Sony HXR-MC2500E kamera wideo AVCHD

karta1.jpg

Sony HXR-MC2500E kamera wideo AVCHD

6 700,00 zł
Brutto
 Czas dostawy do 28 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Szerokokątny obiektyw G Lens

Kamera HXR-MC2500E jest wyposażona w zaawansowany obiektyw G Lens. Wykorzystano w nim unikatowe technologie optyczne Sony, które w połączeniu z rygorystyczną kontrolą jakości zapewniają doskonałą jakość obrazu, godną najlepszych obiektywów w branży. Z myślą o zapewnieniu optymalnej współpracy z obiektywem G Lens w kamerze zastosowano zaawansowany przetwornik i technologię przetwarzania obrazu firmy Sony. Połączenie tych rozwiązań przekłada się na lepszą jakość obrazu, zarówno przy filmowaniu w zbliżeniu, jak i nagrywaniu ujęć szerokokątnych. Minimalna ogniskowa obiektywu wynosi 26,8 mm* i pozwala na uzyskanie jednego z najszerszych w tej klasie kamer kątów widzenia. Dzięki temu nawet w ciasnej przestrzeni można objąć dużą część sceny. *Format małoobrazkowy (35 mm) lub odpowiednik.


Przetwornik CMOS Exmor™ R o wysokiej czułości oraz wbudowane oświetlenie LED

Kamera HXR-MC2500 umożliwia nagrywanie wyraźnych obrazów nawet w warunkach słabego oświetlenia oraz w pomieszczeniach. W przetworniku Exmor™ R CMOS o wysokiej czułości zastosowano technologię tylnego podświetlenia, która pozwala wydajnie wykorzystać padające światło, aby pomóc kamerzyście uzyskać wysoką jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Ponadto kamera HXR-MC2500 została wyposażona w wygodne wbudowane oświetlenie LED, zapewniające w razie potrzeby cenne światło.


Wizjer OLED o wysokim kontraście i szerokim kącie widzenia oraz panoramiczny 3-calowy panel LCD

Kamera HXR-MC2500E została wyposażona w elektroniczny wizjer OLED Tru-Finder™, charakteryzujący się wysoką rozdzielczością (ok. 1,44 miliona punktów) oraz wysokim kontrastem. Opracowane przez firmę Sony technologie wizjerów zapewniają lepsze odwzorowanie kolorów i wyższą szczegółowość obrazu podczas nagrywania. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji wbudowany 3-calowy panoramiczny panel LCD o wysokiej rozdzielczości (ok. 0,92 miliona punktów), zapewniający wyrazisty i jasny obraz.


Funkcja Optical SteadyShot z trybem Active Mode

To rozwiązanie zapewnia płynny ruch podczas rejestrowania obrazu w wymagających warunkach. Ponadto innowacyjna technologia 3-Way Shake-Cancelling uzupełnia je o elektroniczną stabilizację obrazu w przypadku kołysania się urządzenia na boki, zapewniając jeszcze bardziej płynny obraz w nagraniach wideo. Ta najnowsza wersja technologii stabilizacji obrazu pozwala uzyskać obraz, który w przypadku filmowania z wykorzystaniem ujęć szerokokątnych jest 10-krotnie bardziej stabilny niż obraz rejestrowany z użyciem konwencjonalnej funkcji Optical SteadyShot. Gdy użytkownik wykonuje zbliżenie, inteligentny cyfrowy stabilizator obrazu zaczyna współpracować z optycznym stabilizatorem obrazu, aktywnie kompensując wstrząsy oddziałujące na kamerę. Ta technologia kompensuje też wstrząsy boczne, które zwykle występują, gdy użytkownik filmuje, idąc.


Obraz 4K: początek nowej ery w rozrywce

Kamera FDR-AX100E rejestruje obraz 4K (3840 x 2160), którego szczegółowość jest mniej więcej cztery razy większa niż obrazów Full HD. Nagrane filmy zawierają dzięki temu mnóstwo detali i wyglądają wyjątkowo realistycznie.


Funkcje Wi-Fi/NFC zapewniające bezproblemowe połączenie ze smartfonami

Łącze Wi-Fi pozwala łączyć kamerę HXR-MC2500E ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami mobilnymi. Tak podłączone urządzenie może następnie służyć do podglądu rejestrowanego obrazu oraz do zdalnego rozpoczynania/zatrzymywania nagrywania, regulacji zoomu, nastawiania przysłony czy automatycznego nastawiania ostrości na dotknięty fragment obrazu. Zgodność z technologią NFC (Near Field Communications) sprawia natomiast, że nawiązywanie łączności bezprzewodowej z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi wymaga tylko jednego dotknięcia.


Stopka Multi Interface (MI)

Stopka MI umożliwia korzystanie z akcesoriów bezprzewodowych, takich jak odbiornik mikrofonu bezprzewodowego UWP-D11 oraz wejście audio XLR z wykorzystaniem adaptera XLR.


32 GB wewnętrznej pamięci flash i niski pobór mocy z myślą o długotrwałym nagrywaniu

Wbudowana pamięć flash o pojemności 32 GB umożliwia zapis ponad 150 minut materiału filmowego. Pamięć tę można także wykorzystywać równolegle z kartą pamięci w gnieździe MS/SD. Pozwala to na użycie takich funkcji, jak nagrywanie naprzemienne (Relay) bądź równoczesny zapis na dwóch nośnikach (Simultaneous). Kamera może być zasilana z akumulatora Sony InfoLithium L NP-F970 (sprzedawanego oddzielnie); maksymalny czas ciągłego nagrywania wynosi wówczas aż 14 godzin. Tak długi czas ma pierwszorzędne znaczenie podczas ceremonii ślubnych i innych ważnych wydarzeń, gdy nie można sobie pozwolić na zatrzymanie filmowania.


Ręczny pierścień obiektywu umożliwiający wybór parametrów

Za pomocą pierścienia obiektywu można ręcznie ustawiać kluczowe parametry, takie jak: ostrość, balans bieli, ekspozycja, AE Shift (kompensacja ekspozycji), priorytet przysłony czy priorytet czasu otwarcia migawki. Przysłoną obiektywu można sterować w taki sposób, aby uzyskać efekt braku ostrości na pierwszym lub dalszym planie. Można również kontrolować czas otwarcia migawki, tworząc efekty specjalne, takie jak efekt ruchu spadającej wody w wodospadzie czy efekt ruchu skrzydeł ptaka podczas lotu.


Dodatkowe profesjonalne funkcje

Złącze kompozytowe BNC pozwala na użycie przewodów BNC i uzyskanie profesjonalnego, niezawodnego połączenia, które nie grozi przypadkowym odłączeniem się przewodu podczas nagrywania wydarzeń na żywo. Kod czasowy i bity użytkownika: z myślą o dokonywaniu nagrań wieloma kamerami urządzenie umożliwia wykorzystanie kodu czasowego i bitów użytkownika.


Ergonomiczne elementy sterowania i uchwyt

Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt jest wyposażony w wygodny przycisk zapisu i element sterowania zoomem, które są bardzo przydatne podczas filmowania z niskiej pozycji. Z przodu i z tyłu uchwytu znajdują się także zimne stopki, które umożliwiają przymocowanie dwóch różnych typów akcesoriów.


Format AVCHD – idealny do zapisu w pamięci

Efektywny format kompresji danych AVCHD znacznie zmniejsza wykorzystanie pamięci, zapewnia wysoką jakość obrazu przy małych rozmiarach plików i pozwala w pełni wykorzystać zalety, jakie daje system nagrywania oparty na plikach. Efektywność tego formatu to również zasługa wyjątkowo wydajnego kodeka MPEG4 AVC/H.264, który umożliwia rejestrację obrazu 50p/60p przy przepływności 28 Mb/s. Nagrania AVCHD odtwarza także wiele urządzeń elektronicznych powszechnego użytku; liczba takich urządzeń stale rośnie. Do odtwarzania i montowania materiału w formacie AVCHD można również używać wielu popularnych programów do montażu nieliniowego. Oprócz tego kamera HXR-MC2500 umożliwia zapis obrazu o standardowej rozdzielczości (SD) w formacie DV.

Sony
035244