Panasonic AG-UX180 4K profesjonalna kamera wideo

15 900,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Zamień swoje produkcje wideo w profesjonalne nagrania 4K.

Kamera AG-UX180 to „model klasy premium z serii UX” z profesjonalnymi funkcjami i specyfikacją, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników. Została ona wyposażona w nowo opracowany kompaktowy obiektyw z szerokim kątem widzenia 24 mm oraz 20-krotnym zoomem optycznym oraz niezwykle czułą matrycę MOS typu 1,0 (efektywny rozmiar). Jej udoskonalona optyczna stabilizacja obrazu (ang. Optical Image Stabilizer, O.I.S.) i funkcja inteligentnego mechanizmu automatycznej ostrości sprawdzą się w profesjonalnych zastosowaniach. Model AG-UX180 obsługuje nagrywanie wieloformatowe 4K 24p, UHD 60p/50p i FHD 60p/50p oraz nagrania HD w bardzo zwolnionym tempie. Dwa gniazda na karty SD*1umożliwiają nagrywanie jednoczesne, z automatyczną zmianą karty lub zapasowe, które zwiększa niezawodność kamery. Obsługują one również nagrywanie z dwoma kodekami w jakości UHD/FHD zapewniające bardziej efektywny przepływ pracy. Elementy sterujące kamery AG-UX180, takie jak trzy pierścienie regulacji ręcznej i przycisk użytkownika, a także interfejsy, na przykład wyjścia 3G-SDI/HDMI i wejście XLR, zaprojektowano tak, aby spełniały oczekiwania związane z profesjonalnym nagrywaniem wideo. Model AG-UX180 oferuje tę samą sprawność obsługi i mobilność, co tradycyjne kamery ręczne HD, a dodatkowo zapewnia zaawansowane wsparcie produkcji wideo w jakości obrazu 4K.


Wysokiej jakości obiektyw 4K LEICA Dicomar

AG-UX180 to jedna z pierwszych na świecie 1-calowych kamer sensorowych (ze zintegrowanym obiektywem), które mają 20-krotny zoom optyczny. W połączeniu z najszerszym obiektywem przemysłowym (24 mm), zapewnia uzyskanie potrzebnego ujęcia, w pobliżu lub daleko, z możliwością przeniesienia ramki od 24 mm (szerokość) do 480 mm (teleskopowa) w czasie nie dłuższym niż 2 sekundy. Funkcja i.Zoom (tylko w trybie HD) zwiększa możliwości zoomu do maksymalnie około 30-krotnego zoomu, zachowując przy tym wysoką rozdzielczość. W razie potrzeby, Zoom cyfrowy (2x, 5x lub 10x) zapewnia super-teleobiektyw o powiększeniu odpowiadającym 300-krotnemu zoomowi bez znacznego spadku intensywności światła.


Optyczna stabilizacja obrazu 4K

Korzystanie z kamery ręcznej może doprowadzić do sytuacji, w której warunki fotografowania, takie jak fotografowanie ujęć pod niskim kątem, ujęć o dużym lub zbliżonym rozmiarze, powodują widoczne uścisk dłoni. UX180 jest wyposażony w zaawansowany O.I.S. system, który wykorzystuje miarę małych kulek wewnątrz aparatu, aby poprawić stabilność obrazu. To, w połączeniu z 5-osiowym (Roll / Pitch / Yaw / X / Y) hybrydowym stabilizatorem obrazu, pomaga wykrywać i korygować niechciane uściski dłoni.


Łatwiejsze ustawianie ostrości w trybie 4K

Korzystanie z kamery ręcznej może doprowadzić do sytuacji, w której warunki fotografowania, takie jak fotografowanie ujęć pod niskim kątem, ujęć o dużym lub zbliżonym rozmiarze, powodują widoczne uścisk dłoni. UX180 jest wyposażony w zaawansowany O.I.S. system, który wykorzystuje miarę małych kulek wewnątrz aparatu, aby poprawić stabilność obrazu. To, w połączeniu z 5-osiowym (Roll / Pitch / Yaw / X / Y) hybrydowym stabilizatorem obrazu, pomaga wykrywać i korygować niechciane uściski dłoni.


