Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF
   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF
   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF
   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF
   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF
   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF

   Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF

   33 998,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   036550


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Nowa jakość kreatywnego filmowania

    Solidny, zaawansowany i łatwy w użyciu produkt! Kamera EOS C300 Mark II umożliwia nagrywanie w jakości 4K/Full HD z 15-stopniowym zakresem dynamicznym oraz nagrywanie zewnętrzne RAW, a także obsługuje tryb Canon Log2 — wszystko to pomaga w realizacji twórczej wizji.


    Doskonałe obrazy w wysokiej rozdzielczości

    Ulepszona matryca CMOS 8,85 MP typu Super 35 mm —zaprojektowana przez firmę Canon specjalnie z myślą o filmowaniu — zapewnia doskonałą jakość obrazu o wysokiej rozdzielczości, który cechuje wysoka czułość, niski poziom szumów i wyjątkowa szczegółowość.


    Zaawansowany system przetwarzania obrazu Full HD

    Przetwarzanie z nadpróbkowaniem obrazu HD to zaawansowany algorytm demozaikowania wykorzystywany w przetwarzaniu obrazu, który efektywnie wykorzystuje moc rejestrowania obrazu 4K podczas nagrywania Full HD. Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 4K. Kanały RGB zostają rozdzielone na trzy indywidualne sygnały 4K o rozdzielczości 8 megapikseli, a następnie sygnały 4K RGB są multipleksowane i wewnętrznie skalowane w dół do sygnału Full HD (1920×1080). Ulepsza to postrzeganą rozdzielczość i umożliwia nagrywanie znacznie wyraźniejszych obrazów Full HD.


    Canon Log

    Oryginalne ustawienie Canon Log jest instalowane we wszystkich kamerach filmowych EOS. Zapewnia zakres dynamiczny do 12 stopni i doskonałe rezultaty przy względnie prostej gradacji.


    Profil Canon Log2

    Canon Log 2 zwiększa zakres dynamiczny do 15 stopni. Ta krzywa jest wysoce zgodna z ugruntowanymi cyklami pracy Cineon i zapewnia maksymalną elastyczność gradacji i wyjątkową skuteczność zachowywania szczegółów ciemnych partii obrazu.


    Canon Log 3*

    Canon Log 3 oferuje rozszerzony zakres dynamiczny do 14 stopni i charakterystykę względnie łatwej gradacji oryginalnego ustawienia Canon Log z zachowaniem większej ilości szczegółów jasnych partii obrazu.

    * Może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.


    Większa moc obliczeniowa za sprawą podwójnego procesora DIGIC DV5

    Dzięki procesorowi DIGIC DV5 firmy Canon kamera EOS C300 Mark II ma znacznie większe możliwości przetwarzania danych niż w przypadku poprzedników. Umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K z większą szybkością transmisji bitów, a ponadto obsługuje Canon Log2 Gamma i inne ważne funkcje.


    Uchwyć poruszające się obiekty z większą dokładnością

    Dzięki znacznemu zwiększeniu szybkości odczytu danych z matrycy uzyskano jeszcze mniejszą ilość zniekształceń przy panoramicznym ruchu kamery. Dzięki temu nawet obiekty w ruchu mają poprawny kształt.


    Udoskonalony widok

    Opcjonalny wizjer EVF-V70 gwarantuje nieprzeciętną jakość obrazu z szeroką gamą kolorów na ekranie OLED o rozdzielczości 1920 × 1080, dzięki czemu świetnie nadaje się do obsługi ważnych projektów 4K. Tryb powiększenia jest bardzo przydatny w przypadku niezwykle ważnej regulacji ostrości, a funkcje zebry pomagają regulować ekspozycję.

    Możliwość skonfigurowania czterech przycisków i łatwy w obsłudze joystick menu zapewniają kontrolę, a jednocześnie umożliwiają koncentrowanie się na ujęciu.


