ColorMunki Photographer Kit

ColorMunki Photographer Kit

ColorMunki Photographer Kit + Gratis Licencja Affinity Photo

Oferta promocyjna: 

Kupując ten zestaw oszczędzasz 10% w porównaniu do zakupu produktów oddzielnie.

989,00 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

X-Rite nawiązał współpracę z firmą Serif i oferuje bezpłatną licencję oprogramowania Affinity Photo dla systemów operacyjnych mac OS lub Windows, wartą 239,99 zł.

Affinity Photo

Affinity Photo definiuje na nowo funkcjonalność profesjonalnego oprogramowania do edycji zdjęć. Dzięki uwadze skoncentrowanej na całym obiegu pracy, Affinity Photo oferuje zaawansowane narzędzia do udoskonalania, edytowania i retuszowania zdjęć w niezwykle intuicyjnym interfejsie z cała mocą i wydajnością, której potrzebujesz. 

ColorMunki Photographer Kit

ColorMunki Display oraz ColorChecker Passport Photo razem w jednym, wygodnym zestawie – oszczędzasz 10% w porównaniu do zakupu tych produktów oddzielnie.

ColorMunki Display zapewnia szybką i łatwą kalibrację monitora na profesjonalnym poziomie – edycja, udostępnianie oraz wydruk obrazów z pełnym zaufaniem.

Wzorzec ColorChecker Passport Photo to wygodne, kieszonkowych rozmiarów narzędzie, idealne dla każdego fotografa poszukującego dokładnych i spójnych kolorów oraz twórczej swobody podczas fotografowania.

Zestaw zawiera X-Rite ColorMunki Display oraz ColorChecker Passport Photo

ColorMunki Display

Po prostu niesamowity.

 

Bez domysłów. Bez stresu. Bez frustracji. Bez zmarnowanego czasu czy zmarnowanych pieniędzy.  Po prostu skalibrowany wyświetlacz lub rzutnik dokładnie odwzorowujący barwy obrazu. Łatwy w obsłudze interfejs krok-po-kroku w krótkim czasie poprowadzi Cię poprzez proces kalibracji dowolnej liczby wyświetlaczy. Szybko powrócisz do ulubionej twórczej pracy mając pewność, że pliki są wyświetlane tak, jak widzą je inni. Jak to możliwe?

Nowe funkcje, takie jak inteligentna kontrola oświetlenia (Ambient Light Smart Control) oraz automatyczna kalibracja Automatic Display Control (ADC) maksymalnie uproszczą proces profilowania, zapewniając jednocześnie dokładność kolorów i spójne wyniki przy każdej kalibracji. Chcemy, aby Twoje życie było idealne. Zacznijmy od kalibracji i profilowania wyświetlaczy przy pomocy ColorMunki.

 

Teraz obsługuje kalibrację urządzeń mobilnych za pomocą ColorTRUE 

 

Funkcje rozszerzone obejmują:

 

 •          Zaawansowane technologicznie, ergonomiczne oraz wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe
 •          Intuicyjny interfejs wyróżnia się wyjątkowo prostą obsługą – jedno kliknięcie umożliwia zmianę trybu pracy między „podstawowym” lub „zaawansowanym”, który zapewnienia większą kontrolę i funkcjonalność
 •          Bezpłatna aplikacja mobilna ColorTRUE umożliwiająca kalibrację urządzeń przenośnych Apple® iOS oraz Android®
 •          Inteligentne wielokrotne profilowanie (Intelligent Iterative Profiling) – inteligentna technologia, która mierzy i analizuje możliwości kolorystyczne każdego wyświetlacza uwzględniając jego unikatową charakterystykę, zwiększając dokładność profilu
 •          X-Rite Ambient Light Smart Control – pomiar, kompensacja i monitorowanie światła otoczenia na bieżąco
 •          X-Rite Flare Correct™ – pomiar i korekta odbić na powierzchni wyświetlacza
 •          Automatic Display Control (ADC) – profilowanie z bezpośrednią automatyczna kontrolą ustawień monitora pozwalające zaoszczędzić czas oraz zlikwidować potrzebę ręcznych ustawień
 •          Obsługa standardów wideo: NTSC, PAL SECAM oraz ITU-R Rec.BT.709

