Aparat Sony A6400MB + Obiektyw Sony 18-135mm f3,5-5,6

Aparat Sony A6400MB + Obiektyw Sony 18-135mm f3,5-5,6

Aparat Sony a6400MB ( ILCE6400MB )

Pomimo niewielkich rozmiarów i niewielkiej wagi, model α6400 zapewnia szybką wydajność i szereg funkcji, których można oczekiwać od modelu z pełną klatką. Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia lub filmy, kreatywne kompozycje czy codzienne zdjęcia selfie, możesz cieszyć się pięknymi zdjęciami, które chcesz udostępniać w podróży.

5 679,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Sony A6400MB + obiektyw SEL18135

a6400 body

Innowacja w służbie Twojej kreatywności


Uwolnij swój potencjał twórczy dzięki wysokiej wydajności i zaawansowanym funkcjom, takim jak AI-powered w czasie rzeczywistym Eye AF; nowe, precyzyjne śledzenie w czasie rzeczywistym; szybkie zdjęcia seryjne i 4K HDR.

Sony a6400 (ILCE6400)

KARTA PRODUKTU

Niezawodny AF dla wspaniałych ujęć akcji

Innowacyjny AF aparatu szybko i niezawodnie wykrywa położenie obiektu, a następnie śledzi ruch obiektu, zachowując ostrość.425 punktów AF wykrywających
Gęsto rozmieszczone punkty ostrości pokrywają 84% obszaru obrazu, pomagając uchwycić obiekt.

a6400
0.02 sec AF speed
System Fast Hybrid AF aparatu łączy najlepsze cechy AF z phase-detection AF oraz contrast-detection AF.

Trwała zdolność śledzenia
Gdy obiekty są w ruchu, punkty AF rozmieszczone gęsto wokół obiektu są aktywowane w celu dokładnego śledzenia.

Szybkie, ciągłe fotografowanie z AF / AE z prędkością do 11 fps5
Nie przegap żadnego momentu akcji dzięki szybkiemu przetwarzaniu wewnętrznemu i pamięci buforowej o dużej pojemności. Strzelaj z prędkością do 11 klatek na sekundę 5 z podglądem lub 8 klatek na sekundę 5 dla podglądu na żywo, z minimalnym opóźnieniem wyświetlania i wykonuj około 116 zdjęć w formacie JPEG (standard) lub 46 zdjęć w skompresowanym formacie RAW.

Cicha praca ciągła z prędkością do 8fps7
Gdy zdjęcie wymaga absolutnej ciszy, na przykład podczas fotografowania występu na żywo, ciche robienie zdjęć bez szumu migawki umożliwia fotografowanie z szybkością do 8fps7 z funkcją śledzenia AF / AE, nawet w trybie AF-C, z funkcją AF w czasie rzeczywistym lub ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, rozszerzając zakres dostępnych opcji fotografowania.Inteligentne śledzenie obiektów

Nowo przyjęta technologia rozpoznawania obiektów bazująca na sztucznej inteligencji przetwarza ogromną ilość danych w celu wykrycia i śledzenia nawet szybko poruszających się obiektów.
oko

Dokładne rozpoznawanie oka

Enhanced Real-time Eye AF8 niezawodnie rozpoznaje ludzkie twarze i skupia się dokładnie na oczach danej osoby. Nie ma potrzeby wprowadzania specjalnych ustawień - wystarczy nacisnąć spust migawki.

oko

Trwałe śledzenie oka

Po ustawieniu AF-C, w czasie rzeczywistym Eye AF8 utrzymuje stabilne ustawienie ostrości na poruszającym się obiekcie, nawet gdy część twarzy jest ukryta, twarz jest oświetlona od tyłu lub obiekt jest skierowany w dół.

oko

Wybierz lewe lub prawe oko osoby badanej

Teraz możesz z menu wybrać opcję Lewe oko, Prawe oko lub Automatycznie, dzięki czemu możesz poświęcić więcej uwagi kompozycji. Te wybory można przypisać do niestandardowych przycisków, co pozwala szybko przełączać się między opcjami podczas wykonywania w połowie zdjęć.Trwałe śledzenie obiektów w ruchu
Real-time Tracking9 niezawodnie utrzymuje ostrość
W przypadku wydarzeń sportowych i innych sytuacji, w których obiekty poruszają się szybko, utrzymywanie ich w ciągłym skupieniu może sprawić, że różnica między złapaniem ważnego, dramatycznego momentu lub jego brakiem.