    Wewnętrzne nagrywanie w jakości 4K

    Możesz jednocześnie rejestrować zdumiewające obrazy 4K/UHD z prędkością 410 Mb/s (10 bitów) na dwóch wewnętrznych kartach pamięci CFast 2.0™, korzystając ze standardu VPG130, który gwarantuje stałą prędkość zapisu na poziomie co najmniej 130 Mb/s*. Pliki 2K proxy mogą być przechowywane na karcie SD, a nagranie 4K RAW wysyłane do urządzeń zewnętrznych, co gwarantuje efektywną organizację pracy. Wykorzystaj moc przechwytywania obrazu w rozdzielczości 4K podczas nagrywania Full HD i ciesz się znacząco wyraźniejszym obrazem o wysokiej jakości dzięki przetwarzaniu z nadpróbkowaniem obrazu HD.

    * Może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.

    * Firma Canon jest autoryzowanym licencjobiorcą znaku towarowego CFast 2.0™, który może być zarejestrowany w różnych jurysdykcjach.


    Funkcje automatyczne: chwyć kamerę i nagrywaj!

    Kamera EOS C300 Mark II jest wyposażona w innowacyjne funkcje automatyczne, które umożliwiają skupienie się na rejestrowaniu wydarzeń. Należy do nich matryca Dual Pixel CMOS AF cechująca się 80-procentowym obszarem pokrycia w pionie i poziomie, funkcja AF z wykrywaniem twarzy (w przypadku zgodnych obiektywów) i automatyczny balans bieli. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ujęcia. System AF został rozszerzony o funkcję wyboru prędkości AF (ze zgodnymi obiektywami) i funkcję śledzenia obiektu AF, które zapewniają bardziej naturalne skupianie ostrości.


    Fotografuj i filmuj bez obaw, niezależnie od oświetlenia

    Nagrywaj gdziekolwiek i rejestruj nagrania o niskim poziomie szumów w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji dzięki szerokim zakresom czułości ISO (do 102 400), która zapewnia większą czułość i niebywałą wydajność przy słabym oświetleniu. Wbudowany filtr ND zwiększa zakres regulacji ekspozycji o 10 stopni (w trybie rozszerzonym) przy jasnym oświetleniu lub w sytuacji, gdy wymagana jest szeroka przysłona.


    Wysoka jakość dźwięku (lepsza niż płyta CD)

    Kamera EOS C300 Mark II obsługuje dźwięk 24-bitowy LPCM/48 kHz, zapewniając jakość dźwięku lepszą niż płyta CD. Kamera oferuje 4-kanałowe wejście, w tym gniazdo mikrofonu, wewnętrzny mikrofon monofoniczny oraz dwa złącza XLR, które umożliwiają wybór spośród wielu źródeł dźwięku lub ich połączenie skutkujące dźwiękiem z odgłosami tła.


    Duży wybór wymiennych obiektywów, mocowania EF i PL

    Rozszerz swoje twórcze opcje dzięki dostępności ponad 90 wymiennych obiektywów EF i obiektywów filmowych EF Cinema firmy Canon. Obsługa funkcji servo zoomu zapewnia jeszcze większą uniwersalność filmowania. Mocowanie obiektywu EF może być zmienione na mocowanie EF z blokadą Cinema Lock lub mocowanie PL i z powrotem w autoryzowanym punkcie serwisowym.


    Nowy format XF-AVC ułatwiający integrację

    Nowo opracowany format plików XF-AVC z obsługą 4K można z łatwością zintegrować z istniejącymi cyklami pracy. Jednoczesne nagrywanie plików proxy 2K lub Full HD na kartę SD w tym samym formacie jeszcze bardziej zwiększa wydajność na etapie etapu postprodukcji.


    Szeroki wybór gam kolorów

    Kamera EOS C300 Mark II udostępnia szeroki zakres gam kolorów, dostosowanych do cyklu pracy i rezultatu końcowego, w tym BT.2020, Canon Cinema Gamut i DCI-P3.

    Canon
    036550

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Super 35
    Nośnik Danych
    karta CFast 2.0
    karta SD (UHS-I)
    Intrfejs
    3G-SDI
    HDMI
    Typ matrycy:
    CMOS

    Szczegółowe odniesienia

    Kamera Canon EOS C300 MARK II + akumulator BP-A60

    Canon EOS C300 MARK II mocowanie EF

    33 998,00 zł
    Brutto