 

X-Rite ColorChecker® Passport Photo

Kontrola koloru i kreatywność dla potrzeb fotografii – od ujęcia do obróbki

Skróć czas potrzebny na obróbkę zdjęć i zwiększ jakość plików RAW i JPEG dzięki zaawansowanym możliwościom zarządzania barwą wzorca ColorChecker Passport Photo. Wzorzec pozwala łatwo i szybko uchwycić precyzyjne kolory, natychmiastowo poprawić jakość portretów i krajobrazów oraz osiągnąć pełną kontrolę nad obrazem i spójność od ujęcia do obróbki. Idealne narzędzie dla fotografów.

 

Opis

Doskonałe kolory w krótszym czasie dzięki X-Rite ColorChecker Passport!

 

ColorChecker Passport Photo to doskonałe narzędzie do „przechwytywania kolorów” dla każdego fotografa szukającego dokładnych i spójnych barw oraz ceniącego kreatywną elastyczność podczas edycji. Połączenie możliwości ColorChecker Passport z funkcjami programów do edycji zdjęć Adobe® dostarcza jeszcze większych korzyści.

 

ColorChecker Passport Photo łączy w sobie trzy wzorce kolorystyczne umieszczone w poręcznym, kieszonkowym etui, wygodnym do użycia w każdych warunkach. Wraz z dołączonym oprogramowaniem do kalibracji ColorChecker Passport staje się najbardziej funkcjonalnym, elastycznym i mobilnym narzędziem do profilowania Twojego aparatu.

  

X-Rite ColorChecker Passport Photo pracuje również z dowolnym edytorem plików RAW. Niezależnie od tego, czy wykorzystasz wszystkie funkcje ColorChecker Passport Photo, czy tylko kilka z nich, poprawa jakości Twojej pracy będzie ogromna.

  

 

Wzorzec kreatywny – twórz swoje obrazy i przywracaj im naturalne barwy dzięki zaledwie jednemu kliknięciu. Wzorzec umożliwia korektę świateł i cieni oraz pozwala kontrolować dominanty barwne

 

 

Wzorzec klasyczny – branżowy standard przemysłowy, klasyczny wzorzec służący do tworzenia profili DNG, oceny i weryfikacji poszczególnych kolorów

 

 

Wzorzec balansu bieli – tworzenie własnego ustawienia balansu bieli w aparacie dla całej serii zdjęć, eliminując konieczność korygowania każdego zdjęcia z osobna

 

 

Oprogramowanie do kalibracji – samodzielna aplikacja do profilowania oraz wtyczka współpracująca z Adobe® Lightroom® do tworzenia indywidualnych profili DNG

 

 

 

Ochronne etui – można ustawić je stabilnie pod różnymi kątami, dzięki czemu wzorzec dostosuje się do każdej sceny.

 

 

Oprogramowanie DNG ProfileManager – dostarcza listę wszystkich zainstalowanych profili DNG, w tym niedrukowalne dane obrazu takich, jak nazwa pliku, model aparatu, źródło światła i data. (Kliknij, aby pobrać)

 

FOTOGRAFUJESZ W JPEG NIE RAW? 

Wprowadzając ColorChecker Passport Photo do swojej codziennej pracy wciąż zyskujesz wiele korzyści.

