Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Sony PXW-X400 kamera naramienna
   Sony PXW-X400 kamera naramienna
   Sony PXW-X400 kamera naramienna
   Sony PXW-X400 kamera naramienna

   Sony PXW-X400 kamera naramienna

   76 900,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    PWX-X400

    PWX-X400

    PXW-X400 to zaawansowany kamkorder naramienny, który nagrywa materiał o studyjnej jakości w profesjonalnych formatach, takich jak XAVC-L 50p/59,94p. Model ten wyróżnia się wyjątkowo dobrym wyważeniem i niskim poborem mocy, jak również dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i wysoką jakością obrazu. Zmodernizowana konstrukcja korpusu zasadniczo zmniejsza obciążenie prawego ramienia operatora. Urządzenie współpracuje z różnymi wizjerami firmy Sony, jak CBK-VF02 (LCD o rozdzielczości QHD) oraz sprzedawanymi oddzielnie modelami OLED Full HD: HDVF-EL30 i HDVF-EL20.

    Kamkorder daje dodatkowe możliwości współpracy z siecią. Jego wyposażenie obejmuje moduł łączności bezprzewodowej, gniazdo RJ-45 sieci Ethernet 100Base-T oraz funkcję NFC (Near Field Communication)** do łatwego nawiązywania połączenia Wi-Fi oraz obsługi przy użyciu telefonu komórkowego lub tabletu z zainstalowaną aplikacją Sony Content Browser Mobile™. Wejście sygnału SD lub HD-SDI (maks. 1,5G) umożliwia zapis zewnętrznego sygnału z innego źródła (pool feed).

    * Dostępność funkcji NFC: czerwiec 2016 r.
    Obsługa formatów XAVC-L Full HD 50p/59,94p


    Urządzenie obsługuje szereg formatów, między innymi XAVC Long GOP 50p/59,94p.
    Niski pobór mocy i ergonomiczna konstrukcja


    Kamkorder zaprojektowano tak, by do minimum ograniczyć zużycie energii. Lżejszy uchwyt obiektywu odciąża przód urządzenia i zmniejsza obciążenie prawego ramienia operatora.
    Dodatkowe możliwości pracy w sieci


    Łączność z innymi urządzeniami zapewniają wbudowany moduł sieci bezprzewodowej, gniazdo RJ-45 sieci Ethernet 100Base-T oraz funkcja NFC do łatwego nawiązywania połączenia Wi-Fi. Wejście SDI kamkordera pozwala na doprowadzenie sygnału wspólnego (pool feed) SD-SDI lub HD-SDI nagrywanego przy przepływności do 1,5 Gb/s.
    PXW-X400KC — wersja z obiektywem z manualną regulacją ostrości i zoomem 20x


    Zaawansowany kamkorder naramienny XDCAM z trzema przetwornikami obrazu Exmor CMOS typu 2/3" wyróżniający się dobrym wyważeniem, dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i niskim poborem mocy. Zestaw z obiektywem z manualną regulacją ostrości i zoomem 20x.

    Zestaw PMW-X400KC obejmuje kamkorder, obiektyw MF z zoomem 20x, 3,5-calowy wizjer LCD oraz kierunkowy mikrofon stereofoniczny.
    PXW-X400KF — wersja z obiektywem z automatyką ostrości i zoomem 16x


    Zaawansowany kamkorder naramienny XDCAM z trzema przetwornikami obrazu Exmor CMOS typu 2/3" wyróżniający się dobrym wyważeniem, dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i niskim poborem mocy. Zestaw z obiektywem z automatyką ostrości i zoomem 16x*.

    Kamkorder jest dostarczany w zestawie z obiektywem z automatyką ostrości i zoomem 16x, 3,5-calowym wizjerem LCD oraz kierunkowym mikrofonem stereofonicznym.

    * Dostępność funkcji automatycznego ustawiania ostrości: czerwiec 2016 r.
    PXW-X400 — model do indywidualnej konfiguracji


    Zaawansowany kamkorder naramienny XDCAM z trzema przetwornikami obrazu Exmor CMOS typu 2/3" wyróżniający się dobrym wyważeniem, dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i niskim poborem mocy.

    Ten kamkorder jest dostarczany bez obiektywu, wizjera ani mikrofonu. Pozwala to na jego konfigurację zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

    Dostosowanie urządzenia do wymagań systemu produkcji umożliwiają studyjne obiektywy zmiennoogniskowe z mocowaniem typu 2/3", mikrofony mono- i stereofoniczne, nowe wizjery OLED HDVF-EL20/HDVF-EL30 oraz wizjery LCD.


    Szczególowe informacje o produkcie

    Sony

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    2/3''
    Nośnik Danych
    karta SD (UHS-I)
    karta SxS
    Intrfejs
    3G-SDI
    HDMI
    Typ matrycy:
    CMOS x3

    Szczegółowe odniesienia