CopyLock Video Protect

Microboards CopyLock Video Protect

CopyLock Video Protect

2 450,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 14 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Ile jest wart twój materiał video nagrany na płycie DVD? Jeśli jego wartość jest znaczna, najnowszy program CopyLock firmy Microboards pomoże ci zabezpieczyć go przed nielegalnym kopiowaniem. Firmy produkcyjne video, agencje rządowe, filmowcy profesjonalni i amatorzy – każdy sprzedający swoje nagrania na płytach lub próbujący ochronić zawarty na nich materiał skorzysta z tego oprogramowania. CopyLock cechuje się technologią, która jest łatwa w użyciu i oferowana jest opcjonalnie do bieżącej linii wież duplikujących z serii CopyWriter – DVD, Lightscribe i Blu-ray (tylko do ochrony płyt DVD-Video).

Stworzenie zabezpieczonej kopii-matki oraz nieograniczonej liczby zabezpieczonych kopii wymaga tylko 6 kroków:

1. Załaduj dostarczone przez firmę Microboards oprogramowanie CopyLock na odpowiedni komputer PC.

2. Dołącz klucz elektroniczny (dongle) z aktywną licencją do portu USB w tym komputerze.

3. Skorzystaj z pakietu oprogramowania CopyLock aby utworzyć chroniony plik .iso z obrazem płyty DVD lub folderem Video TS.

4. Przenieś ten nowy, chroniony plik .iso z komputera na włączony duplikator poprzez złącze USB/Copy Connect lub LAN/Network.

5. Włóż w napędy duplikatora czyste płyty DVD przeznaczone do zapisu, potem użyj przycisków menu duplikatora by zlokalizować przeniesiony plik na dysku wewnętrznym duplikatora.

6. Rozpocznij proces kopiowania. Zakończone kopie będą miały wgrane zabezpieczenie przed kopiowaniem.

Aby dołączyć zabezpieczenie CopyLock do danego projektu/tytułu wystarczy tylko jedna licencja na jeden plik wzorcowy typu ‘master’. Oprogramowanie CopyLock pozwala użytkownikowi wyprodukować nieograniczoną liczbę kopii z każdego wzorcowego obrazu video z licencją bez żadnych dodatkowych opłat, co obniża do minimum ogólny koszt jednostkowy płyty zabezpieczonej w ten sposób.

 

Microboards