Panasonic HC-VXF1 kamera wideo 4K

karta1.jpg

Panasonic HC-VXF1 kamera wideo 4K

3 999,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Doskonała jakość obrazu

Kamera posiada nową, dużą matrycę o rozdzielczości 4K wykonaną w technologii BSI MOS, współpracującą z jasnym obiektywem o maksymalnej wartości otworu względnego F 1.8. Takie połączenie oferuje około 70% lepszą jakość obrazu w stosunku do poprzednich modeli 4K, pozwalając na filmowanie nocą oraz w pomieszczeniach.
Uchwyć chwile

Wspaniałe nagrania dzięki niesamowitemu szerokiemu kątowi rejestracji 25mm, powiększeniu optycznemu 24x oraz nowoczesnemu AF o wysokiej precyzji. Profesjonalne funkcje obejmują wizjer EVF i pierścień ręcznej regulacji. Nowa, duża matryca MOS i jasny obiektyw F 1,8 zapewniają doskonałość jakość obrazu rejestrowanego przy słabym oświetleniu.
Szeroki kąt 25mm i powiększenie optyczne 24x

Nowy obiektyw 4K pracuje w zakresie od 25mm przy szerokim kącie rejestracji po 600mm tele z powiększeniem optycznym 24x możliwym dzięki 4 grupom soczewek. Niesamowite ustawienie szerokątne nie tylko umozliwia fotografowanie dużych grup osób i tła w wąskich miejscach, ale również pozwala robić selfie dzięki obracanemu ekranowi LCD.
Dla entuzjastów i profesjonalistów

Odchylony wizjer EVF pozwala łatwo nagrywać w jasnym świetle dziennym, jednocześnie umożliwiając właściwe oglądanie. Pierścień regulacji ręcznej o intuicyjnej obsłudze pozwala na szybką, profesjonalną i dokładną regulacje ostrości, powiększenie i przysłony.
Kadrowanie 4K

Podczas nagrywania w rozdzielczości 4K elementy pozostają w kadrze i są pozbawione rozmycia dzięki możliwości edycji obrazu na urządzeniu i zapisu w jakości Full - HD.AF o wysokiej precyzji w rozdzielczości 4K

Szybkość, skuteczne śledzenie i stabilność. W trybie niestandarowego AF możesz też wybrać jeden z trzech trybów ostrości.


Panasonic
038851
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
1/2.5''
Nośnik Danych
karta SD (UHS-I)
Intrfejs
HDMI

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: