Aparat Panasonic DC-GX9W ( 12-32mm+35-100mm) czarny

Aparat Panasonic DC-GX9W ( 12-32mm+35-100mm) czarny

LUMIX GX9. Ulice stają się Twoim atelier.

DC-GX9EG-Technical_Icons_1Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_2Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_3Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_4Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_5Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_6Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_7Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_8Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_9Global-1_pl_pl.png       DC-GX9EG-Technical_Icons_10Global-1_pl_pl.png      

4 699,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

ZADZWOŃ
I NEGOCJUJ

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Model GX9 to połączenie niewiarygodnie wysokiej jakości obrazu z wyjątkowo kompaktową konstrukcją, która obejmuje zapewniający pełną swobodę twórczą odchylany wizjer, matrycę o rozdzielczości 20 megapikseli bez filtra dolnoprzepustowego oraz gwarantującą niesamowitą jakość zdjęć podwójną stabilizację obrazu.

GX9_overview_woc_01_pl.jpg


Naprawdę twórcze wizje to jego specjalność

Z modelem GX9 Viviana Galletta, fotografka specjalizująca się w zdjęciach portretowych ze świata mody, może odkrywać pełne stylu ulice Los Angeles na własnych warunkach.Łącząc niewiarygodną jakość obrazu z imponująco kompaktową konstrukcją, GX9 daje Vivianie pełnię swobody, pozwalając jej oglądać miasto z unikatowej perspektywy przez odchylany wizjer. Matryca o rozdzielczości 20,3 megapiksela oraz podwójna stabilizacja obrazu gwarantują oszałamiającą jakość, natomiast wbudowane efekty artystyczne sprawiają, że Viviana może zmieniać swoje zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki. Obserwuj publikowane przez Vivianę zdjęcia najnowszej kolekcji wiosennej 2018 jednego z projektantów z Los Angeles, wykonane modelem LUMIX GX9.

GX9_feature_eu_2-1-1_03.jpg


Obraz jest wszystkim

Model LUMIX GX9 wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 20,3 megapiksela bez filtra dolnoprzepustowego, dzięki czemu zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obrazu. Pozwala z oszałamiającą precyzją uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły stylizacji fotografowanych modeli albo inne detale, na których skupiasz się w swojej twórczości.

GX9_feature_eu_2-1-2_01.jpg


Wyjątkowe zdjęcia, z każdej perspektywy

Dzięki odchylanemu wizjerowi elektronicznemu oraz ekranowi LCD możesz odkrywać jeszcze więcej oryginalnych perspektyw, znajdując własne, niepowtarzalne spojrzenie na świat: fotografuj łatwo i wygodnie pod każdym kątem!

GX9_feature_eu_2-1-3_01.jpg


Ostrość nawet w ruchu

Dzięki podwójnej stabilizacji obrazu* model LUMIX GX9 wykonuje idealnie ostre zdjęcia nawet w ruchu, co sprawia, że statyw nie jest potrzebny. Nawet gdy korzystasz z długich teleobiektywów — na przykład by fotografować zbliżenia modeli z atrakcyjnymi efektami bokeh w tle — fotografowany obiekt zachowuje idealną ostrość. * PODWÓJNA STABILIZACJA OBRAZU 1.

GX9_feature_eu_2-1-4_01.jpg


Zasługujesz na idealny efekt

Z modelem LUMIX GX9 uzyskujesz pełną kontrolę nad procesem twórczym, mogąc eksperymentować z profesjonalnie wyglądającymi efektami artystycznymi dostępnymi z poziomu aparatu — to naprawdę proste i wygodne. Wypróbuj najnowsze efekty L.Monochrome oraz Grain Effect, aby uzyskać ponadczasowe zdjęcia czarno-białe, albo dopasuj fotografie do swojej wizji, korzystając z szeregu stylizacji.

GX9_feature_eu_2-1-5_01.jpg


Sposób na uchwycenie wyjątkowych chwil

Najpiękniejsze chwile w życiu są ulotne. Dostępna w modelu LUMIX GX9 funkcja 4K Photo sprawi, że zachowasz je nie tylko w pamięci. Nagraj sekwencję filmową z prędkością 30 klatek na sekundę, a następnie z łatwością wyodrębnij dowolną klatkę jako obraz w wysokiej rozdzielczości. Możesz też wykreować zupełnie nowe chwile, łącząc kolejne klatki w jeden wyjątkowy obraz.

GX9_feature_eu_2-1-6_01.jpg


Nieograniczona kreatywność na wyciągnięcie ręki

Ponieważ wiemy, że nie chcesz, aby cokolwiek utrudniło Ci wykonanie idealnego zdjęcia, wyposażyliśmy model LUMIX GX9 w intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązania, takie jak pokrętło regulacji ekspozycji czy dźwignia do ustawiania ostrości — możesz skupić się na swojej wizji, a nie obsłudze urządzenia. Twórczość bez kompromisów. * Na obrazie uwzględniono akcesoria opcjonalne (muszlę oczną DMW-EC5 i uchwyt DMW-HGR2)

GX9_feature_eu_2-1-7_01.jpg


Jakość, która pasuje do Twojego stylu życia

Model LUMIX GX9 to idealna równowaga między stylem i funkcjonalnością. Jest niewielki, ale ma wszystkie funkcje i parametry, których potrzebujesz, by uzyskać profesjonalne, kreatywne zdjęcia w terenie. Bogaty asortyment obiektywów LUMIX sprawia natomiast, że nic Cię nie ogranicza. Ulice stają się Twoim atelier.

GX9_feature_eu_2-1-8_01.jpg

https://www.youtube.com/embed/tDzFFqQMerU?rel=0  

Panasonic
Cechy
Typ matrycy:
Live MOS
Rozmiar matrycy:
m4/3
Mocowanie:
MFT
Rozmiar LCD [cale]:
3,0
Zdjęcia seryjne:
9
Rozdzielczość obrazu:
20 megapixeli
Rozdzielczość video:
4K
Liczba efektywnych pikseli [mln]:
20,5