 

Wzorzec balansu bieli 

 •          Pewność, że pliki w formacie JPEG są przechwycone z uwzględnieniem właściwego punktu bieli
 •          Eliminacja możliwych błędów w balansie bieli, których nie można poprawić w późniejszym etapie pracy
 •          Oszczędność czasu dzięki braku konieczności edycji pojedynczych zdjęć

  

Wzorzec kreatywny 

 •          Sprawdzenie i optymalizacja ekspozycji
 •          Wizualna ocena spektrum barwnego oraz dopasowanie barwy (odcień, nasycenie, jasność)
 •          Regulacja temperatury barwowej

  

Wzorzec klasyczny 

 •          Sfotografowanie wzorca klasycznego w tych samych warunkach oświetleniowych co reszta zdjęć z sesji pozwoli na wizualną ocenę i korektę kolorystyczną

 

OBSŁUGA PRZEZ OPROGRAMOWANIE INNYCH FIRM

Wzorzec ColorChecker Classic wspierany jest przez następujących dostawców oprogramowania: 

 •          Blackmagic DaVinci Resolve dla gradacji kolorystycznej podczas postprodukcji wideo
 •          Hasselblad Phocus dla tworzenia profili ICC aparatów cyfrowych

Przewidywalny kolorystycznie system pracy napędza kreatywność

ColorChecker Passport Photo to niezrównane narzędzie umożliwiające pełną kontrolę nad barwą oraz kreatywną edycję kolorystyki zdjęcia od momentu przechwycenia do uzyskania jego ostatecznej formy.

 

 

Zarządzanie barwą polega na utrzymaniu i przewidywalności barwy od momentu fotografowania do wydruku. Oznacza to, że Twój aparat przechwyca rzeczywiste kolory, monitor poprawnie je wyświetla, a drukarka drukuje dokładnie to co widzisz na ekranie. ColorChecker Passport Photo jest niezbędnym elementem w drodze do osiągnięcia pełnej satysfakcji w cyfrowym przetwarzaniu obrazu. Dodatkowo, zawarty w ColorChecker Passport Photo wzorzec kreatywny pozwala wyjść poza standardy i w łatwy sposób edytować zdjęcia dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Bez względu na to, czy fotografujesz w studio, w plenerze, czy w zmiennych warunkach oświetleniowych, jednym „kliknięciem” możesz znacznie rozszerzyć możliwości swojego oprogramowania foto i uwolnić swoją kreatywność.

 

Fotografowanie w formacie RAW daje większą elastyczność edycji i korekt kolorystycznych. Skalibrowany system pracy to minimalne różnice kolorów pomiędzy aparatami i obiektywami oraz nieznaczny wpływ oświetlenia na zdjęcia. ColorChecker Passport Photo czyni kalibrację aparatu cyfrowego łatwą i niezwykle szybką. Dzięki ColorChecker Passport Photo zyskujesz zdecydowanie większe możliwości edycji kolorów. Dodatkowo, korzystając z oprogramowania do plików w formacie RAW, będziesz mógł jednym „kliknięciem” zastosować stworzony profil do większej ilości zdjęć.

 

Jeśli Twoja aplikacja do edycji plików RAW nie obsługuje tworzonych samodzielnie profili DNG, nadal możesz korzystać z ColorChecker Passport Photo jako wizualnego odnośnika referencyjnego do weryfikacji i edycji kolorów. Dodatkowe wzorce zawarte w ColorChecker Passport Photo oferują funkcje, takie jak ocena ekspozycji oraz ustawienie balansu bieli (wymagane oprogramowanie do edycji plików RAW obsługujące te funkcje).

 

Wzorzec ColorChecker Passport Photo składa się z przedstawionych poniżej narzędzi:

 

WZORZEC BALANSU BIELI

 

Precyzyjne ustawienie balansu bieli na starcie to naturalne kolory i doskonały punkt odniesienia do dalszej obróbki.

 

Wzorzec ColorChecker White Balance do ustawień balansu bieli zapewnia neutralny odnośnik w każdych warunkach oświetleniowych. Wzorzec odbija światło równomiernie w całym spektrum światła widzialnego. Tworząc w aparacie niestandardowy profil balansu bieli, można prawidłowo zrekompensować zmianę oświetlenia.

