Kamera Sportowa GoPro HERO7 Silver

karta1.jpg

GoPro HERO7 Silver kamera sportowa

999,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Poznaj HERO7 Silver

Doskonała na duże i małe wycieczki. Jest wytrzymała i całkowicie wodoszczelna. Płynne filmy w rozdzielczości 4K i pełne życia zdjęcia zarejestrowane w trybie WDR sprawiają, że każda chwila wygląda wspaniale. GPS pozwala śledzić szybkość, wysokość i odległość. Dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu można łatwo zacząć rejestrować wspaniałe ujęcia. Ponadto zdjęcia i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, aby można je łatwo udostępniać.


Filmy w rozdzielczości 4K

Nagrywaj świetne fi lmy w rozdzielczości 4K, które są równie niesamowite, jak rejestrowane chwile. Możesz także nagrywać fi lmy poklatkowe, aby przekształcać długie wydarzenia w krótkie,łatwe do udostępnienia chwile.


Wytrzymałość

Dziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem. Kamera HERO7 Silver jest wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu sprawdzi się podczas każdej przygody.


Sterowanie głosowe

Kamerą HERO7 Silver można sterować bez użycia rąk za pomocą poleceń głosowych.


Stabilizacja obrazu

Koniec z drganiem obrazu.Kamera HERO7 Silver nagrywa płynne, stabilne filmy, bez względu na to, czy jeździsz na nartach, nurkujesz przy brzegu, czy biegasz.


Programator czasowy

Dzięki programatorowi czasowemu można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfi e lub zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze.


Obsługa funkcji QuikStories

Kamera HERO7 Silver automatycznie wysyła materiały do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w efektowne filmy z muzyką i efektami.


GoPro
Matryca 10 mln. pikseli
Rozdzielczość nagrywanego filmu FullHD 1080 (1920 x 1080) 60 fps, 4K (3840 x 2160) 30 fps, QHD (1440p) 60 fps
Kompresja obrazu H.264, MP4
Dźwięk stereo
Wielkość ekranu LCD 2 cale
Dotykowy ekran LCD tak
Funkcje dodatkowe wbudowany odbiornik GPS, wodoodporna do 10 m, zdjęcia seryjne, Video Tagging, Bluetooth, filmy slow motion, Protune™, QuikCapture, funkcja sterowania głosem, fast charge, WDR
GPS tak
Wi-Fi tak
Rodzaj nośnika karta pamięci microSD, karta pamięci microSDHC, karta pamięci microSDXC
Wymiary 45 x 62 x 28 mm
Waga 94 g