Nikon Z6 + 24-70mm f/4.0 + karta SONY XQD 64GB !

karta1.jpg

Nikon Z6 + 24-70mm f/4.0 + karta SONY XQD 64GB !

9 898,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Nikon Z6 + 24-70mm f4 +  karta pamięci XQD 64GB

INSPIRACJA JEST W KAŻDYM Z NAS

11433.jpg

Ten zestaw zawiera aparat Z6, obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z 24–70mm f/4 S i karta pamięci XQD 64GB. Pełnoklatkowy, a przy tym kompaktowy obiektyw o zmiennej ogniskowej spisze się doskonale w każdej sytuacji. Adapter umożliwia fotografowanie aparatem Z firmy Nikon z obiektywami NIKKOR z mocowaniem F bez utraty jakości zdjęć. Dodatkowo mechanizm redukcji drgań (VR) wbudowany w aparat pozwala uzyskać zupełnie nowy poziom ostrości przy użyciu obiektywów z mocowaniem F bez tego mechanizmu.


Ostre na całej powierzchni kadru

Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 24,5 mln pikseli w połączeniu z autofokusem w płaszczyźnie ogniskowej rejestruje ostre jak brzytwa zdjęcia o niezwykłym poziomie szczegółowości.


Pokonuj bariery szybkości

Niezwykły procesor przetwarzania EXPEED 6 zapewnia zdjęcia o niskim poziomie szumów i wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od czułości ISO.


Duża średnica mocowania. Trwały wyraz

Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat z serii Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła.


Zainspirowany światłem

Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa konstrukcja układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z firmy Nikon w połączeniu z mocowaniem bagnetowym o dużej średnicy pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.


Jeden adapter. Niezliczone inspiracje

Adapter do mocowania FTZ umożliwia swobodne korzystanie z dotychczasowych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F z aparatem Z 6 firmy Nikon. Zdjęcia nie tracą na jakości. Dodatkowo obiektywy bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość dzięki mechanizmowi redukcji drgań w aparacie.


To spojrzenie. Ta chwila.

Dzięki autofokusowi (AF) z detekcją oka, aparat Nikon Z może ustawić ostrość na oku fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy oko zostanie na krótko zasłonięte.


Twórz szerokie kadry

Ultraszeroki autofokus z pokryciem 90% kadru pozwala rejestrować oszałamiająco ostre zdjęcia. Dzięki współpracy z fenomenalnym mechanizmem autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z firmy Nikon bez trudu wykrywane są obiekty nawet na krawędzi kadru. Z niezwykłą precyzją – nawet w przypadku kadrów pionowych.


Ustawiaj ostrość dowolnie

System AF natychmiast wykrywa ruch. Nawet małe lub szybko poruszające się obiekty można śledzić z maksymalną precyzją niezależnie od warunków oświetleniowych. Tryb Precyzyjny AF pozwala doskonale uchwycić nawet najmniejsze detale.


W świetle

Pomiar ekspozycji do –4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem o maksymalnym otworze względnym f/2 lub jaśniejszym. Zobacz nieuchwytne niuanse w cieniach. Ustawienie ekspozycji na szczegółach nawet przy świetle Księżyca nie jest już problemem.


Uchwyć ten wyraz twarzy

Procesor AF z algorytmem inteligentnego wykrywania twarzy utrzymuje ostrość na twarzy. Magia spojrzenia. Magia ekspresji. Teraz możesz uchwycić ulotne piękno – nawet gdy fotografowana osoba szybko się porusza.


Bez najmniejszego ruchu

Wbudowana funkcja pięcioosiowej redukcji drgań (VR) kompensuje drganie aparatu w pięciu kierunkach. Spójna ostrość zdjęć. Stabilne nagrywanie filmów.


Akcja

Tryb Sport gwarantuje większą stabilność obrazu w wizjerze podczas fotografowania wyjątkowo dynamicznych scen, a także podczas panoramowania. Podczas nagrywania filmów system pięcioosiowej optycznej redukcji drgań współpracuje z systemem elektronicznej redukcji drgań, by zapewnić niezwykle stabilne ujęcia.


Pięciostopniowa przewaga

Wbudowana funkcja pięcioosiowej redukcji drgań umożliwia fotografowanie z czasami otwarcia migawki dłuższymi nawet o pięć stopni². Można dzięki temu rejestrować ostrzejsze zdjęcia przy słabnącym świetle dziennym oraz filmy bez niechcianych skutków drgania aparatu.


