Sirui Głowica Ph-20 GIMBAL

Sirui Głowica Ph-20 GIMBAL

1 599,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Sirui Głowica gimbalowa PH-20 Carbon

Głowica z włókna węglowego doskonale współpracuje z dużymi i ciężkimi aparatami wyposażonymi w teleobiektyw a gimbalowa konstrukcja zapewni całemu zestawowi niezbędną równowagę czasami trudną do osiągnięcia na innego typu głowicach np. kulowych. Wysoka wytrzymałość i niska waga to cecha włókien węglowych. Lekka głowica PH-20 wykonana z takiego materiału jest niezwykle wytrzymała będąc jednocześnie wygodną i intuicyjną w użyciu. Co najistotniejsze ruchy głowicy są niezwykle miękkie i elastyczne. Śledzenie za jej pomocą szybko poruszających się obiektów, takich jak zwierzęta lub wyczynowi sportowcy to czysta przyjemność.


Wysoka wytrzymałość i niska waga to cecha włókien węglowych. Lekka głowica PH-20 wykonana z takiego materiału jest niezwykle wytrzymała będąc jednocześnie wygodną i intuicyjną w użyciu. Co najistotniejsze ruchy głowicy są niezwykle miękkie i elastyczne. Śledzenie za jej pomocą szybko poruszających się obiektów, takich jak zwierzęta lub wyczynowi sportowcy to czysta przyjemność.


Dzięki zastosowanym materiałom głowica Sirui sprawi, że Twój system (aparat / obiektyw) staje się widocznie "lżejszy" oraz pozwala na płynny ruch w poziomie w przedziale 360 stopni oraz wychylenie +150° do -60° (pozostaje w żądanej pozycji bez konieczności blokady głowicy). Głowica PH-20 jest wyposażona w długą płytkę szybkiego montażu PH-120 (wykonaną z aluminium).


Specyfikacja:

  • Materiał: ramię - karbon, płytka - aluminium.
  • Funkcja panoramy 360° ze skalą kąta obrotu.
  • Osobne skale dla pomiaru pochylenia, obrotu i przemieszczenia pionowego.
  • Możliwość precyzyjnego wyznaczenia tzw. punktu węzłowego (nodalnego), co jest ważne przy tworzeniu panoram.
  • Nachylenia w zakresie od +150 ° do -60 °.
  • Idealna w zestawie m.in. ze statywami Sirui R-4213X, R-4214X, R-5214X, R-5214XL.
  • W komplecie aluminiowa płytka szybkiego montażu o długości 120 mm z dwiema śrubami 1/4".
  • Pełna kompatybilność z systemem płytek szybkiego montażu Arca-Swiss.
SIRUI
003447