KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

Hollyland strefa marek BEIKS

Hollyland - Nowoczesne Technologie Bezprzewodowe dla Twórców Audio i Video

Hollyland jest jedną z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się technologią bezprzewodową na rynku produkcji treści audio i video. Marka latami stała się rozpoznawalna jako jeden z wiodących dostawców najwyższej jakości produktów bezprzewodowych.

Hollyland to szeroka gama rozwiązań bezprzewodowych. Portfolio produktów obejmuje systemy transmisji wideo, kamery, monitory, mikrofony bezprzewodowe i bezprzewodowe systemy interkomowe, które charakteryzują się kompaktową konstrukcją, wysoką jakością, niezawodną wydajnością i przystępną ceną.

Bezprzewodowe produkty i rozwiązania Hollyland są szeroko stosowane w różnych gałęziach, gdzie tworzy się treści multimedialne takie jak produkcja studyjna, produkcja filmów w terenie, wideokonferencje i wiele innych.

Klientami są zazwyczaj fotografowie, streamerzy, vlogerzy, influencerzy, gracze, profesjonalne ekipy i przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją wideo.

Hollyland Lark M1Mikrofon krawatowy Hollyland Lark M1 został zaprojektowany z myślą o YouTuberach, vloggerach oraz wszystkich osobach prowadzących nagrania wideo, którym zależy na dźwięku w wysokiej jakości.

"Made to Inspire" – czyli „stworzone, aby inspirować”

To slogan marki Hollyland, reprezentujący zaangażowanie firmy w tworzenie innowacyjnych produktów i usług. Firma podczas prac inżynierskich nad nowymi produktami, kieruje się głównie tym, żeby dostarczyć rozwiązania, których nie posiada jeszcze żaden producent, co za tym idzie być prekursorem w danej technologii.

Mars 4K
Bezprzewodowy system transmisji wideo Hollyland Mars 4K jest w stanie osiągnąć zasięg LOS 450 stóp (150 m) i bardzo niskie opóźnienie 0,06 s. Mars 4K został zaprojektowany, aby połączyć wysoką wydajność i niezawodną jakość w przystępnej cenie.

Solidcom C1Bezprzewodowy system intercom Hollyland Solidcom C1 Full-Duplex z 2 słuchawkami o zasięgu do 300m. System słuchawek Solidcom C1 działa w paśmie 1,9GHz.

W ofercie Hollyland znajduje się szereg kompleksowych rozwiązań audio-video.

Mars 4K i kamera SonyKamera Sony PXW-FX6 z ramieniem dji Ronin z zamontowanym modułem MARS 4K

Aktywne filtry