Bezlusterkowy aparat cyfrowy Panasonic DSLM LUMIX DC-S1R+24-105/4 (S1RM)

Bezlusterkowy aparat cyfrowy Panasonic DSLM LUMIX DC-S1R+24-105/4 (S1RM)

DSLM LUMIX DC- S1RM

Rabat 1700 zł w promocji Panasonic: Wymień stare na nowe + konwerter Sigma MC-21 za 1 zł

19 769,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

thumbnail.php?file=5554&width=600&height=320
Promocja trwa do 30 września 2019r.
Rabat 1700 zł w promocji Panasonic: Wymień stare na nowe + konwerter Sigma MC-21 za 1 złDoskonała rozdzielczość. Profesjonalna wydajność.

dc-s1rmNowa matryca CMOS 47,3Mpx potrafi dostrzec najdrobniejsze detale. System regulacji ostrości i stabilizacji obrazu pozwolą w mig uchwycić niezwykłe wyraźne obrazy. Obudową, która pokieruje fotografem, umożliwiając mu stworzenie niezapomnianego dzieła. Dzięki tym i wielu innym cechom ten pełnoklatokowy aparat bezlusterkowy przeciesię Cię do pasjonującej fotografi.


Matryca CMOS 47,3 Mpx gwarantująca bezkompromisową moc twórczą

Aparat LUMIX S1R zaprojektowano tak, by wykorzystywał ekspresję fotograficzną do maksimum. Zapewniająca największą w branży rozdzielczość 47,3 megapiksela pełnoklatkowa (36 mm x 24 mm) matryca CMOS umożliwia uzyskanie niezwykle szczegółowych i zachwycająco realistycznych obrazów, i to bez filtra dolnoprzepustowego. Na matrycy znajduje się asferyczna mikrosoczewka, a samą konstrukcję opracowano tak, by zwiększyć ilość światła padającego na fotodiodę. Dzięki temu nowa matryca łączy w sobie największą w klasie liczbę megapikseli z doskonałym współczynnikiem skupiania światła. W rezultacie aparat zapewnia wyjątkowy stosunek sygnału do szumu oraz maksymalną czułość na poziomie ISO 25600. Dzięki takiej jakości obrazu nic już nie ogranicza artystów w tworzeniu pięknych ujęć. Wśród pełnoklatkowych cyfrowych bezlusterkowych lustrzanek jednoobiektywowych na dzień 1 lutego 2019 r.


dc-s1rm


Procesor Venus Engine gwarantuje piękny obraz

Dzięki połączeniu zaawansowanej matrycy CMOS z procesorem Venus Engine 10 można odwzorować wyjątkowe bogactwo kolorów oraz uzyskać naturalnie wyglądające tekstury. Funkcje Multipixel Luminance Generation oraz Intelligent Detail Processing zapewniają odpowiednią jasność i silny kontrast. Funkcja Three-Dimensional Color Control gwarantuje bogactwo kolorów zarówno w ciemnych, jak i jasnych odcieniach, a funkcja precyzyjnej redukcji szumów Multi Process NR sprawia, że obrazy wyglądają niezwykle atrakcyjnie nawet przy wysokiej wartości ISO.

dc-s1rm


Stabilizacja Dual I.S. 2 w 5 osiach : w mig uchwycisz niezwykle wyraźne obrazy

Rób zdjęcia z ręki, nie martwiąc się o wstrząsy: pomoże Ci w tym inteligentny system stabilizacji obrazu w 5 osiach Dual I.S. 2. Kompensacja ta odpowiada 6-krotnemu zwiększeniu czasu trwania ekspozycji, co oznacza, że można stosować wolniejszą, 6-krokową migawkę — nawet przy najdłuższej ogniskowej. Aparat LUMIX S1R eliminuje wstrząsy zarówno korpusu, jak i obiektywu, nawet w trybie tele. Funkcja ta działa także podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów (w tym filmów w rozdzielczości 4K). Zaawansowana funkcja stabilizacji korpusu w pięciu osiach z kompensacją 5,5-punktową koryguje drgania wszystkich obiektywów, w tym także obiektywów niewyposażonych w optyczny stabilizator obrazu. Funkcja stabilizacji obrazu w 5 osiach Dual I.S. 2 obsługuje obiektywy S-R24105 oraz S-R70200 od 1 lutego 2019 r. Na podstawie normy CIPA (kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=200 mm dla obiektywu S-R70200). Na podstawie normy CIPA (kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=50 mm dla obiektywu S-X50).

