SanDisk Extreme PRO CFexpress czytnik kart pamięci USB 3.1 gen2 typu C
Nowy

SanDisk Extreme PRO CFexpress czytnik kart pamięci USB 3.1 gen2 typu C

280,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

CZYTNIK SANDISK Extreme PRO CFexpress USB 3.1 Gen2 Typ C

Utrzymuje superszybkie prędkości na każdym etapie pracy

Dzięki prędkości interfejsu USB 3.1 Gen2 czytnik kart SanDisk Extreme PRO® CFexpress® Card Reader maksymalizuje wydajność karty CFexpress® typu B, zapewniając płynną i wydajną pracę zarówno na planie zdjęciowym, jak i na etapie obróbki. Posiada również złącze USB-C™, które umożliwia pracę z najnowszymi komputerami, a także półmetrowy kabel USB-C™ zapewniający większą elastyczność. 2-letnia ograniczona gwarancja1 od zaufanego producenta kart pamięci i czytników do obróbki obrazów.


Zoptymalizowana prędkość

Dzięki prędkości interfejsu USB 3.1 Gen2 czytnik kart SanDisk Extreme PRO® CFexpress® Card Reader maksymalizuje wydajność karty CFexpress® typu B2, zapewniając płynną i wydajną pracę zarówno na planie zdjęciowym, jak i na etapie obróbki.


Dla karty CFexpress® typu B

Ten czytnik zapewnia maksymalne wykorzystanie prędkości kart CFexpress® typu B i pozwala Ci pracować tak, jak chcesz.


Łączność przez gniazdo USB-C™

Opracowany z myślą o współpracy z najnowocześniejszymi laptopami i urządzeniami czytnik CFexpress® Card Reader jest gotowy do obsługi najnowszej technologii USB-C™.


Kabel USB-C™ w zestawie

Aby zapewnić jeszcze większą elastyczność i bardziej zorganizowaną przestrzeń roboczą, do czytnika CFexpress® Card Reader dołączono 0,5-metrowy kabel USB-C™.


2-letnia ograniczona gwarancja

Ciesz się spokojem ducha dzięki 2-letniej ograniczonej gwarancji SanDisk, czołowego producenta wydajnych kart do obróbki obrazu.

SANDISK
040871