Canon XA11 kompaktowa kamera Full HD

karta1.jpg

Canon XA11 kompaktowa kamera Full HD

5 400,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Profesjonalna kamera wideo Full HD

Ta kompaktowa i lekka kamera jest wystarczająco mała, aby można ją było bez problemu schować, a jednocześnie wystarczająco wszechstronna i wydajna do nagrywania relacji z wydarzeń. Wszechstronność zapewniają: wysokiej jakości matryca HD CMOS Pro, doskonały 20-krotny zoom optyczny i profesjonalne interfejsy umożliwiające włączanie do istniejących systemów pracy.
Wysokie parametry optyczne

Obiektyw firmy Canon z 20-krotnym zoomem optycznym zapewnia bardzo duży zakres powiększenia (26,8–576 mm w przeliczeniu na format 35 mm). Dzięki udoskonalonej okrągłej przesłonie kamera XA15/XA11 może nagrywać bardziej naturalny, atrakcyjny obraz.


Zadziwiająca jakość obrazu Full HD

Dzięki matrycy HD CMOS Pro firmy Canon i zaawansowanemu procesorowi obrazu DIGIC DV4 z usprawnionym działaniem przy słabym oświetleniu kamera XA15/XA11 rejestruje doskonałe filmy Full HD w trybie 50P z przepływnością 35 Mb/s i szerokim zakresem dynamicznym (na poziomie 600%).


Profesjonalne opcje nagrywania

Kamera XA15/XA11 umożliwia nagrywanie (także jednoczesne) w formatach AVCHD i MP4 z różną szybkością transmisji bitów.


Profesjonalne złącza

Kamerę XA15 wyposażono w różne złącza, w tym dwa wejścia XLR gwarantujące wysoką jakość dźwięku, gniazdo słuchawek, gniazdo HDMI i interfejs HD-SDI*. Jest też dostępna opcja obsługi GPS. * Tylko model XA15


Łatwa obsługa i kompaktowa konstrukcja

Dzięki kompaktowemu i dyskretnemu korpusowi model XA15/XA11 jest idealny do rejestrowania dynamicznych ujęć, w przypadku których szybkość i mobilność mają zasadnicze znaczenie. Urządzenie jest wyposażone w 3-calowy ekran dotykowy, odchylany wizjer elektroniczny o rozdzielczości 1,56 mln punktów i przełączany pierścień regulacji zoomu/ostrości.


Canon
038442
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
1/2.8''
Nośnik Danych
karta SD (UHS-I)
Intrfejs
HDMI

Zobacz także