Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Canon EOS C100 Mark II
   Canon EOS C100 Mark II
   Canon EOS C100 Mark II

   Canon EOS C100 Mark II

   14 190,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   035678 | EAN: 4549292027846

   ILOŚĆ

   Kalkulator Grenke

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Ciesz się jakością, która umożliwi zrealizowanie wizji

    Matryca CMOS Super 35 mm o rozdzielczości 8,3 MP została zaprojektowana i wyprodukowana przez firmę Canon specjalnie z myślą o rejestracji obrazu wideo i pozwala na zapisywanie obrazu w jakości Full HD. W połączeniu z nowym systemem przetwarzania obrazu - z wykorzystaniem technologii stworzonej dla sztandarowej kamery serii, EOS C500 Digital Cinema - urządzenie rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości i o zwiększonej czułości (do ISO 102400), niskim poziomie szumów, zmniejszonej ilości artefaktów związanych z migawką i pięknym efekcie małej głębi ostrości. Funkcja Canon Log Gamma wprowadza 12-stopniową rozpiętość (800% zakresu dynamicznego), która zwiększa zakres możliwości na etapie postprodukcji, a opcja szerokiego zakresu dynamicznego przyspiesza pracę poprzez rejestrację obrazu w szerokim zakresie dynamicznym bez potrzeby późniejszej gradacji koloru.


    Zaawansowany autofokus - lepsza kontrola nad obrazem

    EOS C100 Mark II wykorzystuje technologię Dual Pixel CMOS AF firmy Canon, umożliwiając niebywałą kontrolę przy minimalnym wysiłku. Ciągły autofokus automatycznie śledzi i poprawia ostrość obiektów w centrum ekranu, dzięki czemu kręcenie dynamicznych scen jest jeszcze łatwiejsze. Tryb One-Shot AF z polepszoną dokładnością sprawia, że regulacja ostrości nie wymaga wysiłku.

    Jest też dostępna opcja AF z funkcją wykrywania twarzy - reagująca na twarze filmowanych osób - która upraszcza operatorom nagrywanie wywiadów lub innych sekwencji.


    Dopasowanie parametrów do określonej produkcji

    Możliwość filmowania bez ograniczeń pozwala osiągnąć wszystkie cele produkcji. Pliki AVCHD lub MP4 można zapisywać na dwóch kartach SD z maks. jakością obrazu 1080/60P. Materiał można nagrywać w trybie przechodzenia z jednej karty na drugą lub jednocześnie na obu kartach. Dostępna jest też funkcja zapisu w zwolnionym i przyspieszonym tempie w formacie MP4, co usprawnia twórczą pracę. Istnieje również możliwość nagrywania plików AVCHD w rozdzielczości HD przy jednoczesnym nagrywaniu plików MP4 w rozdzielczości SD, co zwiększa komfort pracy i skraca czas potrzebny na obróbkę.


    Łatwa do przenoszenia, bezproblemowa w użyciu

    Kamera EOS C100 Mark II doskonale uzupełnia twórczą wszechstronność ambitnego filmowca. Jest lekka, można ją łatwo zapakować i przenieść, a jej konstrukcja - wytrzymała i odporna na zachlapania - zapewnia ochronę przed wieloma niekorzystnymi czynnikami. Ponadto jest łatwa w użyciu. 3,5-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1,23 miliona pikseli oraz duży, przechylany elektroniczny wizjer sprawiają, że podczas każdego ujęcia możemy z łatwością sterować kamerą. Dodatkowe funkcje automatyczne obejmują Push Auto Iris i automatyczny balans bieli, a dla doświadczonych użytkowników istnieje opcja pełnej regulacji ręcznej. Zaawansowane funkcje wspomagania regulacji ostrości sprawiają, że ręczna regulacja ostrości jest bezproblemowa.


    Łatwiejsze udostępnianie, lepsze sterowanie

    Wbudowany system łączności Wi-Fi umożliwia przesyłanie danych poprzez FTP i ułatwia udostępnianie plików oraz zdalne sterowanie z poziomu przeglądarki. Opcje sterowania są jeszcze bardziej rozbudowane dzięki opcjonalny pilot zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon, który umożliwia kręcenie z wcześniej niedostępnych lokalizacji.


    Możliwości zapisu na urządzeniach zewnętrznych

    Wyjście HDMI umożliwia zapis obrazu o dużej szybkości transmisji bitów na urządzeniach zewnętrznych, co sprawia, że EOS C100 Mark II sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej rygorystycznych wymagań produkcyjnych. Osadzony kod czasowy może zostać przesłany wraz z plikami filmowymi i dźwiękowymi.


    Większa kreatywność dzięki wymiennym obiektywom EF

    Rozbudowana oferta wymiennych obiektywów pozwala rozszerzyć możliwości tworzenia. Mocowanie EF jest zgodne z obiektywami Canon 4K EF Cinema oraz z ponad 80 obiektywami EF, w tym specjalistycznymi rozwiązaniami, takimi jak obiektywy makro i typu "rybie oko". 3 wbudowane filtry ND z ręczną regulacją zwiększają uniwersalność zastosowań kamery.


    Nagrywanie dźwięku, który uzupełnia materiał filmowy

    Zachowaj wszystkie dźwięki dzięki możliwościom nagrywania dźwięku, które zaprojektowano z myślą o profesjonalnym charakterze materiałów filmowych. Opcje nagrywania dźwięku obejmują standardy LPCM i Dolby AC3. W górnym uchwycie znajdują się dwa wejścia XLR i mikrofon stereofoniczny. W obudowie kamery znajduje się wbudowany mikrofon do ciągłego nagrywania w przypadku używania najmniej rozbudowanej konfiguracji urządzenia.


    Wsparcie CPS

    Kamera EOS C100 Mark II jest objęta darmowym wsparciem technicznym Canon Professional Services (CPS) i zapewnia dostęp do szerokiej gamy korzyści. Odwiedź stronę http://cpn.canon-europe.com/content/services.dow celu uzyskania dodatkowych informacji.


    Korzyści:

    • Matryca CMOS Super 35 mm 8,3 MP; Full HD
    • Dual Pixel CMOS AF i funkcja AF z wykrywaniem twarzy*
    • ISO 102400; niski poziom szumów
    • Nagrywanie w dwóch formatach AVCHD/MP4 w maks. jakości 1080/60p
    • Wyświetlacz OLED, ulepszony wizjer elektroniczny
    • Wbudowana łączność Wi-Fi i opcje zdalnego sterowania
    • Wyjście HDMI
    • Mocowanie obiektywu EF
    • Profesjonalny dźwięk
    • Obsługa filmów CPS
    Canon
    035678

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Super 35
    Nośnik Danych
    karta SD (UHS-I)
    Intrfejs
    HDMI
    Typ matrycy:
    CMOS

    Szczegółowe odniesienia

    Może ci się spodobać również