Nikon MB-N10 zestaw akumulatorów/ grip do Nikon Z6/ Z7

Nikon MB-N10 zestaw akumulatorów/ grip do Nikon Z6/ Z7

999,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność przed zamówieniem

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

MB-N10 to Multi Battery Power Pack dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Z 7 i Z 6. Został zaprojektowany, aby wydłużyć czas fotografowania w porównaniu z samym użyciem akumulatora w samym aparacie. MB-N10 może wydłużyć czas fotografowania nawet do 1,8x (standard CIPA) bardziej niż przy użyciu samej baterii aparatu. MB-N10 został zaprojektowany z zachowaniem tego samego uszczelnienia pogodowego i nowoczesnej konstrukcji aparatów Z i zapewnia fotografom wyważone wrażenie, gdy w aparacie znajduje się długi teleobiektyw.

MB-N10 może przyjmować dwa akumulatory litowo-jonowe EN-EL15b lub EN-EL15a / EN-EL15, każdy umieszczony w osobnym przedziale baterii. Dla wygody baterie można wymieniać podczas pracy na gorąco, co oznacza, że ​​możesz je wymienić, a druga będzie nadal zasilać aparat. Jest to korzystne w przypadku nagrywania filmów, zdjęć interwałowych i poklatkowych. W przypadku dwóch akumulatorów najpierw energia pobierana jest z akumulatora w komorze A, aż do wyczerpania, a następnie urządzenie pobiera energię z akumulatora w komorze B.

Inne funkcje obejmują wskaźniki poziomu naładowania akumulatora dla każdego akumulatora, gniazdo do podłączenia do statywu oraz możliwość korzystania z opcjonalnego zasilacza sieciowego EH-7P do ładowania akumulatorów EN-EL15b po włożeniu do aparatu, niezależnie od tego, czy jest podłączony do aparatu albo nie.

Nikon
040753