Solidne wykonanie

Soczewki asferyczne oraz powłoki ochronne eliminują flary i odblaski, a przy tym zapobiegają ograniczaniu widoczności przez zanieczyszczenia. Zobacz wyraźny obraz każdego fotografowanego ujęcia – niezależnie od oświetlenia i pory dnia.


Ostry obraz

Duży wizjer elektroniczny w technologii OLED zapewnia wyraźny obraz z naturalnym odwzorowaniem barw i płynne śledzenie ruchu. Gwarantuje to ostry, stabilny obraz oraz wygodne kadrowanie, nawet podczas szybkiego panoramowania lub przybliżenia obrazu, aby sprawdzić ostrość.


Wszechstronność

Elektroniczny wizjer wyświetla zdjęcia w postaci, w jakiej zostaną zapisane przy aktualnych ustawieniach. Można też wybrać podgląd rzeczywistego obrazu, podobnie jak w przypadku obserwacji przez wizjer optyczny. Aparat umożliwia nałożenie najważniejszych informacji zdjęciowych, które ułatwią uzyskanie kompozycji w dowolnym widoku.


Stworzony do pracy w trudnych warunkach

Sekret niezawodności tego aparatu w każdych warunkach tkwi w wytrzymałym, a zarazem lekkim korpusie wykonanym z magnezowego odlewu oraz dokładnym zabezpieczeniu obudowy przed czynnikami atmosferycznymi. Testy potwierdzają wysoką precyzję i wytrzymałość migawki aparatu nawet do 200 000 cykli.


Swoboda obserwacji pod każdym kątem

Odchylany monitor LCD umożliwia obsługę autofokusa i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych elementów sterujących. Dzięki wysokiej rozdzielczości wyświetlacza przeglądanie zdjęć jest łatwe w każdym świetle.


Podłączanie do urządzenia inteligentnego

Wbudowane moduły Wi-Fi® i Bluetooth® umożliwiają szybkie połączenie aparatu z dowolnym urządzeniem inteligentnym za pomocą technologii SnapBridge. Błyskawicznie dziel się zdjęciami w formacie JPEG. Teraz możesz zdalnie fotografować i nagrywać filmy.


Podłączanie do komputera

Zdjęcia w formacie JPEG i RAW możesz płynnie przesyłać w trybie Stacja lub Punkt dostępowy. Opcjonalny przekaźnik bezprzewodowy WT-7A zapewnia połączenie z przewodową lub bezprzewodową siecią LAN na większe odległości.


Kompatybilność kart pamięci dla aparatów Nikon

Skorzystaj z kreatora aby sprawdzić kompatybilność karty pamięci z wybranym modelem aparatu Nikon.

