Rock Solid PowrGrip® 3 \\"

Rock Solid PowrGrip® 3 "


tools

Rock Solid PowrGrip® 3 "

System Rock Solid PowrGrip® 3" został zaprojektowany jako najbezpieczniejszy i wszechstronny system do montażu podciśnieniowego na telefonie iPhone, smartfonie lub małym urządzeniu.

275,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

Rock Solid PowrGrip® 3 "


tools

Rock Solid PowrGrip® 3 "na iPhone'a / smartfona został zaprojektowany jako najbezpieczniejszy i wszechstronny system do montażu podciśnieniowego na iPhone'a, smartfona lub małego urządzenia. Kubek próżniowy został wyprodukowany przez lidera branży Wood's PowrGrip, który od lat 60. XX wieku produkuje najwyższej jakości podnośniki i urządzenia podnoszące próżnię. Rock Solid PowrGrip 3 "zawiera zespół głowicy, aby optymalnie ustawić i ustawić kąt telefonu lub urządzenia. Zespół głowicy jest kompatybilny z dowolnym wspornikiem montażowym 1/4 "-20, takim jak uchwyt telefonu Rock Solid LoPro (sprzedawany oddzielnie).

Odkurzacz PowrGrip mocuje się i zwalnia w ciągu kilku sekund i można go szybko przenosić z miejsca na miejsce w oknach, lusterkach, samochodach, kamperach, łodziach, blatach lub dowolnej gładkiej, nieporowatej powierzchni. Zespół Ballhead umożliwia łatwe pozycjonowanie kątowe, a oprócz smartfonów i urządzeń można również montować inne niewielkie akcesoria, takie jak aparat fotograficzny i aparaty fotograficzne lub wideo o wadze do 6 kg (2,7 kg).
O grze PowrGrip:

W przeciwieństwie do mocowania przyssawki, które jest dociskane do powierzchni, a następnie tworzy uszczelnienie poprzez oderwanie od powierzchni, kubki podciśnieniowe PowrGrip używają ręcznie uruchamianej pompy, aby skutecznie usunąć powietrze z gumowej podkładki i powierzchni mocującej, tworząc o wiele więcej niezawodny, bardziej trwały chwyt. Jest to ta sama technologia montażu stosowana w komercyjnych filmach lub sesjach zdjęciowych i takie same rozwiązania stosowane w zastosowaniach przemysłowych, takich jak transport dużych kawałków szkła i luster. Ponieważ cała powierzchnia podkładki styka się z powierzchnią, zniekształcenia są zredukowane, umożliwiając zastosowanie kubka na materiałach o niemal dowolnej grubości przy minimalnym ryzyku uszkodzenia. Gumowa podkładka nie uszkodzi ani nie uszkodzi większości powierzchni.

Zrównoważona sprężynowo pompa zapewnia stały poziom podciśnienia, a czerwony wskaźnik ostrzega, gdy występuje spadek mocy trzymania. Tylko kilka pompek tłoka usunie powietrze z pomiędzy poduszką próżniową a powierzchnią montażową. Dopóki mocowanie utrzymuje niezawodne podtrzymanie, tłok pozostaje częściowo ukryty wewnątrz pompy, a czerwona linia nie jest widoczna. Jeśli pojawi się czerwona linia, inna pompa lub dwie przywrócą pełną moc trzymania. Aby zwolnić miskę próżniową, popchnij gumowe wypustki na krawędzi płytki, a uchwyt uwolni się z przymocowanej powierzchni.


Specyfikacja produktu:

  • Płytka montażowa ma średnicę 3 "(76 mm)
  • Zespół głowicy 1/4 "-20 dla wszechstronnych możliwości montażu i kątów
  • Wyjmowany zespół głowicy do mocowania innych akcesoriów 1/4 "-20
  • Kompatybilny z Wallee Connect lub Connect Lite (sprzedawany oddzielnie)
  • Nieodblaskowa czerń
  • Max. waga 6 kg (2,7 kg)
  • Obejmuje ochraniacz klocka
  • Wiodąca w branży technologia lakierowania próżniowego PowrGrip firmy Wood

Sugerowane zastosowania:

  • Bezpiecznie zamontuj iPhone'a lub smartfona w dowolnym miejscu
Co jest zawarte:

  • Jedna (1) podkładka Rock Solid PowrGrip 3 "z głowicą przegubową