dc-s1rm


Wizjer Real View Finder o rozdzielczości 5760 tys. punktów

Największy w swojej klasie wizjer Real View Finder szczyci się najwyższą rozdzielczością na świecie — 5760 tys. punktów. Dzięki niewiarygodnie wyraźnemu i ostremu obrazowi odniesiesz wrażenie, że patrzysz na obiekt gołym okiem, co pozwoli Ci lepiej się skoncentrować. Wśród pełnoklatkowych cyfrowych bezlusterkowych lustrzanek jednoobiektywowych na dzień 1 lutego 2019 r.

dc-s1rm


Wytrzymały korpus na każde warunki pogodowe

Wytrzymały korpus jest gotowy na wyzwania w każdych warunkach pogodowych. Rama głównej konstrukcji aparatu w pełni odlana ze stopu magnezu jest bardzo wytrzymała. Wszystkie miejsca łączenia, przełączniki i przyciski są odpowiednio uszczelnione. Cały aparat jest odporny na pył i zachlapania oraz przystosowany do użytkowania w temperaturze nawet -10°C. Dzięki wszystkim swoim cechom z aparatu można skutecznie i przyjemnie korzystać w najróżniejszych warunkach pogodowych. Odporność na pył i zachlapanie nie gwarantuje, że nie dojdzie do uszkodzenia, jeśli aparat zostanie narażony na bezpośredni kontakt z pyłem lub wodą.

dc-s1rm


Zaawansowana technologia rozpoznawania

Zaawansowana technologia firmy Panasonic umożliwia ujednolicone sterowanie matrycą, procesorem i obiektywem, gwarantując szybkie i precyzyjne ustawienie ostrości pod każdym kątem. Dzięki superszybkiej komunikacji matrycy z obiektywem (480 klatek na sekundę) oraz technologii Panasonic DFD (ang. Depth From Defocus) możliwy jest szybki i precyzyjny autofokus — ok. 0,08 s. Ponadto działający w słabym oświetleniu autofokus radzi sobie już przy -6EV. Wyższa czułość i zoptymalizowana konfiguracja matrycy pozwala na poprawę wykrywania luminancji, co z kolei umożliwia doskonałe ustawienie ostrości nawet przy świetle gwiazd. Zaawansowana technologia sztucznej inteligencji potrafi rozpoznać nie tylko człowieka, ale też kształty zwierząt takich jak psy, koty i ptaki. Wydajny system śledzenia pozwala na utrzymanie ostrości na danym obiekcie. * 11EVprzy krótkiej ogniskowej z obiektywem S-R24105 (CIPA) przy ustawieniu wizjera LVF na 120 klatek na sekundę. Przy ISO 100, F1.4, AFS. 100% kontrastu.

dc-s1rm


Dwa gniazda karty pamięci zapewniają elastyczne zarządzanie danymi

Dwa gniazda kart pamięci obsługują karty SD (UHS-II) oraz XQD. Rejestr alokacji umożliwia przypisanie gniazda karty do zapisywania poszczególnych formatów obrazów. Wkrótce będzie on również zgodny ze standardem CFexpress. Nie obsługuje formatu AVCHD.

• XQD jest znakiem towarowym spółki Sony Corporation.

dc-s1rm

dc-s1rm

Płynne nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p

Technologia 4K firmy Panasonic w połączeniu z nową matrycą CMOS i nowym procesorem Venus Engine umożliwia nagrywanie spektakularnych wideo w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p (QFHD 4K: 3840 x 2160 MP4) w formacie pełnoklatkowym. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii nawet gwałtowne ruchy są płynne i naturalne. Maksymalny czas nagrywania w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p wynosi 15 min.
Specyfikacja produktu


47,3 megapikseli


Pełnoklatkowa matryca MOS

4K 60p/50p


Nagrywanie wideo

Szybki i precyzyjny system AF


Technologia DFD, technologia AI, AF w słabym oświetleniu -6 EV


Zobacz pełną specyfikację
dc-s1rm
Panasonic
FOT000175
Specyfikacja
Rozmiar matrycy:
Full Frame
Rozdzielczość obrazu:
47 megapixeli
Rozdzielczość video
4K