oko

Nowy algorytm rozpoznawania tematu przenosi na poruszające się obiekty

Nowo opracowany algorytm rozpoznawania obiektów przetwarza informacje przestrzenne na podstawie koloru, odległości obiektu (głębokości), wzoru (jasności) oraz informacji o twarzy i oku przy dużej prędkości w czasie rzeczywistym.

oko

Bezproblemowe przejścia od ciała do twarzy i śledzenia oczu

Podczas fotografowania odległej osoby w ruchu, system śledzenia przechwytuje całe ciało, a pole ostrości płynnie zmienia się pomiędzy twarzą a oczami w zależności od stanu obiektu.

oko

Wystarczy dotknąć i śledzić


Po ustawieniu funkcji Touch Tracking w menu wybierz temat, dotykając monitora. W przypadku zdjęć nieruchomych lub filmów aparat rozpocznie automatyczne śledzenie obiektu.Ciesz się pięknymi, zadziwiająco szczegółowymi obrazami

Dzięki dużemu czujnikowi i najnowszemu silnikowi przetwarzania obrazu możesz fotografować cokolwiek, co napotkasz w swoim codziennym życiu, z pięknymi wyrazistymi i wyraźnymi obrazami i naturalnymi kolorami, nawet w słabym oświetleniu.

sonyCzujnik o rozdzielczości 24,2 megapiksela i ulepszonym mechanizmie przetwarzania obrazu
Czujnik APS-C ma miedziane okablowanie i udoskonalone przetwarzanie obwodów, które pomagają zwiększyć wydajność zbierania światła. W połączeniu z mechanizmem przetwarzania obrazu pomaga to uzyskać lepszą rozdzielczość obrazu i bardziej naturalny obraz tekstur.

Czystsze obrazy nawet przy słabym oświetleniu
Udoskonalone tłumienie szumów doprowadziło do wyższej jakości obrazu, nawet w ciemnych scenach, w których wymagane jest fotografowanie z wysoką czułością. Natywna czułość ISO została zwiększona do maksymalnej wartości ISO 32000 (przy rozszerzonej czułości ISO przy maksymalnej wartości ISO 102400 dla zdjęć). Redukcja szumów jest szczególnie skuteczna w często wykorzystywanym zakresie średniej i wysokiej czułości.

sony a 6400

sony a 6400Naturalnie wyglądające obrazy pasujące do tego, co widzisz
Algorytmy przetwarzania obrazu odziedziczone po pełnoklatkowych aparatach fotograficznych doprowadziły do ​​bardziej realistycznego odwzorowania kolorów. Ludzkie odcienie skóry wyglądają bardziej naturalnie, a reprodukcja barw roślin została również ulepszona.Kreatywna produkcja filmowa

Od odczytu w pełnym pikselu bez biningu pikseli, umożliwiającego nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości 4K, po opcje HDR (HLG) 3 i S-Log / S-Gamut oraz nagrywanie Slow & Quick Motion, aparat α6400 jest wyposażony w zaawansowane funkcje wspomagające tworzenie kreatywnych filmów.
Twórz filmy poklatkowe
W aparacie można wykonywać nowo wprowadzone zdjęcia interwałowe, czyli zdjęcia seryjne z przerwą 1-60 sekund między kolejnymi zdjęciami. Dzięki temu można tworzyć filmy poklatkowe na komputerze PC za pomocą aplikacji Viewer z aplikacji komputerowych Imaging Edge ™.


Vlog z przydatnymi funkcjami
Jeśli fotografujesz vlogi, 180-stopniowy, przechylany monitor LCD jest przydatny do kadrowania własnych ujęć. W przypadku nagrywania dźwięku, oprócz zewnętrznego gniazda mikrofonowego dostępny jest również opcjonalny adapter XLR (dostępny osobno), aby ułatwić korzystanie z mikrofonów pro poziomu, aby zapewnić lepszą jakość dźwięku.