Gniazda kart pamięci SD

Urządzenie AG-UX180 jest wyposażone w dwa gniazda kart SD, umożliwiające takie opcje, jak nieograniczone nagrywanie z przekaźnikiem, jednoczesne nagrywanie, nagrywanie w tle i nagrywanie w systemie UHD / FHD Dual Codec. Podwójne nagrywanie kodeków pozwala na jednoczesne przechwytywanie UHD 30p i FHD lub FHD i FHD przy niskich bitach, co zasadniczo generuje nagrania master i offline / proxy. Wydajny przepływ pracy można uzyskać, używając pliku Sub Rec do zadań takich jak podgląd, edycja offline i transfer danych przez Internet.


Wszechstronne profesjonalne interfejsy

Wyposażony w funkcje, których można oczekiwać od aparatu znacznie droższego niż ten, UX180 jest wyposażony w wyjście 3G-SDI do podłączenia do zewnętrznego nagrywarki 1080 / 60p, terminal presetów TC do włączania / wyłączania synchronizacji czasu / synchronizacji nagrywanie kamer, dwa kanały wejścia audio XLR do profesjonalnego nagrywania dźwięku wysokiej jakości i wyjście HDMI do monitorowania 4K wideo na żądanie.


Aplikacja na iPad ROP: praca z kamerą bezprzewodową

Aplikacja AG ROP na iPada jest dostępna bezpłatnie w App Store. Umożliwia bezprzewodowe zdalne sterowanie AG-UX180, z instalacją modułu bezprzewodowego (opcjonalnie AJ-WM50 / AJ-WM30). Oprócz mnóstwa funkcji sterujących, takich jak ustawienia aparatu, regulacja jakości obrazu, uruchamianie / zatrzymywanie REC i ustawienie menu, aplikacja AG ROP umożliwia sterowanie wewnętrznym obiektywem UX180 w celu zdalnego sterowania i.Zoom, zoomem i ostrością. Wyświetla także widok miniatur i widok podglądu, aby klipy sub-nagrania mogły być wyświetlane jako miniatury i przeglądane na iPadzie.


Niezwykle czuła matryca 4K typu 1.0*4 gwarantująca wysoką jakość obrazów

Matryca MOS typu 1.0 (efektywny rozmiar) (ok. 9 460 000 pikseli w formacie 4K 24p*8 i ok. 8 790 000 w formacie UHD/FHD) zapewnia odpowiednią głębię ostrości oraz doskonałą równowagę pomiędzy jakością obrazu a czułością. Obrazy można nagrywać w rozdzielczości 4K (4096 × 2160)/24p, UHD (3840 × 2160)/60p/50p lub FHD (1920 × 1080)/60p/50p.


Nagrywanie w podczerwieni w ciemnych miejscach

Filtr odcinający podczerwień można włączyć lub wyłączyć (funkcja jest przypisana do przycisku użytkownika). Po wyłączeniu filtra do filmowania w ciemnych miejscach można używać komercyjnie dostępnych świateł podczerwonych.


Nagrywanie wieloformatowe 4K/UHD/FHD/SD

Obsługiwane są uniwersalne oraz łatwe w użyciu formaty plików MOV (QuickTime), MP4 i AVCHD. Różnorodność trybów nagrywania z możliwą do wyboru jakością obrazu, liczbą klatek na sekundę i szybkością bitową odpowiada szerokiej gamie zastosowań — od produkcji kinowych po dystrybucję sieciową.


Panasonic
037651
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
1"
Nośnik Danych
karta SD (UHS-I)
Intrfejs
3G-SDI
HDMI

Zobacz także