Panasonic HC-MDH3 HD kamera wideo z ekranem dotykowym i oświetleniem LED

5 299,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

HC-MDH3

Wygodna kamera naramienna dla profesjonalistów, która doskonale sprawdzi się podczas długich nagrań typu reportaż. Sprzęt został wyposażony w dużą 1/3,1-calową matrycę MOS (typu 1/3,1), uniwersalny obiektyw o zakresie ogniskowej 29,5–612mm (odpowiednik w kamerze filmowej 35 mm). System HYBRID O.I.S.+ wykorzystuje 5-osiową korekcję, aby dokładnie niwelować rozmycia spowodowane przez niepożądane drgania. Dodatkowo wbudowana Lampa LED ułatwia filmowanie w skrajnie trudnych warunkach, odpowiednio oświetlając rejestrowane obiekty.


Naramienna konstrukcja

Wyważona konstrukcja umożliwiająca stabilne noszenie na ramieniu została połączona z dużym uchwytem i dźwignią zoomu, podczas gdy pierścień ręcznej regulacji o dużej średnicy umożliwia płynną i wygodną obsługę. Przyciski i przełączniki do obsługi zostały odpowiednio rozmieszczone, aby umożliwić proste i bezpośrednie sterowanie.


Stworzona do profesjonalnego nagrywania

Rejestruj doskonałe ujęcia przy słabym oświetleniu dzięki dużej matrycy MOS i wbudowanemu oświetleniu LED, zachowując jednocześnie stabilność dzięki konstrukcji naramiennej. Twój potencjał artystyczny podnoszą także profesjonalne funkcje, takie jak podwójne gniazda na karty SD


Odcień obrazu

Dwa ustawienia jakości można określić z łatwością zgodnie ze swoimi preferencjami. Wybranie ustawienia Ostre zamiast Standardowe sprawia, że gamma jest kompensowana z wysokim kontrastem, macierz kolorów staje się żywsza oraz stosowana jest ostrość w celu zwiększenia klarowności żywych obrazów.


Podwójne gniazdo na karty SD

Funkcja nagrywania jednoczesnego zapisuje ten sam materiał na obie karty. Gdy na pierwszej karcie zabraknie miejsca na dalsze nagrywanie, funkcja ciągłego nagrywania samoczynnie rozpocznie rejestrację na drugiej. Z kolei funkcja wymiany podczas pracy umożliwia wymianę karty na pustą w trakcie nagrywania, zapewniając możliwość nagrywania bez końca.


Wbudowane oświetlenie LED

Oświetlenie LED jest wyjątkowo jasne (300 luksów w odległości 1 metra), aby umożliwić nagrywanie w słabo oświetlonych miejscach. Dołączony jest również filtr dyfuzyjny, który rozprasza i zmiękcza światło.


Zoom optyczny 20x

Obiektyw z zoomem optycznym 20x obejmuje zakres od szerokiego kąta 29,5 mm* po tryb tele 612 mm dzięki użyciu poczwórnego mechanizmu napędowego. Dzięki napędzaniu każdej z czterech grup soczewek oddzielnie zakresy napędu zostają ograniczone, co pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu, dużą moc powiększania oraz kompaktowy i szybki mechanizm obiektywu.


5-osiowy system HYBRID O.I.S.+

System HYBRID O.I.S.+ wykorzystuje 5-osiową korekcję, aby dokładnie niwelować rozmycia spowodowane przez niepożądane drgania, bez względu na to, czy filmowanie jest realizowane przy szerokim kącie widzenia czy przy dużym zakresie zoomu. Umożliwia to rejestrację ostrego, wyraźnego obrazu w niemal każdej sytuacji.


Panasonic
039033
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
1/3''
Nośnik Danych
karta SD (UHS-I)
Intrfejs
HDMI

Zobacz także