 

Możliwości wzorca:

 •          Eliminacja dominant barwnych
 •          Poprawa jakości kolorów na wyświetlaczu aparatu i wiarygodności histogramów
 •          Szybsza i łatwiejsza obróbka zdjęć, dzięki wyeliminowaniu czasochłonnej edycji pojedynczych obrazów

 

Indywidualne ustawienia balansu bieli dla określonych warunków oświetleniowych sprawią, że kolory wyświetlane na podglądzie w Twoim aparacie będą lepsze, histogramy dokładniejsze, a późniejsze korekty kolorystyczne to formalność. Użytkownicy zapisujący pliki w formacie RAW mogą wykonać zdjęcie wzorca w każdym momencie sesji, natomiast dla fotografów zapisujących pliki w formacie JPEG zdjęcie wzorca powinno być pierwszym w sesji.

 

Dlaczego nie mogę użyć dowolnego, białego obiektu?

 

Ustawienie balansu bieli za pomocą kartki papieru lub innego szarego elementu w scenie wydawać by się mogło świetnym pomysłem. Niestety większość obiektów nie jest spektralnie neutralna. Nieprawidłowy balans bieli spowoduje powstanie niepożądanych zafarbów i brak spójności kolorystycznej pomiędzy zdjęciami robionymi w różnych warunkach oświetleniowych.

 

WZORZEC KREATYWNY

 

Wzorzec kreatywny pobudza kreatywność i zapewnia kontrolę nad kolorem na każdym etapie pracy. Wzorzec kreatywny posiada cztery rzędy próbek referencyjnych przeznaczonych do edycji zdjęć za pomocą jednego kliknięcia pipety. Bez względu na to, czy zdjęcie zrobiono w studio, czy jest to kolorowy pejzaż, a może kilka ujęć w zmiennych warunkach oświetleniowych, wzorzec kreatywny zwiększa Twoje możliwości.

Dwa rzędy próbek nadających „ciepły” lub „chłodny” wygląd pozwolą na wprowadzenie przyjemnych i powtarzalnych zmian. Uwolnij kreatywność ocieplając odcienie skóry lub pogłębiając nasycenie zieleni i błękitów krajobrazu. Wystarczy „kliknąć” na próbkę referencyjną, aby podejrzeć zmiany i wybrać wersję, która będzie optymalna. Następnie wystarczy zapisać ustawienia i zastosować je do pozostałych zdjęć w danej sesji. W ten sposób wszystkie obrazy będą jednolite – to takie proste!

 

Gdy dochodzi do prześwietlenia lub niedoświetlenia zdjęcia, wzorzec kreatywny potwierdza ogromną elastyczność pracy z plikami RAW. Klin ekspozycji służy do wizualnej oceny, kontroli i edycji szczegółów w światłach lub cieniach obrazu. Nawet, gdy wstępna ocena wskazuje na to, że szczegóły ze świateł i cieni zostały utracone, często dzięki starannej korekcie, można je wydobyć z surowego pliku.

 

Klin podzielony jest na dwie grupy próbek: jasne i ciemne. Jasne próbki różni 1/3 F-stop. Ciemne próbki ułożone są w taki sam sposób, wyjątek stanowi ostatnia, która jest najciemniejszą próbką we wzorcu. Różnica ekspozycji pomiędzy najciemniejszą, a kolejną z ciemnych próbek wynosi 1/10, a współczynnik zakresu dynamiki jasności wynosi w przybliżeniu 32:1. W aplikacjach firmy Adobe, wykorzystasz te pola wraz z podglądem miejsc prześwietlonych oraz niedoświetlonych, aby upewnić się, że nie utraciłeś żadnych szczegółów.

 

W górnej części wzorca kreatywnego znajduje się 8 pól definiujących widmo HSL (barwa, nasycenie, jasność), aby zapewnić wierność kolorów we wszystkich odcieniach. Dzięki nim, wychwycić można i edytować nawet minimalne przesunięcia kolorystyki, używając suwaki HSL w aplikacji foto.

 

WZORZEC KLASYCZNY

 

Przemysłowy standard porównawczy ColorChecker Classic to ważny krok do uzyskania spójnych i przewidywalnych kolorów podczas fotografowania. ColorChecker Passport Photo to przenośna wersja klasycznego, 24-polowego wzorca ColorChecker Classic. Użycie go w połączeniu z dołączonym oprogramowaniem umożliwia tworzenie profili DNG uwzględniających panujące warunki oświetleniowe, a tym samym osiągnięcie spójności, przewidywalności oraz powtarzalności kolorów.

 

Wzorzec klasyczny to również możliwość wizualnego porównywania barw. Uwzględnij wzorzec w sesji zdjęciowej, otwórz zdjęcie wzornika w swoim programie do edycji foto i potraktuj je jako referencyjny odnośnik do korekty kolorystycznej. Każde z 24 wzorcowych pól kolorystycznych reprezentuje barwy naturalnych obiektów, takie jak błękit nieba, odcienie skóry, czy zieleń liści. Próbki odbijają światło w sposób, w jaki robią to naturalne obiekty. Każde pole jest indywidualnie barwione dla osiągnięcia czystych, gładkich i nasyconych kolorów bez przebarwień i domieszek innych odcieni.

 

Wzorzec pomoże Ci szybko zastosować całościowe korekty bazując na precyzyjnie opisanym odnośniku. Jeśli sesja jest obszerna, a wszystkie zdjęcia wymagają jednakowej korekty kolorystycznej zdarza się, że wprowadzenie korekty tylko w kilku kluczowych zdjęciach, może zmienić kolory, których nie wymagają zmian.  Zdjęcie karty w tych samych warunkach oświetleniowych co cała sesja stanowi doskonały punkt odniesienia. Classic pozwala zaobserwować, jak jedna korekta kolorystyczna wpłynie na pozostałe barwy obrazu. Dzięki możliwości zastosowania korekt tylko dla jednego zdjęcia lub całej grupy obrazów z łatwością osiągniesz spójność kolorystyczną całej sesji.

 

OBSŁUGA PRZEZ OPROGRAMOWANIE INNYCH FIRM

 

 •          Blackmagic DaVinci Resolve dla gradacji kolorystycznej podczas postprodukcji wideo
 •          Hasselblad Phocus dla tworzenia profili ICC aparatów cyfrowych

 

 

OPROGRAMOWANIE DO KALIBRACJI APARATU

 

Tworzenie indywidualnych profili DNG dla aparatów cyfrowych dzięki 24-polowemu, najbardziej rozpoznawalnemu w branży wzorcowi.

 

Dzięki dołączonemu oprogramowaniu ColorChecker Passport Photo oraz wtyczce Lightroom®, możesz w łatwy sposób tworzyć niestandardowe profile DNG dedykowane aplikacjom Adobe® Lightroom®, Photoshop®, Photoshop®Elements, Camera Raw (ACR) oraz Adobe®Bridge.

Ta nowa, zaawansowana technologia tworzenia profili DNG zapewnia doskonałe wyniki nawet przy małych polach referencyjnych oraz przy najbardziej nietypowych źródłach sztucznego światła. Dodatkowo, oprogramowanie z funkcją auto-detekcji wykryje wzorzec automatycznie. Bez względu na to, czy fotografujesz jednym aparatem, czy kilkoma w łatwy sposób osiągniesz poprawne kolory i utrzymasz nad nimi pełną kontrolę.

 

 

 •          Kalibracja aparatu dla fotografujących w formacie RAW daje znacznie więcej możliwości przy wprowadzaniu korekt kolorystycznych obrazów
 •          Właściwe kolory to podstawa do dalszego, twórczego działania
 •          Minimalizacja różnic kolorystycznych pomiędzy aparatami i obiektywami
 •          Dopasowanie do różnych źródeł światła
 •          Zachowanie balansu kolorystycznego w różnych scenach i ujęciach

 

Potężną funkcją oprogramowania jest możliwość tworzenia profil uśrednionych, dual-illuminant. Profil tego typu uwzględnia dwa różne źródła światła do utworzenia jednego wspólnego profilu, który zastosować można w bardzo różnych warunkach oświetleniowych. Profil Dual-Illuminant można stworzyć na podstawie dwóch z dwudziestu jeden obsługiwanych źródeł światła, co umożliwia stworzenie profilu dla prawie każdej sesji. Profile Dual-illuminant pozwalają na swobodę poruszania się pomiędzy skrajnie różnymi środowiskami bez konieczności przełączania profili.