Sprawdź kompatybilność kart

karty pamieci.jpg
Nikon
040660
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
Full Frame
Rozmiar LCD [cale]:
3.2"
Rozdzielczość obrazu:
24 megapixeli
Autofokus:
273 pola (detekcja fazowa, w trybie jednopolowego AF)/90% pokrycie kadru w pionie i poziomie.
Ogniskowa:
24-70 mm
Rozdzielczość video:
4K
Wizjer:
Wyświetlacz LCD z matrycą TFT o przekątnej 1,27 cm (0,5 cala), około 3690 tys. punktów (technologia Quad VGA) w technologii OLED z funkcją regulacji balansu kolorów
Zoom optyczny:
3x
Jasność obiektywu:
f/4
Makro [cm]:
30 cm
Stabilizacja:
Tak
Średnica obiektywu [mm]:
72 mm
Pomiar światła:
chroniący jasne obszary przed prześwietleniem, matrycowy, centralnie ważony, punktowy
Typ LCD:
TFT dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]:
2100 tys.
Jasność LCD:
11 poziomów
Typ ostrości:
Ręczne ustawianie ostrości (M):
Tryby ekspozycji:
Dodaj, Średnia, Jasno, Ciemno
Typ Aparat bezlusterkowy
Mocowanie obiektywu Mocowanie Z firmy Nikon
Efektywny kąt widzenia Format FX (pełnoklatkowy)
Matryca CMOS, 35,9 mm x 23,9 mm
System usuwania kurzu Zbieranie danych porównawczych dla funkcji usuwania kurzu (wymaga programu Capture NX-D), czyszczenie matrycy.
Rozdzielczość 24,5 mln
Format zapisywanych plików NEF (RAW): 12- lub 14-bitowy (z kompresją bezstratną lub stratną albo bez kompresji); dostępne duże, średnie i małe (zdjęcia małe i średnie są rejestrowane z 12-bitową głębią kolorów przy użyciu kompresji bezstratnej). TIFF (RGB). JPEG: zgodność z podstawowym formatem JPEG; ustawienia opcji kompresji: Fine (ok. 1: 4), Normal (ok. 1: 8) i Basic (ok. 1: 16); dostępna opcja kompresji Optymalna jakość. NEF (RAW)+JPEG: jedno zdjęcie zapisywane jednocześnie w formatach NEF (RAW) i JPEG.
Ustawienia Picture Control Auto, Standardowe, Neutralne, Żywe, Monochromatyczne, Portret i Krajobraz i Równomierne. Kreatywne ustawienia Picture Control (Sen, Poranek, Pop, Niedziela, Smutek, Dramat, Cisza, Surowość, Melancholia, Czystość, Dżins, Zabawka, Sepia, Błękit, Czerwień, Róż, Węgiel, Grafit, Dwoistość, Czerń); możliwość zmiany wybranych ustawień Picture Control, przechowywanie osobistych ustawień Picture Control.
Gniazdo karty pamięci 1 karta XQD
System plików Standard DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge
Wizjer Wyświetlacz LCD z matrycą TFT o przekątnej 1,27 cm (0,5 cala), około 3690 tys. punktów (technologia Quad VGA) w technologii OLED z funkcją regulacji balansu kolorów oraz sterowaniem jasnością metodą automatyczną lub z wykorzystaniem 11 poziomów jasności
Pokrycie kadru Około 100% w poziomie i 100% w pionie
Powiększenie Około 0,8× (obiektyw 50 mm ustawiony na nieskończoność; –1 dioptria)
Dystans widzenia całej matówki 21 mm (–1 dioptria; od okularu wizjera)
Korekcja dioptrażu Od –4 do +2 dpt.
Czujnik zbliżenia oka Automatyczne przełączanie między wyświetlaniem obrazu na monitorze i w wizjerze
Współpracujące obiektywy Obiektywy NIKKOR z mocowaniem Z. Obiektywy NIKKOR z mocowaniem F wyposażone w adapter do mocowania; mogą obowiązywać ograniczenia.
Typ migawki Mechaniczna, sterowana elektronicznie, szczelinowa o pionowym przebiegu szczeliny w płaszczyźnie ostrości; elektroniczna przednia kurtynka migawki; migawka elektroniczna.
Czasy otwarcia migawki Od 1/8000 do 30 s w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, czas B, ustawienie T, X200
Czas synchronizacji błysku X = 1/200 s; synchronizacja dla czasu otwarcia migawki 1/200 s lub dłuższego; obsługa automatycznej synchronizacji z krótkimi czasami migawki
Tryby wyzwalania migawki Pojedyncze zdjęcie, wolne seryjne, szybkie seryjne, szybkie seryjne (wydłużone), samowyzwalacz
