Follow Focus Fotga DP500 II A / B Hard Stop

Follow Focus Fotga DP500 II A / B Hard Stop

Follow Focus Fotga DP500 II A / B Hard Stop

920,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępość

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Najnowszy model firmy FOTGA mod. DP500II  z A / B Hard Stopem oraz płynną regulacją oporu napędu .

Wersja ze standardowym mocowaniem na wałki

( dostępna jest również wersja z szybkim mocowaniem -Quick )

Płynna regulacja oporu napędu pozwala na regulację tarcia/docisku tak że pokrętło kręci się bardzo lekko, lub można zrobić bardzo przyjemny opór , jest to bardzo przydatna opcja ponieważ niektóre obiektywy "kręcą" się lepiej, inne gorzej.... dzięki tej funkcji możemy sobie odpowiednio dostosować opór do naszego obiektywu .

 

Model ten zaopatrzony jest w magnetyczny zdejmowany biały pierścień do markowania , znacznie ułatwia to jego czyszczenie .

 

A/B hard stop -funkcja ta pozwala na ograniczenie ruchu koła napędu w dwóch dowolnych pozycjach po okręgu, co przekłada się na precyzyjniejszą kontrolę nad pracą z FF .

 

Model ten cechuje , przystępna cena , możliwość pracy z aparatem + battery pack , solidna i estetyczna,  całkowicie aluminiowa konstrukcja tego modelu to  idealne zestawienie  do pracy z każdym modelem lustrzanki  lub kamery HD.

 

Model ten pozbawiony jest niepożądanych luzów pomiędzy kołem zamachowym a kołem zdawczym , samo koło zdawcze daje się w łatwy i szybki sposób przełożyć na drugą stronę  .

Dużą zaletą tego modelu FF jest umieszczenie na odpowiedniej wysokości zębatki napędu w stosunku do podstawy roda co pozwala na swobodną pracę z aparatami wyposażonymi w battery pack .

W napędzie A / B Hard Stop Follow Focus zastosowano cztery łożyska oraz szybką możliwość zmiany strony koła zdawczego .

Całkowicie Aluminiowe  podzespoły (mechanizmy przekazania napędu ) - koła przeniesienia napędu oraz zaciski na wałek gwarancją długiej niezawodności tego modelu follow focusa .

Nastawne punkty blokownia pozycji A / B

 

 

 

FF przeznaczony głównie do lustrzanek DSLR oraz kamer, błyskawiczny montaż na podwójnej rurce/wałku o przekroju fi 15mm i rozstawie 60mm . 

 

 Blokada/zaczep FF na podwójnym wałku o przekroju 15mm za pomocą pojedynczej nakrętki

 

 

 

 

W komplecie regulowany uniwersalny pasek zębatki z zamkiem - bardzo wygodne i szybkie zapinanie / odpinanie z obiektywu .

(standard 0.8 mod cine pitch) w zakresie 50mm-105mm

 

W komplecie

 A/B Hard Stop DSLR Follow Focus  Fotga DP500II

1 x regulowany pasek zębatki ( zakres regulacji 50 -105mm )

 

Fotga