Gimbal ręczny 3-osiowy RONIN DJI + Voucher szkoleniowy

Gimbal ręczny 3-osiowy RONIN DJI + Voucher szkoleniowy

Uwaga - VOUCHER  

Do każdego zakupionego gimbala dokładamy 
30-minutowe szkolenie z obsługi gratis

Gimbal ręczny 3-osiowy RONIN DJI

8 499,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

 

Gimbal ręczny RONIN to najnowocześniejszy 3-osiowy gimbal ręczny, który został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o profesjonalnych operatorach filmowych. Jego czujniki oraz mocne silniki izaawansowane algorytmy dają niesamowitą przecyzję stabilizacji kamery w Twoich rękach.
Ronin może być gotowy do pracy w ciągu zaledwie 5 minut, oszczędzając nasz czas i zwiększającwydajność na planie. Dzięki wbudowanej technologii ATS Ronin automatycznie, za naciśnięciem jednego przycisku dostraja wyważenie platformy, na której umieszczona jest kamera

.Zastosowanie w nim ultra szybkich procesorów, bardzo dokładne czujników i zaawansowanych algorytmów,wraz z fanatyczną dbałością o szczegóły stworzyło system, który oferuje niezwykle precyzyjną kątrolę kata -w zakresie ± 0,02 °. Jest to światowej klasy, wiodąca w branży technologia, którą już dziś możemy mieć wswoich rękach i tworzyć niezrównanie stabilny obraz wideo.Ronin nie został zaprojektowany pod konkretny model aparatu/kamery. Łatwo mozna go dostosować zarówno do lekkich aparatów jak i ciężkich kamer takich jak Red Epic.
W zestawie znajdziemy także aparaturę dla drugiego operatora, która umozliwia kontrolę ruchów i trybów pracy gimbala.
Wsparcie bogatego w funkcje oprogramowanie DJI Assistant dla iOS umożliwia łatwą konfiguracjęwszystkich parametrów. DJI Assistant dla PC zapewnia kontrolę wszystkich funkcji Ronin-a oraz zapewnia dostęp do aktualizacji oprogramowania firmware zapewniający stopniowe poszerzanie funkcjonalności.
Do zestawu dołączona jest także walizka z wyprofilowanym wnetrzem, która chroni nasz sprzęt podczas transportu.

Gimbal Ronin umozliwia nam 3 tryby pracy:

TRYB PIONOWY
Wystarczy odwrócić gimbal "do góry nogami" aby bez wysiłku przenieść kamerę do poziomu oczu i uzyskać szerszą perspektywę. Tryb ten idealnie sprawdzi się podczas ujęć np. z szyberdachu samochodu lub ponad tłumem.

TRYB PODWIESZONY 
Jest to domyslny tryb pracy tego gimbala. Kamera może swobodnie poruszać się nisko nad ziemią, na wysokości klatki piersiowej lub w dowolnym miejscu pomiędzy. Tryb ten stosuje się również, gdy Ronin jestzawieszony na wysięgniku kamery lub dźwigu.

TRYB TECZKI
Tryb ten sprawdza się idealnie gdy potrzbne jest ujęcie podczas przejścia przez drzwi lub na wąskich ścieżkach.

Wykonany z aluminium Ronin oferuje nam niezwykłą trwałość  i spełnia wysokie wymagania niezawodności, a brak luźnych kabli nadaje mu niezwykle profesjonalny wygląd.
 

DJI