Częstotliwość zdjęć Maksymalnie 12 kl./s Wolne seryjne: 1–5 kl./s Szybkie seryjne: 5,5 kl./s Szybkie zdjęcia seryjne (wydłużone): 12 kl./s (14-bitowy NEF/RAW: 9 kl./s)
Samowyzwalacz 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; od 1 do 9 ekspozycji przy interwałach 0,5, 1, 2 lub 3 s
Pomiar ekspozycji Pomiar ekspozycji TTL
Sposób pomiaru ekspozycji matrycowy pomiar ekspozycji.Pomiar centralnie ważony: przypisanie 75% wagi pomiaru do koła o średnicy 12 mm na środku kadru; waga pomiaru może być alternatywnie przypisana na podstawie uśrednienia całego kadru. Pomiar punktowy: pomiar z obszaru o średnicy 4 mm (około 1,5% powierzchni kadru) na środku wybranego pola AF. Pomiar chroniący jasne obszary przed prześwietleniem.
Zakres pomiaru ekspozycji –4 do +17 EV (ISO 100, obiektyw f/2,0 przy 20°C)
Sprzeżenie światłomierza Za pomocą CPU obiektywu
Tryb Automatyczny; automatyka programowa z fleksją programu (P); automatyka z preselekcją czasu (S); automatyka z preselekcją przysłony (A); manualny (M); ustawienia użytkownika (U1, U2, U3)
Kompensacja ekzpocyji od –5 do +5 EV w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, dostępny w trybach P, S, A i M
Blokada ekspozycji Blokada zmierzonej wartości jasności
Czułość ISO od 100 do 51200Można również ustawić na około 0,3, 0,5, 0,7 lub 1 EV (odpowiednik ISO 50) przy wartości poniżej ISO 100 lub około 0,3, 0,5, 0,7, 1 lub 2 EV (odpowiednik ISO 204800) powyżej ISO 51200 dostępny automatyczny dobór ISO
Aktywna funkcja D-Lighting Do wyboru są następujące ustawienia: Automatyczna, Bardzo wysoka, Zwiększona, Normalna, Zmniejszona i Wyłączona
Wielokrotna ekspozycja Dodaj, Średnia, Jasno i Ciemno
Inne opcje HDR (wysoki zakres dynamiki), tryb zdjęć z redukcją migotania
Autofokus 273 pola (detekcja fazowa, w trybie jednopolowego AF)/90-proc. pokrycie kadru w pionie i poziomie.
Zakres detekcji Od –2 do +19 EV (od –4 do +19 EV z AF przy słabym oświetleniu)
Napęd AF obiektywu Autofokus (AF): pojedynczy AF (AF-S); tryb ciągłego AF (AF-C), ciągły AF (AF-F; dostępny tylko w trybie filmowania); wyprzedzające śledzenie ostrości. Ręczne ustawianie ostrości (M): można korzystać ze wskaźnika ustawienia ostrości
Pola AF 273 (jednopolowy AF)
Tryb pól AF Precyzyjny AF, jednopolowy AF i AF z dynamicznym wyborem pola (precyzyjny AF i AF z dynamicznym wyborem pola są dostępne tylko w trybie zdjęć); szerokie pole AF (S); szerokie pole AF (L); automatyczny wybór pola AF
Blokada AF Ustawienie ostrości można zablokować, naciskając spust migawki do połowy (w trybie pojedynczego AF) lub naciskając środek wybieraka dodatkowego
Redukcja drgań – aparat 5-osiowa z przesunięciem matrycy
Redukcja drgań – obiektyw Optyczna redukcja drgań (funkcja dostępna w obiektywach z mechanizmem VR)
Sterowanie błyskiem TTL: sterowanie lampą w trybie i-TTL; zrównoważony błysk wypełniający i-TTL jest używany z pomiarem matrycowym, centralnie ważonym i z pomiarem chroniącym jasne obszary przed prześwietleniem, standardowy błysk wypełniający i-TTL z pomiarem punktowym
Tryb błysku Synchronizacja na przednią kurtynkę migawki, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji, synchronizacja na tylną kurtynkę migawki, redukcja efektu czerwonych oczu, redukcja efektu czerwonych oczu przy synchronizacji z długimi czasami ekspozycji; synchronizacja z długimi czasami ekspozycji na tylną kurtynkę migawki, wyłączona
Kompensacja mocy błysku Od –3 do +1 EV w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, dostępny w trybach P, S, A i M
Wskaźnik gotowości do błysku Świeci po pełnym naładowaniu opcjonalnej lampy błyskowej; miga jako ostrzeżenie o niedoświetleniu po wyzwoleniu błysku z pełną mocą