 

OCHRONNE ETUI W KIESZONKOWYM FORMACIE

 

ColorChecker Passport Photo to najwygodniejszy i najporęczniejszy wzorzec kolorystyczny. Pamiętaj, aby zawsze mieć go przy sobie!Kieszonkowy format ColorChecker Passport gwarantuje niespotykaną dotąd wygodę użytkowania. Wykonana z wytrzymałego materiału obudowa, zabezpiecza trzy wzorce kolorystyczne ColorChecker przed uszkodzeniami i przedłuża ich trwałość.

 

Etui ColorChecker Passport Photo można ustawić w wielu pozycjach, dzięki czemu dopasujesz go do każdej sceny. Bez względu na to, czy chcesz zrobić zdjęcie wzorcowi balansu bieli, wzorcowi klasycznemu, kreatywnemu lub obu równocześnie, dzięki funkcjonalności ColorChecker Passport Photo nie będzie to problem.

 

Oprogramowanie DNG ProfileManager – zawiera listę wszystkich zainstalowanych profili DNG, włączająć niedrukowalne dane obrazu takie, jak nazwa pliku, model aparatu, źródło światła i data. Oprogramowanie wyświetla listę profili ze względu na model aparatu lub według nagłówka. Zapewnia możliwość zmiany nazwy profili (zarówno nazw wewnętrznych jak i zewnętrznych). Użytkownicy mogą łatwo włączyć / wyłączyć profile, aby zapobiec ich zbyt dużej ilości w Lightroom i Adobe Camera Raw (ACR). Oprogramowanie umożliwia szybkie wyszukiwanie i eksport profili DNG w celu tworzenia kopii zapasowych lub dalszej ich dystrybucji. (Do pobrania bezpłatnie w dziale pomocy.)

 

Regulamin Oferty Specjalnej X-Rite / Affinity 

Promocja obowiązuje wszystkich klientów, którzy zakupili kwalifikowane produkty: ColorMunki Display, ColorChecker Passport Photo lub ColorMunki Photographer Kit oznaczone naklejką promocyjną.

Podczas rejestracji produktu wymaganej do otrzymania licencji Affinity Photo, należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką oraz załączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu z widoczną datą wystawienia dokumentu lub zdjęcie e-maila potwierdzającego zakup. Spełnienie powyższych warunków pozwoli naszym pracownikom oddzielić poprawnie złożone wnioski, od wniosków wypełnionych niepoprawnie, które będą odrzucane.

Licencję Affinity Photo należy zamówić najpóźniej 45 dni od daty zakupu kwalifikowanego produktu na stronie –  www.affinity.store/redeem

Po pomyślnym złożeniu wniosku, zostanie wysłany e-mail potwierdzający, wskazujący kolejne kroki umożliwiające aktywację subskrypcji. Podczas składania wniosków oraz zakupu, prosimy o podawanie tego samego adresu e-mail, usprawni to proces nadania kodu i śledzenia płatności.

Zapewnienie bezpieczeństwa unikalnemu, pobranemu kodowi należy do obowiązku kupującego. X-Rite Photo Europe może wysłać tylko jeden kod, do jednego kwalifikowanego produktu. Jeśli podczas rejestracji okaże się, że kod został wcześniej aktywowany, X-Rite Photo Europe będzie badał sprawę.

