Stabi active E1 + Voucher szkoleniowy

Stabi active E1 + Voucher szkoleniowy

Uwaga - VOUCHER  

Do każdego zakupionego gimbala dokładamy 
30-minutowe szkolenie z obsługi gratis
1 650,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


Model Stabi-active „E 1” przeznaczony jest dla kamer i aparatów do 1,6 kg wagi. Wyposażony w precyzyjny bez narzędziowy system wyważania kamery . Pozwala on na bardzo łatwe i szybkie skalibrowanie urządzenia. Konstrukcja stelaża nośnego tak przemyślana by nie zasłaniać monitora podglądowego aparatu czy kamery. Dzięki temu operator nie jest „skazany” na monitor zewnętrzny. Wykonanie z aluminium. Zasilanie z popularnych baterii SONY NP-F! (bezpiecznych).

Stabilizator może pracować na kranie kamerowym po odkręceniu rękojeści. Można w to miejsce przykręcić płytkę szybko-złączki lub bezpośrednio zamocować na kranie statywie lub przykręcić monopod. Do kalibracji urządzenia służą pokrętła mocujące nie wymagające ŻADNYCH NARZĘDZI.

 

W komplecie uchwyt wyposażony w dwie rączki pozwalający na pracę oburącz dając większą wygodę. Ponadto posiada otwory montażowe do których można przykręcić dodatkowe akcesoria np. zew. baterię, nadajnik mikrofonu, podglądu, joystick uchwyt smartfona i.t.p

 

Stabilizator jest spakowany w wygodną usztywnioną torbę z wkładem piankowym pozwalającą na transport wraz z aparatem bez odkręcania.

Stabi
037526