Mocowanie telefonu Rock Solid LoPro


tools

Rock Solid LoPro

Mocowanie telefonu Tether Tools Rock Solid LoPro to uchwyt na smartfona / akcesorium, przeznaczony do montażu telefonu, kamery akcji lub małego urządzenia na dowolnym ramieniu, zacisku lub chwycie zgodnym z 1/4 "-20. Uniwersalny uchwyt na telefon ze sprężyną zapewnia szeroki zakres mocowania od 2,17 "(55 mm) do 3,35 cala (85 mm) dla różnych rozmiarów telefonów / urządzeń. 

75,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

Montowanie smartfona

tools

Mocowanie telefonu Tether Tools Rock Solid LoPro to uchwyt na smartfona / akcesorium, przeznaczony do montażu telefonu, kamery akcji lub małego urządzenia na dowolnym ramieniu, zacisku lub chwycie zgodnym z 1/4 "-20. Uniwersalny uchwyt na telefon ze sprężyną zapewnia szeroki zakres mocowania od 2,17 "(55 mm) do 3,35 cala (85 mm) dla różnych rozmiarów telefonów / urządzeń. Klips wyposażony jest w amortyzujące, antypoślizgowe podkładki na każdej wewnętrznej stronie klipsa, chroniąc smartfona lub urządzenie i przytrzymując je mocno na miejscu.

Tylna i dolna część uchwytu do telefonu posiada standardowy uchwyt 1/4 "-20 do szybkiego i łatwego mocowania do dowolnych wsporników 1/4" -20, takich jak statywy, ramiona przegubowe i zaciski EasyGrip - które są wyposażone w męski 1 / 4 "-20 wątków. Górna część urządzenia ma również receptor 1/4 "-20 do montażu niewielkich lampek, mikrofonów lub innych akcesoriów w razie potrzeby.

Zamontuj prawie dowolny aparat telefoniczny lub ruchowy na istniejącym sprzęcie fotograficznym, aby uzyskać szybki dostęp do listy ujęć, filmów zza kulis lub upływu czasu, schematów oświetlenia, notatek klienta lub aby wyświetlić obrazy przesyłane bezprzewodowo do urządzenia.
tools
Smart Phone Photo Booth

W tym ustawieniu smartfon jest montowany na ścianie za pomocą telefonu Rock Solid LoPro Phone Mount podłączonego do RapidMount Q20 i naszych specjalnie opracowanych RapidStrips , które nie uszkadzają ścian ani nie zostawiają lepkich pozostałości. Mała dioda LED jest zamontowana na górze uchwytu telefonu LoPro przez górny gwint wewnętrzny 1 / 4-20 ".


tools

Specyfikacja produktu:

  • Bezpiecznie trzyma każdy smartfon lub urządzenie o szerokości do 3,35 cala (85 mm)
  • Wszechstronny montaż z szeroką gamą zgodnych z 1/4 "-20 biegów, takich jak ramię przegubowe
  • Rock Solid, PowrGrip i EasyGrips (wszystkie sprzedawane oddzielnie)
  • Zawiera 3 gwinty żeńskie 1/4 "-20. Po jednym na górze, z tyłu i na dole.
  • Umożliwia montaż niewielkich lampek, mikrofonów i innych akcesoriów w razie potrzeby.
  • Antypoślizgowe wkładki wewnętrzne do ochrony i zabezpieczenia urządzenia.