Stopka mocowania akcesoriów Gniazdo „gorącej stopki” wg ISO 518 ze stykami synchronizacji i danych oraz blokadą zabezpieczającą
Kreatywny System Oświetlenia Nikon Sterowanie lampą w trybie i-TTL, sterowany radiowo, zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia, sterowany optycznie, zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia, oświetlenie modelujące, blokada mocy błysku, informowanie o temperaturze barwowej, automatyczna synchronizacja z krótkimi czasami migawki, ujednolicone sterowanie błyskiem
Kompensacja mocy błysku Od –3 do +1 EV w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, dostępny w trybach P, S, A i M
Wskaźnik gotowości do błysku Świeci po pełnym naładowaniu opcjonalnej lampy błyskowej; miga jako ostrzeżenie o niedoświetleniu po wyzwoleniu błysku z pełną mocą
Stopka mocowania akcesoriów Gniazdo „gorącej stopki” wg ISO 518 ze stykami synchronizacji i danych oraz blokadą zabezpieczającą
Kreatywny System Oświetlenia Nikon Sterowanie lampą w trybie i-TTL, sterowany radiowo, zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia, sterowany optycznie, zaawansowany bezprzewodowy system oświetlenia, oświetlenie modelujące, blokada mocy błysku, informowanie o temperaturze barwowej, automatyczna synchronizacja z krótkimi czasami migawki, ujednolicone sterowanie błyskiem
Balans bieli Automatyczny (3 rodzaje), automatyczny dla naturalnego oświetlenia, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (7 rodzajów), lampa błyskowa, wybór temperatury barwowej (od 2500 do 10 000 K), pomiar manualny (można zapisać maks. 6 wartości), wszystkie tryby (oprócz wyboru temperatury barwowej) z dokładną regulacją
Typy braketingu Ekspozycja, moc błysku, balans bieli, ADL
Filmy - pomiar ekspozycji Pomiar ekspozycji TTL za pomocą matrycy
Filmy - sposób pomiaru ekspozycji Pomiar matrycowy, centralnie ważony lub chroniący jasne obszary przed prześwietleniem
Filmy - wielkość klatki (w pikselach) i częstotliwość klatek 3840 x 2160 (4K UHD): 30p (progresywny), 25p, 24p. 1920 x 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p i 24p. 1920×1080 (spowolnienie); 30p ×4, 25p ×4, 24p ×5. Rzeczywista liczba klatek na sekundę dla szybkości 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, i 24p to odpowiednio 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 i 23,976 kl./s; wybór jakości dostępny dla wszystkich rozmiarów oprócz 3840 x 2160, 1920 x 1080 120p/100p i 1920 x 1080 spowolnienie, gdy wybrane jest na stałe ustawienie „Wysoka”.
Filmy - format plików MOV, MP4
Filmy - kompresja wideo H.264/MPEG-4 AVC (Advanced Video Coding)
Filmy - format zapisu dźwięku Liniowy PCM, AAC
Filmy - sposób zapisu dźwięku Wbudowany mikrofon stereofoniczny lub zewnętrzny mikrofon z opcją wytłumienia; możliwość regulowania czułości
Filmy - czułość ISO Automatyczny: automatyczny dobór czułości ISO (od ISO 100 do 51200). P, S i A: automatyczny dobór ISO (od ISO 100 do Hi 2) z możliwością wyboru maksymalnej wartości. M: dostępny automatyczny dobór ISO (od ISO 100 do Hi 2) z możliwością wyboru maksymalnej wartości; wybór ręczny (od ISO 100 do 51200 z krokiem co 1/3 lub 1/2 EV) z dostępnymi opcjami odpowiednika około 0,3, 0,5, 0,7, 1 lub 2 EV (odpowiednik ISO 204800) powyżej wartości ISO 51200.
Filmy – aktywna funkcja D-Lighting Do wyboru są te same ustawienia co dla zdjęć: Bardzo wysoka, Zwiększona, Normalna, Zmniejszona i Wyłączona
Filmy – inne opcje Filmy poklatkowe, elektroniczna redukcja drgań, kody czasowe, wydruk rejestru filmów (N-Log)
