DJI Phantom 4 Pro+ V2

DJI Phantom 4 Pro+ V2

8 599,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

DJI PHANTOM 4 PRO V2

Nowy Phantom 4 Pro V2.0 posiada system transmisji OcuSync, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości i umożliwia połączenie z DJI Goggles bezprzewodowo. Podobnie jak Phantom 4 Pro i Advanced, Phantom 4 Pro V2.0 został wyposażony w 1-calową 20-megapikselową matrycę, dającą możliwość nagrywania wideo w jakości 4K w 60 klatkach na sekundę, natomiast tryb zdjęć seryjnych pracuje w 14 klatkach na sekundę. Co więcej, system FlightAutonomy zawiera podwójne tylne czujniki wizyjne oraz system czujników na podczerwień, umożliwiający 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz 4-kierunkowe ich unikanie.


Cichsze, przyjemniejsze loty

Nowe aerodynamiczne śmigła 9455S oraz sterowniki FOC ESC ograniczają emisję hałasu, natomiast prąd o przebiegu sinusoidalnym zapewnia zwiększenie stabilności lotu.

Hałas wydawany przez drona został zredukowany do 4dB* (60%), aby lot był przyjemniejszy.


Porównanie szumu


Porównanie fali


KAMERA Z 1-CALOWĄ MATRYCĄ 20MP

Wbudowana kamera została przeprojektowana tak, aby funkcjonowała z 1-calową 20-megapikselową matrycą CMOS. Niestandardowa konstrukcja obiektywu składa się z 8 elementów. To pierwsza kamera marki DJI wyposażona w mechaniczną regulację migawki, eliminująca zniekształcenia występujące podczas wykonywania zdjęć szybko poruszających się obiektów lub podczas lotu z dużą prędkością. W efekcie jest wydajna jak wiele innych tradycyjnych aparatów. Lepsze przetwarzanie wideo zapewnia nagrywanie H.264 w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę lub H.265 w jakości 4K w 30 klatkach na sekundę, oba z prędkością transmisji 100Mbps. Wysokiej jakości matryca i procesory zapewniają przejrzystość obrazu, rejestrując najmniejsze szczegóły, które pełnią kluczową rolę w postprodukcji.


5-KIERUNKOWE WYKRYWANIE PRZESZKÓD

System FlightAutonomy został poszerzony o czujniki wizyjne wysokiej rozdzielczości, zlokalizowane w tylnej części drona. Dodatkowo w skład tego systemu wchodzą para czujników z przodu drona oraz czujniki podczerwieni umieszczone po lewej i prawej stronie. Wszystko to tworzy 5-kierunkowy system wykrywania przeszkód i 4 -kierunkowy system ich omijania, zabezpieczając Phantom 4 Pro przed kolizjami, tym samym dając filmowcom swobodę kręcenia skomplikowanych ujęć.


SYSTEM NAWIGACJI

Trzy zestawy podwójnych czujników wizyjnych pracują stale, kalkulując relatywną prędkość i dystans między dronem a obiektem. Przy użyciu systemu przednich, tylnych i dolnych czujników wizyjnych, Phantom 4 Pro ma możliwość precyzyjnego zawisu w powietrzu bez użycia GPS w przypadku startu z pomieszczenia, balkonu lub nawet z okna przy minimalnym nakładzie pracy aparatury sterującej. W sytuacji, gdy przednie i tylne czujniki ulegną awarii, dron wciąż może zawisnąć w powietrzu dzięki tylnym wizyjnym czujnikom stereo. Phantom 4 Pro jest w stanie latać w skomplikowanym środowisku z prędkością do 50 km/h, omijając napotykane przeszkody. W trybie Narrow Sensing Phantom 4 Pro zawęża zasięg wykrywania obiektów, umożliwiając mu rozpoznawanie najmniejszych szczegółów i przelatywać przez wąskie przestrzenie.


SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKÓD PRZEZ PODCZERWIEŃ

Phantom 4 Pro jest pierwszym dronem DJI, który wykorzystuje system podczerwieni do wykrywania przeszkód. Zlokalizowany z prawej i lewej strony drona, dokonuje pomiaru dystansu pomiędzy dronem a napotykanymi przeszkodami przy użyciu skanowania 3D w podczerwieni. W trybie Beginner i Tripod, czujniki te mają możliwość wykrywania obiektów w zakresie 70 stopni w poziomie i 20 stopni w pionie. W ten sposób Phantom 4 Pro dysponuje szerokim zakresem wykrywania przeszkód z maksymalnym zasięgiem wykrycia 7 m. Tradycyjne ultrasoniczne czujniki wykrywają przeszkody w zakresie 3-5 m i mogą nie funkcjonować poprawnie w przypadku wibracji śmigieł. System wykrywania przeszkód przez podczerwień jest w stanie wykrywać szerszy zakres i mierzyć dystans pomiędzy dronem a innymi obiektami w pobliżu, unikając kolizji i zapewniając najwyższy stopień bezpieczeństwa.


Nowy system transmisji wideo OcuSync

Aparatura sterująca Phantom 4 Pro V2.0 w połączeniu z systemem transmisji wideo OcuSync , który wykorzystuje technologię Time Division Multiplexing, aby jednocześnie wysyłać sygnał sterujący i odbierać sygnał wideo. Podczas, gdy aparatura sterująca jest włączona, system OcuSync analizuje wszystkie dostępne poziomy sygnału i wybiera automatycznie częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. System OcuSync umożliwia także bezprzewodowe połączenie z DJI Goggles. W ten sposób możesz cieszyć się lotami FPV, osiągając prędkość do 72 km/h w trybie Sport.


Podwójny system transmisji

Aparatura sterująca Phantom 4 Pro V2.0 wykorzystuje system transmisji wideo OcuSync 2.0, który umożliwia wybór częstotliwości transmisji między 2,4GHz a 5,8GHz przy maksymalnym zasięgu transmisji 5 km. Biorąc pod uwagę warunki środowiska, dron wybiera najlepszą częstotliwość, tym samym redukując zakłócenia sygnału.


Transmisja live w rozdzielczości 1080p

Przy pomocy dwukierunkowej transmisji obrazu i niezawodnej technologii Phantom 4 Pro V2.0, system pozwala zaoszczędzić przepustowość i rozwiązuje często występujące problemy takie jak opóźnienie wideo, a nawet artefakty powstałe przy kompresji, zapewniając krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości do 1080p.


Łączność z wieloma urządzeniami

OcuSync umożliwia połączenie wielu urządzeń w tym samym czasie. Możliwość połączenia dwóch aparatur sterujących lub aparatury sterującej wraz z DJI Goggles *. OcuSync może wykrywać pułap drona oraz jego względną pozycję, wybierając idealne ustawienia dla DJI Goggles, aparatury sterującej oraz drona w celu osiągnięcia optymalnego sygnału transmisji.

* Podłączenie dwóch aparatur sterujących będzie możliwe w przyszłej aktualizacji oprogramowania.


Zobacz świat z innej perspektywy

Phantom 4 Pro V2.0 łączy się bezprzewodowo z DJI Goggles, tak, abyś znalazł się w centrum akcji dzięki podwójnym ekranom LTPS, oferującym wysoką jakość poglądu live 1080p z 85° polem widzenia. Połączenie za pomocą OcuSync daje użytkownikom możliwość doświadczenia lotu FPV z niesamowitą szybkością transmisji i przejrzystością obrazu przy ekstremalnie niskich opóźnieniach. Co więcej, sterowanie dronem za pomocą DJI Goggles jest bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek. Wystarczy uruchomić funkcję Head Tracking, aby sterować dronem lub gimbalem za pomocą ruchów głowy.

sdfafa.jpg


W zestawie:

  • DJI Phantom 4 Pro+ V2.0
  • Nadajnik z ekranem
  • Śmigła 8x*
  • Akumulator
  • Ładowarka
  • Kabel sieciowy
  • Zabezpieczenie gimbala*
  • Kabel Micro USB*
  • Karta Micro SD 32GB*
  • Opakowanie ochronne*

* Akcesoria nie są objęte gwarancją producenta.

DJI

Zobacz także