Kamera Canon ME20F-SH

Kamera Canon ME20F-SH

Kamera Canon ME20F-SH

Odkryj nowy świat możliwości kreatywnego filmowania Innowacyjna pełnoklatkowa kamera Full HD ME20F-SH umożliwia pracę przy bardzo słabym oświetleniu i w podczerwieni z niezrównaną czułością, przekraczającą ISO 4 mln.

88 000,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Canon ME20F-SH - nagrania Full HD

w kolorze przy bardzo słabym świetle

Canon ME20F-sh


Firma Canon zaprezentowała dziś kamerę ME20F-SH, która została stworzona z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach oświetleniowych. Nowy model oferuje wartość ISO aż do 4 mln (+75dB). Kamerę cechuje niewielkie i kompaktowe body oraz wysoka jakość nagrywania Full HD.

ME20F-SH wspiera nagrywanie w sytuacjach, w których do tej pory nie było to możliwe. Znajdzie zastosowanie zarówno przy produkcjach telewizyjnych, dokumentujących przyrodę nocą, eksploracjach jaskiń czy tworzeniu materiałów dokumentujących podwodny świat, jak również w astronomii czy systemach dozoru. Urządzenie oferuje opcję zdalnego sterowania, co pozwala zainstalować je na dłużej w wybranym miejscu (np. na potrzeby filmów przyrodniczych czy dokumentalnych) i w razie potrzeby sterować zdalnie. Takie zastosowanie pozwala także ograniczyć liczebność zespołu produkcyjnego. Kamera ME20F-SH jest produktem do ściśle specjalistycznych zastosowań, dlatego będzie dostępna u wybranych partnerów.
Praca w podczerwieni


Nagrywanie w słabym świetle często wymaga użycia oświetlenia podczerwonego, a ta technika z reguły pozwala na uzyskanie materiału wyłącznie w czerni i bieli. Kamera ME20F-SH osiąga bardzo wysoką czułość, co umożliwia rejestrowanie materiału Full HD w kolorze ze zredukowaną ilością szumów - nawet w słabym świetle – i bez konieczności zastosowania światła podczerwonego.
Wysoka czułość


Nowa kamera została stworzona z myślą o pracy w środowisku, gdzie poziom światła jest bardzo niski. ME20F-SH posiada pełnoklatkową 2.26-megapikselową matrycę 35 mm i procesor DIGIC DV4. Piksele i układ matrycy wykorzystują zastrzeżone technologie Canon dla zredukowania szumów i uzyskania bardzo wysokiej czułości, co pozwala nagrać obiekty znajdujące się w oświetleniu poniżej 0.0005 luksa. Podobnie jak kamery z linii Cinema EOS, model ME20F-SH oferuje ustawienia Canon Log i Wide DR. Pozwala to uzyskać szeroki zakres dynamiki (800%), co zapewnia wysoką jakość nagrań w świetle zastanym, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia.
Rozbudowane opcje połączeń


ME20F-SH oferuje kilka opcji podłączenia do zewnętrznych urządzeń nagrywających czy umożliwiających zdalny podgląd. Kamera jest także kompatybilna z pilotem RC-V100[1], co daje zdalną kontrolę nad urządzeniem.
Szeroki wachlarz możliwości


Kamera ME20F-SH oferuje mocowanie EF z Cinema Lock, które jest także dostępne w modelu Cinema EOS C500. Dzięki temu użytkownicy zyskują dostęp do rozbudowanej linii wymiennych obiektywów[2]. W zależności od potrzeb i czynników, takich jak poziom jasności czy kąt widzenia kamera pozwala na zastosowanie różnych technik nagrywania.
ME20F-SH - kluczowe cechy:

  •          Praca przy bardzo słabym oświetleniu; ISO 4 mln
  •          Wysokiej jakości nagrywania Full HD 1080p/1080i/720p
  •          Pełna kontrola – ustawienia auto lub personalizowane
  •          Dostęp do obiektywów EF2
  •          Zdalna kontrola nad ustawieniami i wbudowane filtry ND i IR
  •          Lekka i kompaktowa konstrukcja

[1] Wraz z innymi kompatybilnymi urządzeniami.

[2] Pełna lista kompatybilnych obiektywów zostanie potwierdzona.Więcej informacji

 

Canon
Cechy
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
Super 35
Intrfejs
3G-SDI
HDMI