Dron DJI Spark + aparatura sterująca

Dron DJI Spark + aparatura sterująca

DJI Spark + aparatura sterująca

1 899,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

DJI Spark + aparatura sterująca

 

Poznaj Sparka

Dron DJI Spark to najnowszy, najinteligentniejszy i najmniejszy dron z rodziny DJI. Dzięki swoim rozmiarom, możesz go mieć ze sobą zawsze i wszędzie. Uchwyć każdą chwilę z zupełnie innej perspektywy. Dwuosiowy gimbal zapewnia stabilną pracę kamery Full HD i wysokiej jakości zdjęcia i filmy, a inteligentne tryby oraz czujniki omijania przeszkód pozwolą Ci bezpiecznie wlecieć tam, gdzie do tej pory nie było to możliwe - wszystko to zamknięte w obudowie o rozmiarze twojego smartfona i wadze 300 g.

Sterowanie gestami

Spark został wyposażony w inteligentne tryby nagrywania, takie jak: - Quick Shot, zestaw kinowych, automatycznych ujęć, które wykona spark (Rocket - lot do góry ze skierowaną kamerą pionowo w dół, Dronie - odlot do tyłu bądź przodu, z kamerą zablokowaną na obiekcie, który wybrałeś, Circle - automatyczny lot po okręgu, Helix - kinowy odjazd do tyłu, z lekkim skrętem kamery) - Active Track, automatyczne śledzenie i podążanie za obiektem , - TapFly, zaznacz miejse w które chcesz, aby poleciał Spark - Gesture, przypisanie gestów do funkcji np. ułóż ręce na kształt aparatu, a Spark, automatycznie zrobi Ci zdjęcie. Dzięki nim, nie musisz się przejmować ujęciami, Spark zrobi to za Ciebie.

Doskonała kamera

Spark został wyposażony w kamerę z sensorem 1/2.3". Nagrywa w jakości Full HD z prędkością 30 kl/s. 12-megapikselowa matryca zapewnia dużą ilość szczegółów na zdjęciach, a dzięki 2-osiowemu, mechanicznemu gimbalowi, nagrany materiał będzie idealnie stabilny, nawet w najcięższych warunkach. Przysłona f/2.6 sprawi, że nasz obraz będzie jasny i ostry, a szerokokątny obiektyw (odpowiednik 25mm) uchwyci każdy moment naszej przygody.

Niepowtarzalne zdjęcia

Nowe tryby zdjęć: Pano, w którym dron Spark automatycznie robi Panoramę oraz Shallow Focus, który automatycznie dodaje blur do naszego obrazka, sprawiając, że nasza fotografia dostaje głębi ostrości, co czyni z niej profesjonalne ujęcie. To wszystko zrobi za nas Spark, my tylko musimy się uśmiechnąć.
Niezrównane osiągi

Spark mimo swoich małych rozmiarów dostarczy nam wielu emocji.

16 minut pracy na baterii, maksymalna prędkość 50 km/h oraz 2-kilometrowy zasięg (przy użyciu aparatury) pozwolą na doświadczenie niezwykłych chwil z dronem.
Transmisja obrazu w jakości HD

Dzięki zastosowaniu dedykowanej aparatury uzyskaj pełną kontrolę, dodatkowo będziemy mogli korzystać z podglądu obrazu w jakości 720p bezpośrednio na ekranie smartfona.


Lataj bezpiecznie

DJI Spark dzięki wbudowanym optycznym czujnikom,
wykryje oraz ominie przeszkodę . Czujnik pozycjonowania VPS sprawi, że Spark nie wyląduje w miejscu, w którym nie powinien np. woda, nierówny teren. Da nam znać, bezpiecznie unosząc się nad przeszkodą. W trybie automatycznego powrotu przednie czujniki ominą napotkane niebezpieczeństwo w drodze do lądowania.
Kompatybilność z DJI Goggles

Dron Spark jest w pełni kompatybilny z nowymi DJI Goggles, dzięki którym doznasz niesamowitych, nowych wrażeń. Inteligentne funkcje, ustawienia kamery, oraz doskonała transmisja obrazu. Do sterowania Sparkiem nie potrzebujesz aparatury, możesz użyć DJI Goggles. Dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu masz w pełni kontrolę nad lotem.

Zawartość zestawu:

  • DJI Spark
  • Aparatura sterująca
  • Inteligentny akumulator
  • Ładowarka sieciowa
  • Kabel Micro USB
  • Opakowanie ochronne
  • Śmigła DJI Spark Śmigła 6x
 

DANE TECHNICZNE 

DRON

Masa całkowita 300 g
Wymiary 143 x 143 x 55 mm
Przekątna 170 mm (bez śmigieł)
Maks. prędkość wznoszenia Tryb S: 3 m/s
Maks. prędkość opadania Pionowo 3 m/s (tryb autolądowania)
Prędkość maksymalna 50 km/h (w trybie Sport, bez wiatru)
Maks. pułap 4000 m n.p.m.
Maksymalny czas lotu ok. 16 min
Zakres temperatury roboczej 0°C do 40°C
System nawigowania GNSS (GPS + GLONASS)
Dokładność zawisu > Pionowo: ±0,1 m (Z pozycjonowaniem wizyjnym) ±0,5 m (Z pozycjonowaniem GPS) Poziomo: ±0,3 m (Z pozycjonowaniem wizyjnym) ±1,5 m (Z pozycjonowaniem GPS)
Zakres pracy gimbala w osi Tilt -85° do 0°
Stabilizacja 2 osiowa (Tilt, Roll)

KAMERA

Czujnik 1/2,3" CMOS / 12 Megapixeli
Obiektyw Kąt widzenia 81,9° 25 mm (odpowiednik formatu 35 mm), przysłona f/2,6
Czułość wg ISO Wideo: 100 - 3200 Zdjęcia: 100 - 1600
Szybkość elektronicznej migawki 2 - 1 / 8000 s
Maks. wielkość obrazu 3968 x 2976
ryby fotograficzne Zdjęcie pojedyncze Zdjęcia seryjne: 3 klatki Auto Exposure Bracketing (AEB): 3 klatek ze zmianą ekspozycji o 0,7 EV Interwał: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s
ryby nagrywania wideo FHD (1920 x 1080p) 30 kl./s
Maks. prędkość zapisu 24 Mb/s
Wspierane systemy plików FAT32
Obsługiwane formaty zdjęć JPEG
Obsługiwane formaty wideo MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
DJI