Sony PXW-X400 kamera naramienna

karta1.jpg

Sony PXW-X400 kamera naramienna

76 900,00 zł
Brutto
 Czas dostawy do 28 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

PWX-X400

PWX-X400

PXW-X400 to zaawansowany kamkorder naramienny, który nagrywa materiał o studyjnej jakości w profesjonalnych formatach, takich jak XAVC-L 50p/59,94p. Model ten wyróżnia się wyjątkowo dobrym wyważeniem i niskim poborem mocy, jak również dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i wysoką jakością obrazu. Zmodernizowana konstrukcja korpusu zasadniczo zmniejsza obciążenie prawego ramienia operatora. Urządzenie współpracuje z różnymi wizjerami firmy Sony, jak CBK-VF02 (LCD o rozdzielczości QHD) oraz sprzedawanymi oddzielnie modelami OLED Full HD: HDVF-EL30 i HDVF-EL20.

Kamkorder daje dodatkowe możliwości współpracy z siecią. Jego wyposażenie obejmuje moduł łączności bezprzewodowej, gniazdo RJ-45 sieci Ethernet 100Base-T oraz funkcję NFC (Near Field Communication)** do łatwego nawiązywania połączenia Wi-Fi oraz obsługi przy użyciu telefonu komórkowego lub tabletu z zainstalowaną aplikacją Sony Content Browser Mobile™. Wejście sygnału SD lub HD-SDI (maks. 1,5G) umożliwia zapis zewnętrznego sygnału z innego źródła (pool feed).

* Dostępność funkcji NFC: czerwiec 2016 r.
Obsługa formatów XAVC-L Full HD 50p/59,94p


Urządzenie obsługuje szereg formatów, między innymi XAVC Long GOP 50p/59,94p.
Niski pobór mocy i ergonomiczna konstrukcja


Kamkorder zaprojektowano tak, by do minimum ograniczyć zużycie energii. Lżejszy uchwyt obiektywu odciąża przód urządzenia i zmniejsza obciążenie prawego ramienia operatora.
Dodatkowe możliwości pracy w sieci


Łączność z innymi urządzeniami zapewniają wbudowany moduł sieci bezprzewodowej, gniazdo RJ-45 sieci Ethernet 100Base-T oraz funkcja NFC do łatwego nawiązywania połączenia Wi-Fi. Wejście SDI kamkordera pozwala na doprowadzenie sygnału wspólnego (pool feed) SD-SDI lub HD-SDI nagrywanego przy przepływności do 1,5 Gb/s.
PXW-X400KC — wersja z obiektywem z manualną regulacją ostrości i zoomem 20x


Zaawansowany kamkorder naramienny XDCAM z trzema przetwornikami obrazu Exmor CMOS typu 2/3" wyróżniający się dobrym wyważeniem, dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i niskim poborem mocy. Zestaw z obiektywem z manualną regulacją ostrości i zoomem 20x.

Zestaw PMW-X400KC obejmuje kamkorder, obiektyw MF z zoomem 20x, 3,5-calowy wizjer LCD oraz kierunkowy mikrofon stereofoniczny.
PXW-X400KF — wersja z obiektywem z automatyką ostrości i zoomem 16x


Zaawansowany kamkorder naramienny XDCAM z trzema przetwornikami obrazu Exmor CMOS typu 2/3" wyróżniający się dobrym wyważeniem, dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i niskim poborem mocy. Zestaw z obiektywem z automatyką ostrości i zoomem 16x*.

Kamkorder jest dostarczany w zestawie z obiektywem z automatyką ostrości i zoomem 16x, 3,5-calowym wizjerem LCD oraz kierunkowym mikrofonem stereofonicznym.

* Dostępność funkcji automatycznego ustawiania ostrości: czerwiec 2016 r.
PXW-X400 — model do indywidualnej konfiguracji


Zaawansowany kamkorder naramienny XDCAM z trzema przetwornikami obrazu Exmor CMOS typu 2/3" wyróżniający się dobrym wyważeniem, dodatkowymi możliwościami pracy w sieci i niskim poborem mocy.

Ten kamkorder jest dostarczany bez obiektywu, wizjera ani mikrofonu. Pozwala to na jego konfigurację zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Dostosowanie urządzenia do wymagań systemu produkcji umożliwiają studyjne obiektywy zmiennoogniskowe z mocowaniem typu 2/3", mikrofony mono- i stereofoniczne, nowe wizjery OLED HDVF-EL20/HDVF-EL30 oraz wizjery LCD.


Szczególowe informacje o produkcie

Sony
Cechy
Typ matrycy:
CMOS x3
Rozmiar matrycy:
2/3''
Nośnik Danych
karta SD (UHS-I)
karta SxS
Intrfejs
3G-SDI
HDMI