Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI
   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI
   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI
   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI
   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI
   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI
   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI

   Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI

   19 499,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Produkt dostępny!
   004436


   • 3 lata gwarancji po zarejestrowaniu. Promocja trwa do 30.09.2022. Szczegóły promocji.

   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    3lata.jpg

    Canon EOS R5

    Od czasu wprowadzenia pełnoklatkowego systemu EOS R, Canon ciągle starał się skoncentrować uwagę na tym o co prosili klienci w przyszłej obudowie aparatu, aby zaspokoić jak najwięcej potrzeb klientów.

    Droga w kierunku stworzenia nowej generacji aparatu z serii EOS R była trudna, lecz ekscytująca. Teraz jesteśmy dumni temu że możemy przyjrzeć się długo oczekiwanemu CANON EOS R5, króry zmieni rynek pełnoklatkowych aparatów.

    Canon EOS R5 dzięki nowym funkcjom, znacznym usprawnieniom technologii i wykorzystaniu obiektywów RF - podniesie twoją kreatywność na wyższy poziom.

    canon r5.png

    Zawansowany pełnoklatkowy
    sensor CMOS

    Firma Canon opracowała zupełnie nowy przetwornik obrazu CMOS do modelu EOS R5. Jakość obrazu jest sercem systemu EOS R, a EOS R5 ma za zadanie podnieść poprzeczkę w zakresie rejestrowania zdjęć i filmów na wyższy poziom.

    canon r5.png
    feature-2.png

    Zdjęcia z dużą prędkością do 20 fps

    EOS R5 może przechwytywać szybko poruszające się obiekty z dużą prędkością. Z prędkością do 12 klatek na sekundę przy mechanicznej migawce i do 20 klatek na sekundę przy cichej migawce, EOS R5 może uchwycić ułamek sekundy pomiędzy poruszającymi się obiektami.

    Zdumiewający autofokus i detekcja obiektów

    EOS R5 wprowadza wykrywanie obiektów na nowy poziom - korzystając z technologii Dual Pixel CMOS AF firmy Canon, EOS R5 będzie w stanie wykonywać ultra-szybkie obliczenia automatycznego ustawiania ostrości, aby dopasować je do swoich niezwykle wydajnych funkcji szybkiego fotografowania z prędkością 20 kl. Wykrywanie obiektów zadaptowane z śledzenia AF podglądu na żywo z EOS-1D X Mark III umożliwia śledzenie twarzy, głowy, a nawet oczu po ustawieniu funkcji wykrywania osób, zapewniając łatwość i dokładność podczas robienia zdjęć lub nagrań wideo. Wykrywanie zwierząt będzie możliwe po raz pierwszy w aparacie Canon, skutecznie śledząc całe ciało, twarz lub oko kota, psa lub ptaka.

    feature-2.png
    feature-2.png

    Niesamowite wideo 8K

    Firma Canon zrewolucjonizowała branżę wideo, wprowadzając na rynek EOS 5D Mark II, który dostarczył rozwiązania, które wcześniej uważano za nieprawdopodobne - EOS R5 ponownie przesunie granice tego, co mogą zrobić filmowcy w porównaniu z obecnymi DSLR i kamerami bez luster. Dzięki wbudowanemu, nieskalowanemu nagrywaniu obrazu w 8K z prędkością do 29,97 kl./s oraz nagrywaniu wideo 4K z prędkością do 119,9 kl./s, w 4:2:2 10-bit (H.265) Canon Log i Dual Pixel CMOS AF dostępnym we wszystkich trybach 8K i 4K, twórcy zdjęć na całym świecie będą mogli opowiadać swoje historie w rozdzielczości większej niż rzeczywista. Dodatkowe nowe funkcje to: Wewnętrzne nieskalowane nagrywanie 8K RAW z prędkością do 29,97 fps z funkcją Dual Pixel CMOS AF i z funkcją nagrywania HDR-PQ(H.265).

    Wewnętrzna stabilizacja obrazu

    Pierwszy aparat firmy Canon, w którym zastosowano 5-osiową stabilizację obrazu IBIS (In-Body Image Stabilization), aparat EOS R5 nie tylko zwiększy możliwości robienia zdjęć przy dłuższych czasach otwarcia migawki, ale także pomoże ograniczyć drgania aparatu podczas kręcenia filmów. Ponadto aparat EOS R5 IBIS będzie działał w połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu spotykaną w wielu obiektywach Canon RF i EF.

    Podwójne gniazdo na karty pamięci.

    Niezależnie od tego, czy nagrywasz codzienne zdjęcia, ważną sesję zdjęciową, czy też nagrywasz wideo 8K, masz do dyspozycji superszybkie gniazdo kart CFexpress oraz gniazdo kart SD UHS-II.

    Wygodniej w chmurze

    Ponieważ proces twórczy jest równie ważny jak przechwytywanie obrazu, EOS R5 będzie wspierał automatyczny transfer zdjęć i plików wideo z urządzenia do nowej platformy chmurowej image.canon. Nowe możliwości pracy będą możliwe dzięki automatycznemu pobieraniu i tworzeniu kopii zapasowych danych na komputerze Mac/PC lub automatycznemu transferowi danych do zewnętrznych usług, takich jak Google Drive i Flickr. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź image.canon .

    feature-2.png
    Canon
    004436

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Full Frame
    Rozdzielczość obrazu:
    45 megapixeli
    Rozdzielczość video:
    8K
    Typ matrycy:
    CMOS

    Szczegółowe odniesienia

    Canon EOS R5 Body | + 3 lata GWARANCJI

    19 499,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.