Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

ARRI

ARRI jest niemieckim producentem filmowym sprzętu filmowego. Firma z siedzibą w Monachium została założona w 1917 r. Produkuje profesjonalne kamery filmowe, obiektywy, sprzęt oświetleniowy i postprodukcyjny. Jako globalna, zorientowana na przyszłość firma z branży filmowej i medialnej, ARRI może pochwalić się ponad 100-letnią historią.

Kontynuując naszą historię sukcesu, szukamy zaangażowanych i innowacyjnych talentów, którzy chcą pomóc w kształtowaniu przyszłości naszej firmy jako zespołu.

W ARRI będziesz otoczony pierwszorzędnymi produktami i usługami technicznymi. Grupa ARRI składa się z jednostek biznesowych: systemów kamer, oświetlenia, mediów i wypożyczalni, z których wszystkie poświęcone są łączeniu sztuki i przyszłych technologii ruchomych obrazów. ARRI jest wiodącym projektantem i producentem systemów kamer i oświetlenia dla przemysłu filmowego i nadawczego, posiadającym ogólnoświatową sieć dystrybucji i usług. Jest także zintegrowanym dostawcą usług medialnych w dziedzinie postprodukcji i koprodukcji filmów, sprzedaży międzynarodowej, a także wypożyczalni sprzętu oraz dostarczania pakietów kamer, oświetlenia i uchwytów do profesjonalnych produkcji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz