Panasonic AG-UX90 profesjonalna kamera 4K HD

karta1.jpg

Panasonic AG-UX90 profesjonalna kamera 4K HD

10 400,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Profesjonalna kamera 4K UX

AG-UX90 to model wartościowy z serii profesjonalnych kamer 4K UX, wyposażony w wysokiej czułości 1 ”(efektywny rozmiar) czujnik MOS z 15-krotnym zoomem optycznym i szerokokątnym obiektywem 24,5 mm. Dzięki rozbudowanym funkcjom wspomagania ustawiania ostrości, wielu formatom nagrywania w rozdzielczości 4K i HD, a także precyzyjnym funkcjom regulacji obrazu, ekonomiczny UX90 jest profesjonalną kamerą, którą można zaktualizować do podstawowego poziomu akwizycji 4K.

Optyczna stabilizacja obrazu 4K

15-krotny zoom optyczny i obiektyw szerokokątny AG-UX90 z obiektywem szerokokątnym (24,5 mm) zapewnia ujęcie, którego potrzebujesz, z bliska lub z daleka. Funkcja i.Zoom (tylko tryb HD) zwiększa możliwości powiększania do maksymalnie około 25-krotnego zbliżenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej rozdzielczości. W razie potrzeby zoom cyfrowy (2x, 5x lub 10x) zapewnia super-tele powiększenie bez znacznego spadku intensywności światła.
Łatwiejsze ustawianie ostrości w 4K

AG-UX90 jest wyposażony w inteligentną technologię automatycznego ustawiania ostrości, oferując wiodącą w branży szybkość ustawiania ostrości, wydajność śledzenia i stabilność obrazu. Najwyższą wydajność osiąga się dzięki algorytmowi pierwotnego ogniskowania, który zapewnia dokładną i szybką regulację ostrości. Precyzyjna, szybka jednostka ostrości Micro Drive dokładnie śledzi obiekty, nawet w przypadku gwałtownych zmian odległości ogniskowej. UX90 oferuje wiele opcji optymalizacji ustawień, w tym dostosowanie prędkości i czułości AF, a także szerokości efektywnego obszaru AF. Inne przydatne funkcje obejmują autofokus za jednym naciśnięciem i asystent ustawiania ostrości na ekranie z kolorowymi obszarami ustawiania ostrości. UX90 można również ustawić w trybie ręcznej regulacji ostrości w celu ręcznej regulacji za pomocą pierścienia ostrości.
Różnorodne formaty nagrywania

Różne tryby nagrywania w kamerze z ustawianą jakością obrazu, liczbą klatek na sekundę i ustawieniami szybkości transmisji bitów są idealne do szerokiego zakresu zastosowań, od produkcji kinowej po dystrybucję online. Obrazy można nagrywać w rozdzielczości UHD (3840 x 2160) / 30p lub FHD (1920 x 1080) / 60p. Obsługiwane są wszechstronne i łatwe w obsłudze formaty plików MOV (QuickTime), MP4 i AVCHD.


Podwójne gniazda kart pamięci SD

UX90 jest wyposażony w dwa gniazda kart SD, umożliwiające takie opcje, jak nieograniczone nagrywanie z przekaźnikiem i jednoczesne nagrywanie.Aplikacja ROP na iPada: obsługa kamery bezprzewodowej

Aplikacja AG ROP na iPada jest dostępna bezpłatnie w Apple App Store. Umożliwia bezprzewodowe zdalne sterowanie AG-UX90, z instalacją modułu bezprzewodowego (opcjonalnie AJ-WM50 / AJ-WM30). Oprócz wielu funkcji sterowania, takich jak ustawienia aparatu, regulacja jakości obrazu, uruchamianie / zatrzymywanie nagrywania i ustawienia menu, aplikacja AG ROP umożliwia sterowanie wewnętrznym obiektywem UX90 w celu zdalnej obsługi i.Zoom, zoomu i ostrości. Wyświetla także widok miniatur i widok podglądu, dzięki czemu klipy z nagrania podrzędnego można wyświetlać jako miniatury i wyświetlać podgląd na iPadzie.


Funkcje regulacji obrazów, dodawanie szczegółów oraz tryby gamma

Szczegóły skóry: Ta funkcja powoduje, że kolory skóry stają się miękkie i wyglądają pięknie. Jest ona szczególnie przydatna podczas nagrywania zbliżeń na twarze. Osiem trybów gamma: Kamera AG-UX90 jest wyposażona w osiem trybów gamma, w tym dwa ustawienia filmowe CINE-LIKE wykorzystujące technologie opracowane pod kątem kamer VariCam. Pliki scen: Dostępnych jest sześć plików ze wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami jakości obrazu: standardowy, rejestrowanie przy oświetleniu fluorescencyjnym, błysk, zdjęcie, kontrast CINE-LIKE oraz zakres dynamiczny CINE-LIKE. Te ustawienia można zmienić wedle uznania oraz przechowywać w jednym zestawie jako plik niestandardowy w pamięci kamery AG-UX90 lub w maksymalnie ośmiu zestawach na karcie SD.Funkcje i rozwiązania wspierające profesjonalną obsługę kamery

Dotykowy panel LCD i wizjer elektroniczny. HDMI: Cyfrowe sygnały wyjściowe w formacie UHD 25p i FHD 50p. WYJŚCIE WIDEO/AUDIO: Przesyłanie analogowych sygnałów wyjściowych z obrazem i dźwiękiem. WEJŚCIE AUDIO XLR: Dwukanałowe wejścia audio XLR (zasilanie fantomowe 48 V z możliwością przełączenia oraz wejście liniowe i na mikrofon), ręczny poziom głośności oraz miernik poziomu w menu ekranowym.


Panasonic
037575
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
1"
Nośnik Danych
karta SD (UHS-I)
Intrfejs
HDMI

Zobacz także