Monitor Przekątna 8 cm (3,2 cala). Odchylany, dotykowy wyświetlacz LCD TFT o kącie oglądania wynoszącym 170°, pokryciu kadru wynoszącym około 100%, z możliwością regulacji balansu kolorów oraz sterowania jasnością metodą ręczną z wykorzystaniem 11 poziomów. Około 2100 tys. punktów.
Odtwarzanie Odtwarzanie pełnoekranowe lub widok miniatur (liczba zdjęć: 4, 9 lub 72), powiększenie w trybie odtwarzania, przycinanie powiększenia w trybie odtwarzania, odtwarzanie filmów, pokaz slajdów obejmujący zdjęcia i filmy, wyświetlanie histogramów, wskazanie obszarów prześwietlonych, informacje o zdjęciu, wyświetlanie danych pozycji, ocenianie zdjęć i automatyczne obracanie zdjęć.
USB Złącze typu C (USB SuperSpeed). Zalecane połączenie z wbudowanym portem USB.
Wyjście HDMI Złącze HDMI typu C
Wejście Audio Stereofoniczne typu minijack (średnica 3,5 mm; zasilanie po podłączeniu)
Wyjście Audio Stereofoniczne typu minijack (średnica 3,5 mm)
Złącze akcesoriów Możliwość użycia z przewodem MC-DC2 i innymi opcjonalnymi akcesoriami
Standardy Wi-Fi (bezprzewodowy LAN) IEEE 802.11b/g/n/a/ac
Częstotliwość działania Wi-Fi (bezprzewodowy LAN) Od 2412 do 2462 MHz (kanał 11) i od 5180 do 5320 MHz
Maksymalna moc wyjściowa sieci Wi-Fi (bezprzewodowej sieci LAN) Pasmo 2,4 GHz: 7,0 dBm. Pasmo 5 GHz: 12,1 dBm
Bezpieczeństwo Wi-Fi (bezprzewodowy LAN) Uwierzytelnianie: System otwarty, WPA2-PSK
Zasięg Wi-Fi w linii prostej (bezprzewodowy LAN) Około 10 m przy braku zakłóceń; zasięg zależy od siły sygnału i ewentualnej obecności przeszkód
Standardy Bluetooth Protokoły komunikacyjne: Specyfikacja Bluetooth – wersja 4.2 Częstotliwość pracy: Bluetooth: od 2402 do 2480 MHz Bluetooth Low Energy: od 2402 do 2480 MHz Maksymalna moc wyjściowa (EIRP): Bluetooth: 1,9 dBm Bluetooth Low Energy: 0,4 dBm
Języki menu Angielski, arabski, bułgarski, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski
Bateria Jeden akumulator jonowo-litowy EN-EL15b; istnieje możliwość zastosowania akumulatora EN-EL15a/EN-EL15, należy jednak pamiętać, że liczba zdjęć po jednorazowym naładowaniu będzie mniejsza, a ładowarkę można wykorzystać tylko do ładowania akumulatorów EN-EL15b.
Zasilacz Zasilacz sieciowy EH-5c/EH-5b (wymaga dostępnego osobno złącza zasilania EP-5B)
Gniazdo statywowe 1/4 cala (ISO 1222)
Wymiary (S x W x G) Około 134 x 100,5 x 67,5 mm
Masa Około 675 g z akumulatorem oraz kartą pamięci, bez pokrywki bagnetu korpusu, około 585 g (sam korpus aparatu)
Zakres dozwolonych temperatur od 0 do +40°C
Zakres dozwolonej wilgotności Maksymalnie 85% (bez kondensacji)
Dostarczane akcesoria Pokrywka bagnetu korpusu BF-N1, gumowa muszla oczna DK-29 (zamocowana do aparatu), akumulator jonowo-litowy EN-EL15b z pokrywką styków, ładowarka MH-25a (dostarczana z adapterem wtyczki lub kablem zasilającym typu odpowiedniego dla kraju bądź regionu sprzedaży), pasek AN-DC19, zatrzask kabla HDMI/USB, kabel USB UC-E24, pokrywka sanek mocujących BS-1.
Całkowita liczba pikseli 25,28 mln
Wielkość obrazu (w pikselach) Obszar zdjęcia formatu FX (36 x 24)(L) 6048 x 4024 (24,3 mln), (M) 4528 x 3016 (13,7 mln), (S) 3024 x 2016 (6,1 mln)Obszar zdjęcia formatu DX (24 x 16)(L) 3936 x 2624 (10,3 mln), (M) 2944 x 1968 (5,8 mln), (S) 1968 x 1312 (2,6 mln)Obszar zdjęcia formatu 1 : 1 (24 x 24)(L) 4016 x 4016 (16,1 mln), (M) 3008 x 3008 (9,0 mln), (S) 2000 x 2000 (4,0 mln)Obszar zdjęcia formatu 16 : 9 (36 x 20) (L) 6048 x 3400 (20,6 mln), (M) 4528 x 2544 (11,5 mln), (S) 3024 x 1696 (5,1 mln) Zdjęcia wykonywane podczas filmowania z rozmiarem klatki 3840 x 2160: 3840 x 2160 Zdjęcia wykonywane podczas filmowania z innymi rozmiarami klatki: 1920 x 1080

Zobacz także