X-Rite Photo Europe wyda klientowi końcowemu kod dla licencji Affinity Photo do wykorzystania na systemach operacyjnych mac OS lub Windows. Kod zostanie wydany za pośrednictwem strony internetowej Affinity, zgodnie z Regulaminem Affinity.

Oferta nie może być łączona z innymi ofertami X-Rite Photo Europe, o ile nie zaznaczono inaczej.

Podając swoje dane osobowe wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od X-Rite Photo Europe, zawierających oferty specjalne oraz informacje, które mogą Cię w naszym mniemaniu zainteresować. Każdy ma możliwość rezygnacji z subskrypcji e-mali.

Promocja obowiązuje jedynie na terenie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki.

Kod promocyjny nie może być przekazywany innej osobie, ani wymieniony na gotówkę lub rabat.

Wniosek o kod musi zostać złożony przez klienta końcowego. Partnerzy handlowi nie mogą wnioskować o kod w imieniu klienta. Zgodnie z warunkami Regulaminu, klient może pobrać lub wykupić licencję, po zakupie kwalifikowanego produktu X-Rite. Zazwyczaj proces nadawania kodu nie trwa dłużej niż 2 dni, proszę jednak wziąć pod uwagę w niektórych przypadkach możliwość przedłużenia się procedury do 7 dni.

Kod nie może zostać przyznany klientowi, który:

nie zakupił kwalifikowanego produktu X-Rite w okresie trwania promocji; oraz/lub

nie wypełnił poprawnie wniosku; oraz/lub

nie dostarczył dowodu zakupu (skan/zdjęcie paragonu/faktury lub e-mail potwierdzający zakup); oraz/lub

nie spełnił któregokolwiek z punktów Regulaminu

wykupił kod promocyjny wcześniej

X-Rite Photo Europe zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji niekompletnego, zmienionego lub nieczytelnego wniosku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zaginione licencje lub korespondencję, która nie dotarła do naszego autoryzowanego zespołu.

X-Rite Photo Europe nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, awarie sprzętu, oprogramowania, serwera, strony internetowej lub inne szkody uniemożliwiające lub utrudniające uczestnictwo w promocji. Dowód nadania nie jest jednoznaczny z dowodem dostawy.

X-Rite Photo Europe zastrzega sobie prawo do kontroli wszystkich wniosków, w celu potwierdzenia zgodności z Regulaminem promocji oraz ewentualnego egzekwowania uzupełniających informacji i dokumentów niezbędnych do realizacji wniosku.

Wszystkie związane z promocją dokumenty złożone przez uczestnika promocji stają się własnością X-Rite Photo Europe i nie zostaną zwrócone. Składanie fałszywych, nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd dokumentów może skutkować dyskwalifikacją uczestnika z aktualnej i przyszłych promocji X-Rite Photo Europe oraz może wiązać się z konsekwencjami prawnymi.

Decyzje X-Rite Photo Europe podejmowane w sprawie wszelkich aspektów promocji są ostateczne i wiążące.

X-Rite Photo Europe zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania warunków promocji bez podania przyczyny, jeżeli wymagają tego okoliczność.

Wszyscy, którzy prześlą niekompletny wniosek zostaną poinformowani o tym mailowo oraz otrzymają możliwość dosłania/uzupełnienia wymaganych informacji w ciągu 7 dni. Jeśli uczestnik nie spełni warunków Regulaminu we wskazanym terminie, wniosek zostanie odrzucony.

Adres do korespondencji – X-Rite Photo Europe, 164 Clapgate Lane, Birmingham B32 3DE, UK. Adres służy do przesyłania wniosków oraz korespondencji związanej z promocją.


Organizatorem promocji jest X-Rite Photo Europe. XX-Rite Photo Europe jest nazwą handlową firmy Typemaker Limited.

Dyrektorzy: Geoffrey Clements i Simon Prais

Firma zarejestrowana w Anglii pod numerem: 2850281

Spectrum Point, 164 Clapgate Lane, Birmingham, B32 3DE

http://pl.xritephoto.eu/Affinity-Terms

X-RITE