Zhiyun Smooth 4 BLACK Gimbal do smartfonu

Zhiyun Smooth 4 BLACK Gimbal do smartfonu

Zhiyun Smooth 4 zamienia telefon komórkowy w profesjonalną kamerę filmową, Zyskaj teraz, aby tworzyć własne hollywoodzkie filmy za pomocą tylko telefonów!

469,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Gimbal Stabilizator ręczny do smartfonów i kamer sportowych. Zhiyun Smooth 4 BLACK

Zhiyun Smooth 4 zamienia smartfon

lub kamerę sportową  w profesjonalna kamerę do nagrywania filmów, pomagając w tworzeniu stabilnego i płynnego materiału filmowego za pomocą samego telefonu lub kamerę!

Specjalny suwak

na panelu sterowania i przycisk spustowy z tylu ułatwiają przełączanie miedzy różnymi trybami pracy gimbala. Dedykowane przyciski i pokrętło regulacji umożliwiają szybkie ustawienia parametrów bez potrzeby dotykania ekranu telefonu.

Smooth 4

wyposażono również w duże, łatwe w użyciu pokrętło sterowania, które można wykorzystać do śledzenia ostrości, płynnego powiększania i precyzyjnego ustawiania ostrości. Obracając pokrętłem podczas filmowania i zbliżając się lub oddalając od obiektu, możesz nawet stworzyć efekt dolly zoom używany w wielu słynnych hollywoodzkich produkcjach!

Zintegrowany z technologia AI, Zhiyun Smooth 4

umożliwia śledzenie obiektów i różne zaawansowane tryby poklatkowe pomagając uchwycić każdą niezapomnianą chwile!

10-godzinny czas pracy akumulatora i  ładowanie USB-C

Dołączone baterie gwarantują czas pracy do 10 godzin przy czym wskaźnik baterii stale informuje o ilości energii. Jeśli to nie wystarczy, akumulatory można nawet naładować podczas filmowania, korzystając z power banku podłączonego do portu USB-C gimbala. Możesz także użyc tego samego portu i akumulatora w Smooth 4 aby naładować telefon komórkowy!

Przyciski do natychmiastowej kontroli

Smooth 4 posiada kilka bezpośrednich przycisków (tzw. Hot Keys) i suwak do szybkiego i łatwego sterowania wszystkimi swoimi operacjami i trybami zmniejszając potrzebę ciągłego dotykania ekranu telefonu komórkowego.
Inteligentny panel sterowania może służyć do regulacji wszystkich parametrów filmowania takich jak kompensacja ekspozycji i ISO oraz do przełączania miedzy kamera przednia i tylna, podglądu materiału, włączania światła LED a nawet panoram.

Śledzenie obiektu

Smooth 4 z dużą precyzją obsługuje śledzenie obiektów. Po obramowaniu obiektu, który chcesz śledzić na ekranie, stabilizator zrobi za Ciebie całą resztę.

Lekki i wytrzymały

Wysokiej jakości materiały i ergonomiczna konstrukcja modelu Smooth 4 sprawiają, ze jest on zarówno wytrzymały, lekki jak i wygodny w utrzymaniu.

Płynne zbliżanie i precyzyjne ustawianie ostrości

Obracając duże i łatwe w użyciu pokrętło sterowania, możesz płynnie powiększać lub pomniejszać scenę i tworzyć bardziej zróżnicowane zdjęcia. Po naciśnięciu przycisku śledzenia ostrości pokrętło zmieni się w kontroler śledzenia ostrości, w którym można ręcznie ustawić ostrość, kreując więcej możliwości w zakresie kadru.

Tryb PhoneGo

Zapewnia szybsze przejście pomiędzy scenami
Używając tylny przycisk możesz wprowadzić Smooth 4 w tryb "PhoneGo", który natychmiast uwalnia pełny potencjał wszystkich silników i dostosowuje sie do szybszych ruchów podczas np. biegania lub filmowania z jadącego samochodu / roweru itp. Teraz możesz filmować bez zmartwień o poruszone sceny – wykonasz je tak szybko, jak chcesz!

Ekspert od trybu poklatkowego

Smooth 4 może być używany do wykonywania zaplanowanych efektów poklatkowych i niestandardowych zdjęć poklatkowych. Dzięki wszystkim możliwym ustawieniom kata wzdłuż trzech osi, gimbal wprowadza Cie do świata nowych sposobów tworzenia potężnych scen poklatkowych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!
extracena