SanDisk Extreme PRO czytnik kart pamięci SD UHS-II USB 3.0

SanDisk Extreme PRO czytnik kart pamięci SD UHS-II USB 3.0

100,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Czytnik kart SD SanDisk Extreme PRO UHS-II

Ten kompaktowy czytnik kart pamięci został zaprojektowany z myślą o poprawie wydajności pracy profesjonalnych fotografów i kamerzystów. SanDisk Extreme PRO oferuje wyjątkowo szybki transfer danych, do nawet 500 MB/s, oraz zgodność ze standardem kart pamięci SD UHS-II. Przyspiesz swoją pracę przy postprodukcji z tym wyjątkowym akcesorium od SanDisk.


Bogata kompatybilność z nośnikami SD

Z SanDisk Extreme PRO nie musisz ograniczać się tylko do jednego standardu kart pamięci, ponieważ doskonale obsłuży on zarówno nowsze, jak i starsze standardy. Czytnik jest w pełni kompatybilny z kartami SDHC i SDXC: UHS-II, UHS-I oraz non-UHS.


Kompaktowy rozmiar i uniwersalne złącze

Niewielkie wymiary czytnika SanDisk Extreme PRO czynią go wyjątkowo praktycznym akcesorium, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Po prostu wrzuć go do torby, a potem korzystaj z niego podczas pracy w terenie.Dzięki uniwersalnemu interfejsowi USB 3.0, wstecznie kompatybilnemu z USB 2.0, czytnik możesz podłączyć praktycznie do dowolnego komputera. Przesyłaj błyskawicznie pliki z karty pamięci na swój komputer lub dziel się nimi z innymi.

Specyfikacja

Typ czytnika Zewnętrzny
Interfejs USB 3.0
Obsługiwane karty pamięci SD
non-UHS
UHS-I
UHS-II
Prędkość transmisji danych do 500 Mbit/s
Dodatkowe informacje Hot Swap
Plug & Play
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
SANDISK
038781