprawia, że statyw nie jest potrzebny. Nawet gdy korzystasz z długich teleobiektywów — na przykład by fotografować zbliżenia modeli z atrakcyjnymi efektami bokeh w tle — fotografowany obiekt zachowuje idealną ostrość.

    GX9_feature_eu_2-1-4_01.jpg


    Zasługujesz na idealny efekt

    Z modelem LUMIX GX9 uzyskujesz pełną kontrolę nad procesem twórczym, mogąc eksperymentować z profesjonalnie wyglądającymi efektami artystycznymi dostępnymi z poziomu aparatu — to naprawdę proste i wygodne. Wypróbuj najnowsze efekty L.Monochrome oraz Grain Effect, aby uzyskać ponadczasowe zdjęcia czarno-białe, albo dopasuj fotografie do swojej wizji, korzystając z szeregu stylizacji.

    GX9_feature_eu_2-1-5_01.jpg


    Sposób na uchwycenie wyjątkowych chwil

    Najpiękniejsze chwile w życiu są ulotne. Dostępna w modelu LUMIX GX9 funkcja 4K Photo sprawi, że zachowasz je nie tylko w pamięci. Nagraj sekwencję filmową z prędkością 30 klatek na sekundę, a następnie z łatwością wyodrębnij dowolną klatkę jako obraz w wysokiej rozdzielczości. Możesz też wykreować zupełnie nowe chwile, łącząc kolejne klatki w jeden wyjątkowy obraz.

    GX9_feature_eu_2-1-6_01.jpg


    Nieograniczona kreatywność na wyciągnięcie ręki

    Ponieważ wiemy, że nie chcesz, aby cokolwiek utrudniło Ci wykonanie idealnego zdjęcia, wyposażyliśmy model LUMIX GX9 w intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązania, takie jak pokrętło regulacji ekspozycji czy dźwignia do ustawiania ostrości — możesz skupić się na swojej wizji, a nie obsłudze urządzenia. Twórczość bez kompromisów.

    GX9_feature_eu_2-1-7_01.jpg


    Jakość, która pasuje do Twojego stylu życia

    Model LUMIX GX9 to idealna równowaga między stylem i funkcjonalnością. Jest niewielki, ale ma wszystkie funkcje i parametry, których potrzebujesz, by uzyskać profesjonalne, kreatywne zdjęcia w terenie. Bogaty asortyment obiektywów LUMIX sprawia natomiast, że nic Cię nie ogranicza. Ulice stają się Twoim atelier.

    GX9_feature_eu_2-1-8_01.jpg

    Panasonic

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    m4/3
    Mocowanie:
    MFT
    Rozmiar LCD [cale]:
    3,0
    Zdjęcia seryjne:
    9
    Rozdzielczość obrazu:
    20 megapixeli
    Rozdzielczość video:
    4K
    Liczba efektywnych pikseli [mln]:
    20,5
    20,5
    Typ matrycy:
    Live MOS

    Szczegółowe odniesienia