Pilotfly H2-45 + Voucher szkoleniowy
Wyprzedaż!

Pilotfly H2-45 + Voucher szkoleniowy

Uwaga - VOUCHER  

Do każdego zakupionego gimbala dokładamy 
30-minutowe szkolenie z obsługi gratis
4 599,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg


Pilotfly H2-45 to rewolucyjny Gimbal przeznaczony dla lustrzanek i aparatów DSLR, jaki został  zaprojektowany. Pilotfly H2-45 to przełom w technologii produkcji Gimbali i pierwsze urządzenie na świecie, z bezpośrednim widokiem na wyświetlacz aparatu.

Pilotfly H2-45 wprowadza zupełnie nowy sposób fotografowania z największą wszechstronnością, elastycznością i wydajnością energetyczną. Jego niezwykły i rewolucyjny design, technologia 32-bitowa z technologiami Triple-MCU i Encoderami umożliwia bardziej wydajne fotografowanie niż kiedykolwiek wcześniej.

Ergonomiczny, lekki uchwyt wyposażony jest w łatwy w użyciu 4-kierunkowy joystick, przycisk trybu oraz diody LED stanu akumulatora. Teraz trzy zintegrowane otwory na śruby (po jednej z każdej strony i jedno na dole) zapewniają maksymalną elastyczność przy montażu innych urządzeń, takich jak zewnętrzny wyświetlacz lub mikrofon. Dodatkowo, możemy umieścić go na statywie, statywie, slajderze lub na kranie, wszystko zależy od wymagań fotografowania. Dodatkową zaletą jest to iż teraz możemy zdemontować uchwyt i łatwo wymieniać pojedynczą lub podwójną rękojeść   ewentualnie zamontować baterię BD-1, aby wydłużyć czas pracy na urządzeniu.

Trzy osie gimbala składają się z konstrukcji CNC ze stopu aluminium dzięki czemu teraz jesteśmy w stanie jeszcze szybciej i łatwiej wyważyć nasze urządzenie. Silniki bezszczotkowe zostały zaprojektowane z wbudowanymi MCU. Oś rolki została przesunięta o 45 stopni w dół, aby uzyskać bezpośredni wgląd w rozproszenie, które nie spotkamy w innych modelach tego typu urządzeń. To sprawia, że Pilotfly H2-45 jest najbardziej eleganckim i ergonomicznym ręcznym gimblem na rynku. Pilotfly H2-45 został zaprojektowany tak aby silniki pracowały bez ograniczenia. W rezultacie można go obrócić o 360 ° bez obawy o uszkodzenie kabli.

Na podstawie najnowszych technologii i najwyższej jakości udało się zwiększyć ładowność gimbala do 2,2 kg i wydłużona została żywotność baterii do 26 godzin, co można uznać za absolutnie niesamowite rozwiązanie. Nowy, zintegrowany moduł Bluetooth 4.0 umożliwia zdalne sterowanie dźwiękiem poprzez aplikację iOS lub Pilotfly, a wkrótce także za pośrednictwem aplikacji na Androida.

 

Pilotfly
038289

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: