X-Rite ColorChecker Passport Video wzornik wideo

X-Rite ColorChecker Passport Video wzornik wideo

699,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Uzyskaj kreatywny wygląd szybciej! Osiągnięcie właściwego balansu kolorów i ekspozycji dla wideo może być trudnym zadaniem. Ograniczniki F nie zawsze pasują. Zmieniają się warunki oświetlenia. Wiele aparatów i obiektywów ma inny wygląd, nawet jeśli są tej samej marki i modelu. Wszystko to składa się na wyzwania związane z jakością i zwiększone obciążenie pracą w postprodukcji dla kolorysty lub redaktora.

ColorChecker Passport Video jest specjalnie zaprojektowany do pracy z produkcją wideo. Ten niezbędny kolorowy cel 4 w 1 pozwoli ci lepiej dopasować aparat do aparatu, uzyskać doskonałą ekspozycję oraz łatwo fotografować i edytować w mieszanym oświetleniu.

Wygodny kieszonkowy cel ColorChecker Video paszportowy sprawia, że ​​przepływ pracy jest szybszy, bardziej spójny i zrównoważony. Pozwala wszystkim członkom zespołu - od producenta, operatora, edytora po kolorysty - pracować z jednolitymi informacjami kolorystycznymi. Oszczędza czas od produkcji wstępnej do produkcji i pomaga szybciej uzyskać kreatywny wygląd.

Wideo paszportowe ColorChecker obejmuje cztery cele:

 • Chipy kolorów wideo: Obejmuje 6 chromatycznych układów kolorów dostosowanych do produkcji wideo, 6 układów odcieni skóry, 6 układów balansu szarości oraz 6 układów świateł rozjaśniających i cieniujących (w tym czarny o wysokim połysku), aby osiągnąć idealny balans kolorów.
 • Skala odcieni szarości: 3 kroki obejmują białe podświetlenie, 40 odcieni szarości w półtonach IRE i nasycone, czarne łaty o wysokim połysku, aby uzyskać idealną ekspozycję.
 • Cel balansu bieli: Utwórz niestandardowy balans bieli w aparacie, aby uzyskać spójny punkt neutralny, eliminując potrzebę późniejszego korygowania kolorów każdej klatki.
 • Cel fokusowy: Wykres ułatwiający skupienie na środku i krawędzi.

Korzyści:

 • Idealny dla filmowców, którzy chcą zaoszczędzić czas w fazie przedprodukcyjnej i postprodukcyjnej. Użyj wideo paszportowego ColorChecker, aby przyspieszyć proces edycji.
 • Uzyskaj neutralny punkt początkowy szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, aby uzyskać idealny balans kolorów i wyeliminować przebarwienia. Uzyskuj jednolity kolor nawet przy zmianie oświetlenia otoczenia, co zapewnia idealną jakość przez cały czas fotografowania.
 • Popraw wyrównanie kolorów, gdy używanych jest wiele kamer, biorąc pod uwagę ich różnice w bezproblemowej produkcji.
 • Zwiększ wydajność swojego edytora i kolorysty. Zminimalizuj czas edycji dzięki szybkiemu chwytaniu na początku i / lub pod koniec sesji, dzięki czemu ColorChecker Passport Video jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić, aby szybciej uzyskać kreatywny wygląd.
 • Skorzystaj z szerokiej gamy plastrów ColorChecker Passport Video od ciemnych do jasnych i różnych odcieni, aby zobaczyć, jak odcienie skóry będą odtwarzane w produkcie końcowym.

Wygodny kieszonkowy cel wideo paszportowy ColorChecker doskonale nadaje się do kontroli przed kamerą zarówno w studio, jak i na miejscu. Dołącz paszport wideo ColorChecker do każdej sesji, aby Twój film był szybszy, bardziej spójny, zrównoważony i powtarzalny. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, unikając kosztownych błędów i frustrujących korekt kolorów po fakcie. A co najlepsze, szybciej osiągniesz swój kreatywny wygląd.

ColorChecker Video Passport jest obsługiwany przez następujące oprogramowanie innych firm w celu poprawy wydajności gradacji kolorów:

 • DaVinci Resolve
 • Kolorowy finał (wtyczka Final Cut Pro)
 • Kreator 3D LUT
X-RITE
042994