Xume, Adapter na obiektyw, 58mm MFXLA58

Xume, Adapter na obiektyw, 58mm MFXLA58

99,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Xume, Adapter na obiektyw, 58mm

  • Magnetyczny adapter do szybkiej zmiany filtrów
  • Zmniejsza presję podczas wymiany filtrów
  • Wymaga adaptera na filtr w tym samym rozmiarze
  • Kompatybilny z każdego rodzaju filtrem okrągłym
  • Doskonałe przyleganie bez szpar i luzów

Manfrotto XUME umożliwiają natychmiastowe zamocowanie filtrów na dowolnym obiektywie, w dowolnej orientacji. Ten opatentowany system jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem dla użytkowników filtrów optycznych: nie ma nic do poprawiania, nie ma ruchomych części i jest całkowicie bezpieczny dla Twojego sprzętu.

System Manfrotto XUME składa się z dwóch głównych elementów - mocowania filtra oraz adaptera obiektywu. Zamocuj je odpowiednio na filtrze i obiektywie, a dzięki magnetycznemu mocowaniu natychmiast połącz je razem, unikając konieczności żmudnego wkręcania i odkręcania.
Adapter obiektywu Manfrotto XUME ma wykończenia wysokiej jakości. Mocowanie filtra może być używane z dowolnym filtrem okrągłym tego samego rozmiaru, włącznie z szeroką gamą filtrów fotograficznych Manfrotto, w tym UV, polaryzacyjnymi, ND i ochronnymi.

W celu użycia tego adaptera konieczne jest posiadanie mocowania filtra Manfrotto XUME w tym samym rozmiarze. Aby uzyskać dodatkową ochronę, można wyposażyć obiektyw w osłonę obiektywu Manfrotto XUME.
Produkt nie uszkadza aparatu ani obiektywu, nie wpływa też na mechanizmy ostrości, karty pamięci, napędy lub inną elektronikę.

Waga

7 g

Filter Adapter Type

Lens Adapter

Attachment Type

Thread, Magnetic

Średnica filtra

58 mm

Materiał

Aluminium

Grubość

5.3 mm

Manfrotto