Skorzystaj z różnych funkcji filmowych
Filmy w zwolnionym tempie (do 5x) i szybkim ruchu (do 60x) można nagrywać w aparacie, bez przetwarzania końcowego na komputerze. Alternatywnie można użyć wysokiej szybkości nagrywania 120 klatek na sekundę w formacie Full HD, aby w trakcie postprodukcji tworzyć wysokiej jakości filmy w zwolnionym tempie. Nagrywanie filmu Proxy pozwala na łatwiejszą edycję i podgląd, a funkcja Photo Capture umożliwia wyodrębnianie zdjęć z nagranych filmów.Skorzystaj z różnych funkcji filmowych. Monitor LCD o wysokiej rozdzielczości z przydatnymi funkcjami dotykowymi

Przechylany ekran LCD o przekątnej 180 stopni pozwala nie tylko wyświetlać scenę przed Tobą - zapewnia szybką kontrolę nad wieloma funkcjami aparatu za pomocą różnych intuicyjnych operacji dotykowych.

oko

Touch Pad zapewnia płynny wybór pola ostrości

Funkcja Touch Pad umożliwia płynne przesuwanie aktualnej pozycji ostrości podczas patrzenia przez wizjer. Po prostu przesuwaj palec po monitorze, aż znajdziesz żądany punkt, na którym chcesz się skupić.

oko

Wybierz Focus i Touch Shutter

Gdy chcesz przesunąć ostrość, nawet na obrzeże ramki, Touch Focus robi to z prostym dotknięciem do monitora. Dzięki funkcji Touch Shutter można ustawić ostrość i wyzwalać migawkę jednym dotknięciem.

oko

Funkcja śledzenia dotykowego w dowolnym momencie

Dzięki funkcji Touch Tracking możesz po prostu dotknąć monitora, aby aktywować śledzenie w czasie rzeczywistym dla zdjęć lub filmów. Aparat natychmiast zablokuje obiekt docelowy i utrzyma go w stałej ostrościUstaw swój aparat tak, jak lubisz

Szereg funkcji dostosowywania, odziedziczonych po pełnoklatkowych modelach, zapewnia większą elastyczność i kontrolę nad działaniem aparatu.

oko

Niestandardowe przyciski umieszczają częste operacje na wyciągnięcie ręki

Każdemu z ośmiu przycisków i przycisków aparatu można przypisać jedną z 89 funkcji i operacji, z różnymi operacjami, w zależności od tego, czy robione są zdjęcia, czy filmy, czy w trybie powtórki.

oko

Funkcje My Menu i My Dial zapewniają kontrolę

My Dial pozwala przypisać często używane funkcje do pokrętła sterującego i pokrętła sterowania, aby uzyskać szybszy dostęp podczas fotografowania. Moje menu umożliwia rejestrację do 30 różnych pozycji menu w celu szybkiego dostępu do często używanych pozycji menu.

oko

Wizualizowany ekran konfiguracji do personalizacji

Na ekranie ustawień niestandardowych ilustracja przedstawiająca obsługiwane elementy aparatu pokazuje na pierwszy rzut oka, który przycisk lub przełącznik przypisujesz. Podczas konfigurowania menu funkcji można wyświetlić strukturę rzeczywistego ekranu funkcji.Dane techniczne i funkcje

Lekki, kompaktowy i solidnie zbudowany, model α6400 ma imponujące możliwości i funkcje. Dzięki superszybkiemu AF i bardzo precyzyjnemu śledzeniu obiektów idealnie nadaje się do robienia szybkich ruchów, a szeroki zakres czułości i oszałamiająca jakość obrazu sprawiają, że nadaje się on do każdej fotograficznej okazji, którą możesz napotkać, bez względu na to, czy robisz zdjęcia lub kręcisz filmy.

Szybki AF o wartości 0,02 sec, z 425 punktami AF z detekcją fazy
Śledzenie w czasie rzeczywistym i AF w czasie rzeczywistym w celu wykrycia i przytrzymania poruszających się obiektów
24,2-megapikselowy sensor Exmor CMOS o wyjątkowej czułości na światło
Nagrywanie filmów w jakości 4K o wysokiej rozdzielczości w celu wspierania poważnej produkcji wideo
180 ° odchylany ekran dotykowy LCD ułatwiający wykonywanie autoportretów oraz zdjęć o wysokim i niskim kącie
size
size


Pełna specyfikacja Sony A6400

Sony
003567
Specyfikacja
Rozmiar matrycy:
APS-C
Rozdzielczość obrazu:
24 megapixeli
Rozdzielczość video
4K

Zobacz także