GoPro HERO7 Black Bundle

karta1.jpg

GoPro HERO7 Black Bundle

1 699,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 3 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe






 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

HERO 7 Black

Flagowa kamera GoPro cechuje się nie tylko świetną jakością nagrań 4K UHD w 60FPS, ale także prostą obsługą i fenomenalną stabilizacją Hypersmooth, która skutecznie tłumi drgania i wibracje. Nową funkcją są przyśpieszone, stabilizowane filmy w 4K i FullHD pod nazwą trybu TimeWarp, który całkowicie odmieni przedstawienie upływu czasu, tworząc automatycznie płynny materiał nawet z 30-krotnym przyśpieszeniem. Dla osób działających w sieci GoPro HERO 7 Black przygotowało także funkcję Livestreaming w 720p, dzięki której możesz udostępniać w HD wystabilizowany materiał na Facebooka i YouTube. Dodatkiem jest także możliwość równoległego zapisu transmisji w wybranej rozdzielczości (nawet w 4K) na kartę microSD. Za świetnej jakości zdjęcia o rozdzielczości 12MP odpowiada tryb SuperPhoto analizujący scenerię, a także pełnoprawny tryb HDR zwiększający ilość szczegółów na zdjęciach.

Kamerą GoPro HERO 7 Black możesz sterować zdalnie na trzy sposoby - poprzez darmową aplikację GoPro App na iOS i Androida, 16 komend głosowych oraz poprzez pilot zdalnego sterowania GoPro Smart Remote 2.0 (sprzedawany oddzielnie). Pomimo szeregu funkcji i najwyższych technologii zawartych w tak małej obudowie, HERO 7 Black posiada wbudowaną wodoszczelność do 10 metrów zanurzenia, jest odporna na kurz, pył, błoto, śnieg oraz została dodatkowo wzmocniona pod kątem upadków.




Karta pamięci 32GB

W zestawie znajdziesz także dedykowaną do modelu HERO 7 Black kartę pamięci Sandisk Extreme microSD 32GB UHS-I U3 V30 100/60MB/s.. Prędkości zapisu i odczytu świetnie sprawdzają się podczas nagrywania zarówno w FullHD jak i 4K UHD. Karta pamięci w 1080p pomieści około 2 godziny materiału i godzinę w rozdzielczości 4K, zapewniając sporą ilość miejsca na wspomnienia.

sandisk-extreme-32gb.jpg


Zapasowa bateria

Kolejnym dodatkiem z zestawie z kamerą jest oryginalna zapasowa bateria do GoPro HERO 7 Black o pojemności 1220mAh, zapewniająca nawet dodatkowe 2 godziny pracy kamery. Nowe akumulatory obsługują szybkie ładowanie 1,5A Power Delivery, dzięki czemu przy odpowiedniej ładowarce możesz naładować akumulator w czasie poniżej 1 godziny.

3ac7b93271bfd116ee4b129895d3b7f7.jpg


Wysięgnik ze statywem

Trzecim akcesorium, które znajduje się w zestawie jest poręczny i praktyczny kijek ze statywem GoPro Shorty. Dzięki naprawdę niewielkim gabarytom (11cm po złożeniu, 23 cm) świetnie sprawdza się jako uchwyt na co dzień, uzupełniając swoje możliwości o rozkładany trójnóg. Dzięki takiemu połączeniu możesz użyć kamery GoPro HERO 7 Black zarówno statycznie jak i dynamicznie.

gopro-shorty-gohero-blog.jpg


W zestawie:

  • kamera GoPro HERO 7 Black
  • ramka montażowa
  • śruba montażowa
  • klips
  • element samoprzylepny zakrzywiony
  • kabel USB-C (0,45m)
  • 2 szt. oryginalnej baterii GoPro
  • karta pamięci SanDisk Extreme 32GB V30 U3 A1
  • wysięgnik GoPro Shorty
GoPro